|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Pikica, greva po vajinih stopinjah 10.11.2006 21:30:01
|
|
|
|
tincci
|
Že cel teden sva na pediatrični, v pon greva spet notri.. skratka, od 4 živil, ki jih je jedla, je na 3 alergična in sva pristali na izključno Pregomin ASu do nadaljnjega ... držite pesti, da sprejme AS ok, drugače bomo morali na eno drugo mleko (neokat se mi zdi). Na vse, kar so jo testirali, je alergična, celo na riž Pikica, pošlji mi svoj gsm pod zasebno pa pridem k tebi na morje na en klepet. Aja, stara je mala eno leto in ima zdaj vse obroke samo pregomin as. juhu.
|
|
|
|
|
RE: Pikica, greva po vajinih stopinjah 11.11.2006 7:19:27
|
|
|
|
AnBan
|
Tincci, kaj pa zajec in korenje? To naj bi bili zelo nevtralni živili.
_____________________________
[
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKakšna je prava postelja za dojenčka in ot...Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spiJe nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zadnje s foruma
prebivališčes1o2mene pa zanima tiste mamice ki imate začasni naslov prijavlen pri parterju . kam ste prijavile svoje malčke ??na vaš stalni naslov ali na stalni naslov partnerja
hvala za pomočna svoj naslov (
50%)

na naslov parterja (
48%)
Število vseh glasov: 56Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!