|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
12.9.2006 21:51:31   
Katrin
Tudi mi smo ostali doma .... laringitis ....user posted image

Revčka boga se matra in kašlja in hrope. Upam, da bo kmalu bolje user posted image

Čim manj prehladov in ostalih bolezni našim malčkom user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
12.9.2006 22:40:25   
AnkaM
Predlagam uporabo v sloveniji še neprodajanih homeopatskih zdravil. Uspešno pomaga pri sumu na kakšno virozo in izboljšanju imunskega sistema. V tujini se zelo uporablja, pri nas pa na žalost še ne.
Naša deklica pri 18 mesecih ni bila še nikoli bolana.

Mislim, da morajo predvsem starši s hrano, vitamini in zdravim načinom življenja pomagat otrokom pri dvigu imunskega sistema. Tako boste vsi bolj zdravi in veseli.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
13.9.2006 7:27:14   
mily
evo, vzamem vse nazaj, kar sem včeri napisala. danes ponoči je dokončno zakuhala in sva ostali doma. ja res ne ne smem čisto nič pohvaliti. takoj smo fasal vročino user posted image

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
13.9.2006 7:51:19   
A-N-J-A
Mi smo tud včeri zakuhal,tko  da smo danes domauser posted image .

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
13.9.2006 8:03:28   
Tiamo
midve sva se samo 2 dni uvajale in pristale na infekcijski. Staknila je Kalici virus. AnkaM kakšna homeopatska zdravila, daj malo razloži!

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
13.9.2006 9:28:25   
AnkaM
Homeopatija je način zdravljenja s posebej pripravljenimi zdravili iz narave, ki nimajo stranskih učinkov. Homeopatsko zdravljenje okrepi lastne obrambne mehanizme (imunski sistem) tako, da telo samo premaga bolezen po naravni poti. Vedno upoštevamo vse bolnikove simptome in znake (celostno zdravljenje) ter na osnovi podobnosti izberemo ustrezno zdravilo. (homois=podobno, pathos=bolezen).

Več o homeopatiji si lahko preberete na internetu:
http://www.homeopatija.si/sub11.htm 
ali pa na kakšni drugi strani, ki jo najdete pod temo homeopatija.

Jaz sem si v času nosečnosti veliko pomagala s tem. Železo, kalcij in podobno sem vedno jemala homeopatsko, nikoli tisto na recept. Nobenih stranskih učinkov, slabosti ali česa podobnega in zelo uspešno.

Zdravila, ki niso čisto specifična ampak bolj splošne narave so tudi http://www.doskar.at/ - kupijo se v avstrijskih lekarnah, v kolikor jih nimajo, se naročijo in jih dobijo v roku ene ure.

Homeopat vam bo predpisal točno določene potence zdravil.

Mi pa si sicer za neke osnovne stvari pomagamo sami - smo se priučili iz različne literature. Vsekakor je predhodno koristna diagnoza klasičnega zdravnika, da sploh veš kaj otroku je.

V kolikor vas zanima kaj konkratno se lahko pogovoriva na privat. Nisem strokovnjak za te zadeve in ne želim, da me kdo napada, da širim krivo vero.

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
13.9.2006 14:21:39   
dana
Bronchumal - za kaj se uporablja? Kot preventiva, antibiotik ? Dobiš brez recepta ?? So to kapljice, tablete ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
13.9.2006 15:21:36   
nana 27
Bronchomunal dobiš na recept, vendar moraš sama plačati (okrog 3000 SIT). Gre za kapsule, ki se jemljejo vsak mesec po 10 dni, nato enomesečni premor, pa spet 10 dni in še enkrat premor in še 10dni. Kuro je najbolje začeti v poletnih mesecih - najbolje je kakšen avgust. Mi jih nismo poskusili. Vem pa, da nekateri pediatri staršem za otroke preventivno predpišejo bronchomunal pred vstopom v vrtec. Preprečeval naj bi hujša obolenja dihal. Je pa tako, da ima tudi stranske učinke, saj po nekajdnevnem jemanju, otrok lahko dobi vročino - mogoče lažji prehlad.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
13.9.2006 21:59:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mily)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
13.9.2006 22:17:54   
nataša k
IZVIRNO SPOROČILO: nana 27

Je pa tako, da ima tudi stranske učinke, saj po nekajdnevnem jemanju, otrok lahko dobi vročino - mogoče lažji prehlad.


No, naš Leon ni imel nobenih stranskih učinkov. Edino na kar so nas opozorili je bilo to, da če začneš s kuro takrat, ko je bolan, moraš dat celo naenkrat skozi (30 dni brez presledkov). Je pa preventiva, oziroma dvigne otrokov imunski sistem.


< Sporočilo je popravil nataša k -- 13.9.2006 22:18:51 >

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
14.9.2006 8:52:50   
dana
Nana27 hvala za obrazložitev,

lp dana

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
14.9.2006 11:44:36   
srki
Ista pesem je bila pri nas. Sicer je bilo po uvajanju še ene par dni OK, pol pa so se začela vnetja ušes-vsak mesec, pol leta ena in ista pesem. Ampak, bo bolje, iz dneva v dan....

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
16.9.2006 9:31:52   
mily
IZVIRNO SPOROČILO: nalin

IZVIRNO SPOROČILO: mily

no, mi pa zaenkrat še vztrajamo, kljub svečki in kašlju. 1.9. je šla prvič v vrtec in je še isti dan mogla kej pokasirat, ker je prejšni teden začela smrkati.


A veš da se s kašljem širijo bacili, nič čudnega, da potem pol vrtca zboli.user posted image

Sicer pa je Žan že full bolši, samo smrka malo, temperature nima že nekje 2dan. V vrtec gremo v ponedeljek, komi čakamuser posted image


user posted image  ja potemtakem bo tako pol leta odsotna. Navsezadnje je tudo ona dobila od nekoga v vrtcu. Sej sem vzgojitlco vprašala glede tega, pa je rekla, da če nima vročine jo naj kar pripeljem.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
16.9.2006 9:39:26   
Anonimen
Ja, itak čez celo zimo 4/5 vrtca kreha in smrka. To je čisto "normalno" za vrtčevske otroke, edino če je vročina, se ostane doma.

(odgovor članu mily)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
17.9.2006 13:40:37   
bini
joj, ko tole berem, mi je kar toplo pri srcu, ker naša še vsaj eno leto ne bo vidla vrtca, pa tamal tud ne bo šel pred 3 letom.... še dobr da imamo super varuško...user posted image

bronchomunal kuro smo tud mi ravno skozi dali, ampak nam jih pediatrinja ni hotela dat (kao ne verjame v to), je pa potem alergologinja napisala recept... sedaj upam na boljšo zimo kot je bila lanska... smo pa letos tud na teh homeopatskih zdravilih in je stanje res boljše, čeprav zares verjela bom, če bo mala med mrzlimi meseci bolj zdrava, ker poleti itak ni tolk virusov...

pa dobr se držte vsi, ki ste po vrtcih user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
21.9.2006 22:21:32   
Smilja
moja v vrtecu zdaj že tri tedne in samo zadnji teden malo svečka iz nosa. drugače vse OK. user posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: PRVI TEDEN V VRTCU PA SMO ŽE DOMA
23.9.2006 14:47:34   
daisy
tudi pri nas enako kot bobek05 in Aja32: 7 dni uvajanja (jasli) in močno vneta ušesa zdaj smo na antibiotikih... ko se bo pozdravil ponoponovno uvajanje in  user posted image
če se bo ponavljalo bomo morali poiskati drugo varianto in naslednje leto vrtec.

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Priljubljenost
Vrtnica79

Radi berete poste od uporabnice Kerense?

da (26%)

ne (17%)

je ne poznam (56%)


Število vseh glasov: 424

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!