|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ovulacija v novembru
7.12.2006 18:34:26   
Marelica
Tudi moje čestitke!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Ovulacija v novembru
8.12.2006 7:52:07   
Klarita
Hvala Andreja2000, nočem razmišljat o tem, še imam nekaj dni pred sabo in poskušam čist odmislit. Kolikor se pač da.


(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Ovulacija v novembru
8.12.2006 8:06:56   
florita
Čestitke nussy user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , želim ti lepe praznike in še lepšo nosečnost. Jaz tudi moje user posted image  ne prčakijem 13, kot Klarita in upam da bova obe zagledali dve veliki debeliuser posted image . Jaz tud probam odmislt vse, čeprav mi glih ne rata bajbolj, zdaj se ukvarjam še s tm ali bom imela še službo drug mesec, ker mi poteče pogodba, pa še nič ne vejo a bi mi jo podalšal al ne. Pomoje bom bla jaz bl živčna če 13 user posted image  ne bo, pol pa da še testi ne bodo pokazal user posted image  takoj, sem mislila da res delujejo tako kot piše v navodilih " prvi dan izostanka M". Ti šment, pol pa njabolj, da mojga pošlem v lekarno in naj jih kup kr na zalogo mal. :))

Punce vse ste krasne in vse bi najraje user posted image . Zanima me a si katera redno meri BT in vpisuje v preglednico, jaz sem namreč to sedaj začela, pa res neki čudn skače ta T.

Lep dan še naprej!

Sem pisala miklavžu, božičku, dedku mrazu, da ne bi slučajno katero od nas pozabu in nam poslal user posted image  in user posted image . Jaz si želim samo to, in mi včeraj mož reče, "kolk si ti skromna", sej smo vse a ne punce, to bi bilo za zaključek leta za nas najlepšoe in najbol dragoceno darilo.

Sem pozabla vprašat a je katera pila smrdljičko čaj? A kaj pomaga?

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Ovulacija v novembru
8.12.2006 8:23:04   
Klarita
florita user posted image  za naju. Jaz si nisem nikol merila BT, ker sem glede takih stvari preveč šlampasta. Samo veliko user posted image  kaj čem druga. Ta mesec je bil tudi zame zelo naporen, najprej služba, sedaj pa še smrt soseda. Bomo videli, mogoče pa bo vseeno poseben mesec.
To za ta čaj pa mene tudi zanima. Ne vem, če se slučajno dobi kje v MB, ve mogoče katera?

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Ovulacija v novembru
8.12.2006 8:35:19   
florita
Ja jaz sem bluser posted image  na dva do tri dni, mojga namreč ni vedno doma (šofer) in vozi v tujino, tako da je za las šlo. Baje jo dobiš v Sanolaborju in pa na trgih, kjer prodajajo tiste mešanice čajev, sem pa našla spletno stan
http://www.splav.info/oploditev_teden_nosecnosti.html, kjer je neki napisan. Sama še nisem poskusila, bi pa rada vedla če je kateri kaj pomagal.

Dans je petek punce, dans si dajmo duška user posted image , ta naj bo za dušo.   

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Ovulacija v novembru
11.12.2006 10:59:55   
Anonimen
Punce kej novega?

Pri meni  še nič. Pričakujem jo danes oz. jutri. Neki me špika dol in imam občutljive prsi ampak to itak vedno pred M. Tako da mislim da ne bo spet nič ta mesec. No bomo videli. Če jo še jutr ne bo v sredo delam test. Pa poročam.

Držte se pa čimprej sporočte dobro novico!user posted image

(odgovor članu florita)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Ovulacija v novembru
11.12.2006 12:04:10   
Marelica
Karin24, držim pesti za to, da rdečke kako leto ne zagledaš ( saj veš 9+ vsaj 3 mesece)! Saj to špikanje je itak podobno pred M ali pa če si noseča in bi M morala priti. Vsaj jaz sem prvič tudi mislila, da je M sigurno na poti... Vso srečo in user posted image  ali user posted image  ti želim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sem pa videla, da že pridno čvekate v pričakovanju pod Avgustovke. No, jaz se tja ne bom prestavila dokler ne ugledam user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Ovulacija v novembru
11.12.2006 13:30:14   
andreja2000
karin24
držim pesti za user posted image
srečno!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Ovulacija v novembru
11.12.2006 13:31:00   
upica
Klarita,
za čaj user posted image sem ti poslala naslov po zasebnem sporočilu, upam, da si prejela, ker ne vem, če prav pošiljam z.s. Prosim javi mi, če si prejela sporočilo.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Ovulacija v novembru
11.12.2006 15:16:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marelica

Sem pa videla, da že pridno čvekate v pričakovanju pod Avgustovke. No, jaz se tja ne bom prestavila dokler ne ugledam user posted image .




mene ni tamuser posted image
V bistvu sploh nočem dost pisat o tem k je itak vsak mesec istouser posted image . Itak ne vem al sm avgustovka al ne tku da nimam kaj tam delat.

Pa hvala k držiš pesti zameuser posted image .

(odgovor članu Marelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Ovulacija v novembru
12.12.2006 12:10:15   
Anonimen
No nič ne bo avgusta pri nas.user posted image
Gremo v nove boje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Ovulacija v novembru
12.12.2006 13:36:01   
Klarita
Kolibri, sem dobila hvala.

(odgovor članu upica)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Ovulacija v novembru
12.12.2006 16:26:09   
florita
Kolibri jaz bi tudi o čaju, please!!!user posted image  ga bomo pili pa bo!!!!Na mail baloncek05@yahoo.com

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Ovulacija v novembru
12.12.2006 17:29:27   
Marelica
Ah, Karin, res mi je žal zate user posted image . Saj mogoče se ti čez 2 tedna pridružim v teku za september. Vseeno upam da ne. Sploh ker bi bil PDP zdaj lahko ravno na moj rojstni dan...

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Ovulacija v novembru
12.12.2006 17:58:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marelica

Ah, Karin, res mi je žal zate user posted image . Saj mogoče se ti čez 2 tedna pridružim v teku za september. Vseeno upam da ne. Sploh ker bi bil PDP zdaj lahko ravno na moj rojstni dan...


Moj bi bil pa prejšn mesec na moj roj. dan.user posted image

(odgovor članu Marelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?