|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sploh noče jesti!!!!!!!!
8.10.2006 21:10:55   
CIPRESA
Zanima me če ima še katera podoben problem kot ga imam jaz!
Naš malček star sedaj 14 mesecev noče več jesti tako kot je prejuser posted image Kar naenkrat je začel odklanjati kar vse po vrsti, že takoj ko je hrana na mizi in ko mu ponudim prvo žlico zmajuje z glavo in se obrača stran, potem porabim vse atome moči da ga zamotim z ostalimi stvarmi in mu vmes porivam hrano v usta. Na ta način vsaj malo ampak res le malo poje potem pa tudi to ni več dovolj. Pa sem ga pustila da ni jedel in probala čez uro ali dve, ali pa šele zvečer pa ni učinkauser posted image Pojma nimam kaj mu je kar naenkrat?
Drugače težav z hranjenjem nismo imeli nikoli, še celo obratno vedno je rad pojedel kosilo, večerjo, zajtrk, sedaj pa kot bi mu vse zasmrdelo. Sploh nevem več kaj naj še poiskusim in naredim da bo jedel??? Zaenkrat še ne izgublja na teži, tudi shiran ni da bi me zaradi tega skrbelo, pri 14 mesecih ima 12,5Kg tako da me to ne skrbi, ampak vseeno bi rada da poje malo več toplo pripravljene hrane in ne samo sladkarijeuser posted image user posted image user posted image

Ima katera podobne probleme??? Kaj čem naredit???


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sploh noče jesti!!!!!!!!
8.10.2006 21:15:48   
Ro-La
najprej ukini sladkarijeuser posted image

sicer pa ne skrbi, nobeden še ni poleg hrane od lakote umrl...bo že jedel ko mu bouser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sploh noče jesti!!!!!!!!
8.10.2006 21:26:43   
tulip
Otrok postaja samostojen!!!user posted image
Isto je pri nas: samo packanje, sicer na začetku, kadar je res lačen, poje, drugače pa vse leti okrog, mu ponudim en košček, mi kaže na drugega in cvili, ponudim drugega, pa spet ni pravi in še bolj cvili!!! Potem mu pravim zgodbico, malo posluša, prežvekuje in pljune ven, hitro zgrabi z roko in zmečka do konca, pa hop z roko v lase in še malo po očeh pomencat.... Navadno se ne sekiram, kdaj pa tudi meni poči film in mu vse vzamem, pa je konec s hranjenjem.Takrat je šele jok!!!
Tako da mislim da se ni za sekirat, moja nečakinja je zrasla gor dobesedno na drobtinicah in še zdaj pri 6letih lahko na prste ene roke naštejem, kaj ona sploh je. Pa je zdrava in živahna.
Moj nasvet: vztrajat in ne obupat!user posted image

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sploh noče jesti!!!!!!!!
8.10.2006 21:29:00   
stjani
Ali si morda pomislila na "gobice" - sor v ustih. to otroke običajno boli in nočejo jesti ali pa izgubijo apetit.

Sicer pa mislim, da ga bo neješčost minila v nekaj dneh, če el ni zdravstveno z njim kaj narobe.

Lp

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sploh noče jesti!!!!!!!!
8.10.2006 21:33:20   
Marogica
KAj pa vem, kaj bi resnično lahko bil vzrok. Naš je tudi začel odklanjati hrano in to pri vsakem obroku, nakar smo ugotovili, da želi jesti SAM, torej s svojo žličko. Trenutno smo tako daleč, da je VSE sam, bog ne daj, da bi mu pomagala. Kar odrine krožnik. Je pa res, da traja in traja, popacano je vse kar si zamisliš, pa tudi kar si neuser posted image , pa kaj hočem? Otrok postaja samostojenuser posted image

(odgovor članu stjani)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sploh noče jesti!!!!!!!!
8.10.2006 21:39:54   
CIPRESA
Ja saj mogoče imate prav nebi se smela sekirat, mogoče sem le navajena od prej da nam je hranjenje teklo kot po maslu in niti pomislila nisem da bom mogla toliko energije posvetit temu da spravi vase vsaj en koščekuser posted image

Je pa res stjani da je imel nekaj v ustih, nekaj belih pikic po jezičku, pa sem mislila da je od tega ker je bil prehlajen, nič ni stokal ali jokal da ga kaj boli pa nisem posvečala toliko pozornosti, da bi zaradi tega ne jedel.

V vsakem primeru vidim da je pač to obdobje kot pravite in da moram pustiti času čas. user posted image




_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sploh noče jesti!!!!!!!!
8.10.2006 21:54:50   
ZARA
Ja, poznano. Od 18 meseca, kljub temu, da je prej jedla VSE, je zdaj samo še 1/3 tega, kar je jedla prej (glede raznolikosti mislim) ...mah, sej ni vredno spet jamrat...
lpZ

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sploh noče jesti!!!!!!!!
13.10.2006 7:31:50   
honey
Najbrž res hoče biti samostojen in jesti vse sam. Ampak mislim, da se ti ni treba sekirat, če ima pri 14 mes. 12,5 kg, potlej mora nekaj pojest. Naš je star 18 mes in ima 11 kg, je pa že od vsega začetka zelo zelo švoh jedec. Ampak zdravnica mi je rekla, da se nimam kaj sekirat, da poje toliko, kolikor rabi in da je s težo tudi vse o.k.. Tako da se sploh ne sekiram, če je kaj ali pa ne, bo že, ko bo lačen. Važno je to, da veliko pije.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sploh noče jesti!!!!!!!!
13.10.2006 7:42:42   
Tiamo
Imam isti problem pri moji 14 mesečnici, v vrtcu gladovno stavka, doma ne je oz. je samo meso. Ji pač kuham, pečem meso.... zdaj ji delam polpete v katere zmiksam še zelenjavo, da vsak nekaj zelenjave poje. Drugače bi jedla ona tudi skute, ali pa tudi ne, bi raje packala z njo po mizi, po stolih, mamici in očka hranila po žlički, psu metala na tla....

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sploh noče jesti!!!!!!!!
13.10.2006 8:21:18   
nataša k
Mi smo imeli isti problem. Najprej je jedel BP, potem pa, kot bi mu usta zarastla user posted image . Smo ga prosili, rotili, smo se bali, da bo shiral user posted image . No, potem sem pa enkrat, ko je krožnik odrinil, rekla, da ne rabi jest in sem odnesla z mize. Jao, ko bi ve to videle in slišale. Ne, mami, bom jedo!!! Bom, bom, bom... user posted image user posted image Od takrat dalje, ko reče, da ne bo jedel, enostavno rečem, da ne rabi, krožnik porinem stran, on pa: bom, bom, bom jedo. In res, poje vse, kar ima na krožniku. Poskusi, nimaš kaj zgrešit. 

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?