|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nečakajoče na M
3.11.2006 19:06:44   
anja7
kepica, žal mi je, ker nisi zagledala user posted image . Mogoče pa še boš. Če ne zdele pa v naslednjem poskusu. Ful držim pesti. Pozitivne misli, pa bo.

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nečakajoče na M
4.11.2006 9:20:36   
florita
jaz tud upam da ne bom 15.11. zagledalauser posted image , ker če ne bom kr user posted image . Zanima me a je kera uporabila baby chek test? A je ta enako zanesljiv kot CB, mislim cenovno je bistvewno cenejsi.

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nečakajoče na M
4.11.2006 10:01:06   
tejči77




Pošiljam vam malo pozitivnih vibracij in veliko željo, da vse v kratkem zagledate +.
Jaz sem ga namreč včeraj in vam vsem želim enako. Me kar razganja od energije, tako da je prav, da je dobite malo tudi ve. Saj bo šlo, držim pesti za vse.user posted image user posted image



(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nečakajoče na M
4.11.2006 19:16:38   
gradles
pozdravljene! že nekaj časa vas spremljam in moram priznati da ste ful dobre, ter da si druga drugi stojite ob strani! zelo rada vas berem ker imam sama težave z zanositvijo. sicer se trudiva šele od avgusta. uspelo nama je v drugem poizkusu a žal se ni obdržalo in je prišlo do SS! ker sem bila šele v 6 tednu in je bila user posted image zelo močna in boleča mi niso rabili opraviti čiščenja ampak sem se sčistila sama. dobila sem tabletko in vse je dobesedno " steklo" od mene! bila sem zelo potrta a sem se pobrala. redno vas berem in spremljam tako pa tudi vidim da nisem edina z takimi težavami. za vse vas in zase držim pesti da nam uspe čimprej!
 Taja1, in Pandica tudi jaz si želim da nam uspe še letos in da bomo imele lepo božično darilce za svoje partnerje! želim vama da čimprej zagledata z mano na čelu user posted image user posted image ! pišita še kaj kako vama uspeva. jaz sem jo namreč dobila ravno danes, tako da gremo po enem tednu v nove boje. se slišimo kako nam gre . imejte se še lepo in čimveč user posted image user posted image !

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nečakajoče na M
4.11.2006 19:27:37   
gradles
ojla breta!
tudi jaz sem imela v oktobru SS! ampak ker sem bila komaj v 6 tednu in je bila user posted image zelo močna so mi dali samo tabletko in sem se sčistila sama. koliko pa si bila ti noseča? midva sva lahko nadaljevala že ta mesec a se ravnotako spet ni prijelo. danes je prišla user posted image , čeprav sem imela že nekaj znakov da je ne bo. pa nič zato pa bomo čez teden dni ko bo spet O nadaljevali in se trudili ter pridno telovadili user posted image ! tebi pa do takrat ko bosta spet lahko user posted image in delala na user posted image želim da se lepo pozdraviš in naj ti čas čimhitreje mine. držim pesti da vam uspe že v prvem poizkusu v novem letu!!!

(odgovor članu breta)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nečakajoče na M
4.11.2006 20:17:16   
Sulfinija
Jaz je ne čakam 10.11.Nismo bili kaj preveč pridni,ker je mene vnetje mučilo no mogoče pa vseeno rata.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu gradles)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nečakajoče na M
4.11.2006 21:46:12   
pilotgirl
Jast je pa ne čakam 14.11 in upam da je tud res ne bo.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nečakajoče na M
5.11.2006 8:02:15   
Sulfinija
malo kaj več nobena od vas ne vodi tegale seznama kjer smo gori bile vse lepo napisane in se je popravljal.Kaj če bi tkole naredile,je bilo veliko boljše in lepše.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nečakajoče na M
5.11.2006 10:43:03   
tejchka
ojla,
vsem srečnicam ki ste v tem ciklusu zagledale  + iskreno čestitam.
Zelo sem vesela, da vas je končno obiskala sreča,
predvsem sem vesela za anjo7 user posted image user posted image user posted image , ker je imela malo pred mano laparoskopijo in vem kaj je preživljala- dala si mi upanje, vero v uspeh.
Tudi jaz upam da naju sreča obiščeokoli 9.11.
Še enkrat ČESTITAM PUNCE!!!
 

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 84
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?