|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: juhej juhej, uspelo je !!!
11.10.2006 22:58:16   
kapica
Super, cestitke, zelo lepa novicka user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: juhej juhej, uspelo je !!!
12.10.2006 5:24:16   
zaljubljena23
user posted image user posted image Čestitkeuser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: juhej juhej, uspelo je !!!
12.10.2006 7:20:58   
Tracy
Čestitkeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: juhej juhej, uspelo je !!!
12.10.2006 10:00:54   
Katrin
user posted image Super! Iskrene čestitke! user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: juhej juhej, uspelo je !!!
12.10.2006 12:18:49   
babajči
user posted image čestitke...jaz sem tud še čisto navdušena in vesela, ker sem v ponedeljek zvedela, da sem user posted image ... ko sem brala vaše odgovore, sem ugotovila, da sem precej pozno naročena za 1. gin. pregled...14.11. kar pomeni 10 tednov od zadnjeuser posted image . je to pozno ali še v mejah normale?

pozdravček

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: juhej juhej, uspelo je !!!
12.10.2006 12:36:27   
gradles
pozdravljene! čestitke tudi z moje strani. želim vam zelo zelo lepo nosečnost! bodite čim lepše user posted image . moram pa vam povedati da pa sem pred enim tednom jaz svojo pikico v 6 tednu nosečnosti izgubila. prišlo je do zgodnjega splava in tako sem ostala brez in sama. čeprav mi dragi stoji ob strani in me vzpodbuja da bo že boljše sem še vseeno kar pretresena od vsega. zelo mi je hudo in upam da bo že naslednji mesec boljše! zato držim pesti za vse vas user posted image , in vam želim čimbolj zdravo nosečnost. tega ne privoščim niti najhujšemu sovražniku.
Zanima pa me ali se je kateri že zgodilo isto. hvala za vaše odgovore.

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: juhej juhej, uspelo je !!!
12.10.2006 12:52:00   
babajči
oh, Gradles user posted image  meni gre kar na jok, ko izvem za kaj takšnega... jaz sicer nisem imela ss, sem pa šla splavit pred 3 leti in pol, zaradi določenih razlogov in okoliščin, v katerih sem bila takrat... pa je bilo prav tako zelo hudo...ampak, glavo pokonci in naprej...bo bolje, bo...držim pesti, da boš čimprej nosečka...

(odgovor članu gradles)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: juhej juhej, uspelo je !!!
12.10.2006 13:21:02   
gradles
Hvala babajči za tvoje vzpodbudne besede, ki pa sem jih bila nadvse vesela, kajti zdaj jih zelo potrebujem, ko se pobiram in postavljam na noge. Vem da bo minilo in da nama bo enkrat le uspelo. Enako želim tudi tebi in vsem ostalim ki mi želite srečo! Naj vas user posted image user posted image čuvajo! 

(odgovor članu babajči)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: juhej juhej, uspelo je !!!
12.10.2006 13:30:15   
Anonimen
Zlata ribica čestitam ti in naj bo nosečnost čim lepša in čez 8mesecev zdrav otročiček.
Si si že kaj izračunala termin?

Tudi jaz sem noseča 5tednov in tako bi rada že vsem povedala(tako težko je biti tiho) ,ampak ne bom iz določenih razlogov.Zato sem tudi anonimna.

V prvih dveh nosečnosti ,sem povedala staršem ,ko sem bila noseča 8tednov.Zdaj bom pa kar počakala ,če mi bo uspelo ,tja do 12 tedna.

papa

(odgovor članu gradles)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: juhej juhej, uspelo je !!!
16.10.2006 13:09:58   
Jelenche
hej čestitke zlata ribica!!!

user posted image

_____________________________

Morja ne moreš prečkati, če le zreš v vodo

R. Tagore

(odgovor članu tasi81)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: juhej juhej, uspelo je !!!
16.10.2006 16:25:27   
fragola99
user posted image user posted image user posted image  ČESTITAM, BODOČA MAMICA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zlata ribica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?