|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   metanje stvari
26.9.2006 19:49:29   
bobek05
Mi smo prišli v obdobje (srčno upam, da bo kratko), ko mečemo stvari... V bistvu jih ne meče ampak zaluča - včasih iz jeze, včasih pa kar tako... iz čistega mira. Mi lahko katera svetuje kako v taki situaciji ravnat? Naj ga ignoriram, okregam..???

Finta je v tem, da še NE LOČI kdaj lahko vrže kakšno stvar in kdaj ne. Npr. žogico je ok metat, maminih piskrov pa knjigic pa npr. ne. In včasih me prav začudeno gleda, ker ga pri žogici spodbujamo, pri drugih igračah pa ne. Mogoče je narobe to, da ima žogice spravljene med druge igrače user posted image

Kreganje bolj malo zaleže... Če mi uspe preprečit, da kakšen predmet da v moje roke namesto da ga zabriše na tla (in se mulc včasih zraven celo reži user posted image ), potem se že obrne in prime drugega... Danes sem probala malo z ognoriranjem in sem mu pustila, da je metal po tleh plastične vilčke, nože in žlice, ampak pri knjigicah ne morem kar zraven stat in se pretvarjat, da ga ne vidim, zlasti če so nekatere iz knjižnice... user posted image (p.s.: knjigice ima običajno na dosegu rok, ker ko jih želi gledat jih lepo prinese in ti jo da, da jo skupaj prelistava)...

Ima katera kak nasvet? Aja, stari smo 15m.


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: metanje stvari
26.9.2006 20:00:01   
Anonimen
Konkretnega nasveta nimam,ker se tudi sama sprašujem kaj z mulcem narest,ker meče kar tako iz ljubega miru,ko ga piči reči oziroma kar ima tisti trenutek v roki.Star pa je tri leta začel pa je tudi ko je bil tolko star kot tvoj.
Če se derem ne vršt bo vrgel,če mu lepo medeno rečem,ne Timi ne smeš,se ne sme veš,se bo vražje nasmehnil in zabrisal.Pa sem poskusila še eno:ko je vrgel sem še jaz začela kričati in vrgla vzglavnik po dnevni.In rezultat je bil,da se mu je blazno smešno in zabavno zdelo in so nato leteli vzglavniki vse povsod.Nimam blagega pojma kaj narest.user posted image user posted image user posted image
Prav pred pol ure je moja najmlajša nepričakovano dobila knjigico v obraz.
Dobil jih je (seveda narahlo)s knjigico po glavi,vidiš kako boli?
Kaj misliš,da je učinkovalo?Niti pod razno.user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: metanje stvari
26.9.2006 21:24:17   
Anonimen
Ja nič, lovit bo treba, lovit. Upam, da si bila dobra v rokometu.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: metanje stvari
26.9.2006 21:25:16   
renata79
..pridruži se klubu...(15m) pa še članarine ti ni treba plačat....
Mislim,ne, upam da je to "kratko prehodno obdobje" ker se pri nas tudi meče svega in svašta...stanovanje je tako kot da nas vsake pol ure zajame Katrina..user posted image In  tudi njej se ne da nič dopovedat..Poleg tega je pa začela sedaj še z eno goro:vsakega ki jo prime v naročje prvo zmlati,potem ga pa objema in lubčka...user posted image jaz sem že čist preč.....kot da bi govorila steni in to samo ene in iste stvari:ne metat,ne tepst,ne,ne,ne

_____________________________

vsi so rekli da sem drugačna.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: metanje stvari
26.9.2006 21:28:03   
LEJLA
Jaz poberem stvar iz tal in jo pospravim (odnesem v drugo sobo).
Seveda potem takoj zacne...."bi knjigico"....pa mu jo dam nazaj, ce ponovi metanje mu jo vzamem in se vec ne pogajam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: metanje stvari
26.9.2006 22:51:44   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: LEJLA

Jaz poberem stvar iz tal in jo pospravim (odnesem v drugo sobo).
Seveda potem takoj zacne...."bi knjigico"....pa mu jo dam nazaj, ce ponovi metanje mu jo vzamem in se vec ne pogajam!



Točno tako metodo uporabljamo pri nas in se res dobro obnese - tudi pri pospravljanju igrač.

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: metanje stvari
27.9.2006 11:27:13   
2ursae
moj je sicer mlajši kot tvoj - ima eno leto - sam po tleh pa meče stvari že ohoho časa, tri mesece zihr. Jaz mislim, da je še premali, da bi se šli kakšne vzgojne poteze v smislu "ne smeš tega počet". Tko kot si rekla - po mojem tud še ne dojame, da žogo lahko meče, žlice pa ne. Pa ga vidim, kako gleda za tisto stvarjo, ki jo je vrgel, češ, a takole to pade dol ... kako pa pride nazaj gor ... aha, ne pride. Pa različne stvari različno zaropotajo, ene se odbijejo, druge razlijejo .. tko je to, mali spoznava svet user posted image . Se ne sekiram, čeprav precej pospravljam in pobiram. Sam da se ima dete fajn user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?