|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ICSI - nujno odgovor
22.11.2006 7:54:53   
zo06
Pozdravljene drage uporabnice,

tudi jaz vas že nekaj časa spremljam, govorile pa še nismo. Pa da slišite mojo zgodbo: z mojim dragim poskušava na otročku že 2 leti. Ta mesec sva bila v 1. postopku ICSI in sicer je danes 11. dan po ET (vstavili so nama 1). Včeraj sem naredila baby check - vidna zelo zelo rahla črtica - tista, ki pomeni pozitivno. Danes zjutraj pa sem naredila test CB ravno tako je bila vidna zelo zelo rahla črtica, ki označuje plusek. Že 4. dan pa je danes odkar imam rahle rjavkaste izcedke. A je katera od vas že imela podobne izkušnje? Kaj bi to bilo? Koliko časa po ET mora priti menstruacija, če imam redne cikluse na 27 dni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ICSI - nujno odgovor
22.11.2006 8:03:52   
Saša27
Jaz ti svetujem, da počakaš na krvni test, želim pa, da sta te dve rahli črtici kot praviš pokazali pravilno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zo06)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ICSI - nujno odgovor
22.11.2006 15:19:18   
pika79
zo06
dobrodošla med ICSI-jevke, jaz sem 10 dan po ET šla v laboratorj v zdravstveni dom, napotnico ali kako se temu reče mi je dala osebna zdravnica in test je bil pozitiven, kljub pozitivnemu testu lahko imaš izcedek ali celo malo bolj rahlo menstruacijo zaradi vgnezditve, tako da predlagam, da greš kar v laboratorij,

mene je bilo preveč strah in doma nisem delala testov, potem me je pa skoraj kap zadela, ko sem izvedela, da nama je uspelo in to že v 1. postopku,

držim pesti in upam, da ti uspe,....:)user posted image user posted image

(odgovor članu zo06)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ICSI - nujno odgovor
23.11.2006 9:17:55   
Lotty
Pozdravljene,
jaz sem tudi v 1. postopku IVF. ET sem imela 14.11. (2 zarodka) od 5. dneva po ET dalje pa imam rjav izcedek, vcasih bolj blag, vcasih mocnejsi. Kolicinsko je za en mini vlozek na dan (bolj packa kot kaj drugega) in pa madez na toaletnem papirju ko grem na wc. user posted image  sem kar malo zaskrbljena, ker to traja sedaj ze 5 dan in  ne vem, ali je mozno, da bi bilo tako dolgo ce bi slo za vgnezditev. Se pa nekako trudim, da bi o tem cim manj razmisljala, pa saj vemo kako je ... vcasih kar nekako ne gre iz glave .. testa nisem se delala in ga tudi ne bom, v ponedeljek sem narocena na krvni test, pa bomo takrat videli kako in kaj ...
Lp

(odgovor članu pika79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ICSI - nujno odgovor
23.11.2006 10:18:09   
zo06
Hvala vsem za odgovor. Ne vem kaj se dogaja in me je že danes groza jutrišnjega dne, ko mi povedo rezultate krvnega testa. Držim pesti za vse nas.user posted image
Karkoli že bo samo, da se vojna z živčki že enkrat konča. Še vedno pa mi ni jasno, na kliniki pa sem pozabila vprašati kdaj vraga pride menstruacija, če postopek ne uspe.
Bodimo močne in LP.user posted image

(odgovor članu Lotty)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ICSI - nujno odgovor
23.11.2006 12:22:31   
Saša27
zo06 , držim močne pesti, da bo test pokazal, da si user posted image

(odgovor članu zo06)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ICSI - nujno odgovor
27.11.2006 10:52:26   
zo06
Drage moje,
jaz pa žal spadam med tiste, ki jim 1. postopek ni uspel. Pozitivni testi so bili posledica prisotnosti zdravil (v petek na testiranju sem imela 54 Enot hormona, danes le še 27). Zelo sem žalostna. Testov pa zagotovo ne bom izvajala več, ker sem se močno zanesla na rezultat in bila zaradi tega potem še bolj na tleh, ko se je izkazalo, da dve črtici nista pomenili nosečnost. Ne vem kaj me čaka sedaj, upam pa, da si bom preko Božičnih praznikov nabrala moči na nove boje.
Žal sem tokrat svojo pikico izgubila.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?