|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Partner ima oviro v glavi!
10.12.2006 20:59:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Glede na to, kaj vse mogoče pišete, vam lahko mirne duše sporočim, da sva se tekom vikenda še bolj pogovarjala v tej smeri in z zagotovostjo vam lahko povem, da je resnično bila ena ovira v glavi, to je preobremenjenost v službi. Smilite pa se mi vse tiste, ki znate tako ali drugače človeka takoj potunkati oz. ga zaničevati. In še bolj se mi smilite tiste, ki to počnete, same pa imate kaos doma, da ne govorim, koliko vas je takih, ki ste doma, brez zaposlitve, imate otroke, globoko v sebi pa ste toliko ranjene, da na koncu pišete na forumu DOBRODELNOST! Hvala vseeno za odgovore oz. pomoč, nekatere ste lepo napisale in se postavile v mojo kožo, vse ostale pa....želim vam lepo življenje v vaši idili!!!( pa čeprav samo v vaši glavi)


Faušija! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Partner ima oviro v glavi!
10.12.2006 21:01:23   
Anonimen
Seveda!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Partner ima oviro v glavi!
10.12.2006 21:14:33   
katipi
Dekleta! Tole bo preraslo v pravo vojno, tale forum pa ni namenjen temu. Ohladite se in raje ne pišite več, saj to nepotrebno pričkanje lahko traja v nedogleduser posted image user posted image !! Večina nas bere in piše na ta forum zato, ker bi rade pomagale, in želimo vsem skupaj le najboljše!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Partner ima oviro v glavi!
10.12.2006 21:26:21   
upica
Anonimnica, vesela sem, da sta rešila vajin problem. Na vajini nadaljni poti vama želim veliko sreče in razumevanja. Vsem ostalim pa takole, ljudje smo različni. Tiste, ki ste dobro prebrale, sta bili podani dve možnosti in druga je bila popolnoma hipotetična in napisala sem jo jaz, če bi bila moški, pa nisem, zato ne morem vedeti ali lahko partner tako razmišlja ali ne. Moj edini namen je bil pomagati anonimnici, da s partnerjem rešita problem, saj nam je zato pisala. Zares sem vesela, da je anonimnici uspelo, z našo pomočjo ali tudi brez nje.

Pa lep pozdrav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Partner ima oviro v glavi!
10.12.2006 21:54:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

In še bolj se mi smilite tiste, ki to počnete, same pa imate kaos doma, da ne govorim, koliko vas je takih, ki ste doma, brez zaposlitve, imate otroke, globoko v sebi pa ste toliko ranjene, da na koncu pišete na forumu DOBRODELNOST!


To pa je bila grda zahvala,ker so povedale mnenja res grdo


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Partner ima oviro v glavi!
10.12.2006 22:19:12   
Anonimen
da ne govorim, koliko vas je takih, ki ste doma, brez zaposlitve, imate otroke, globoko v sebi pa ste toliko ranjene, da na koncu pišete na forumu DOBRODELNOST!


In kaj ima to veze s tvojim partnerjem in njegovo oviro v glavi user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Partner ima oviro v glavi!
11.12.2006 9:52:33   
Marelica
user posted image user posted image user posted image  Za tisti dolgi post od Anonimne. Anonimna1, Anonimna2 ali ena in ista (kako sploh vedet)user posted image , zakaj sploh sprašuješ, če potem ne moreš sprejeti odgovorov. Kako pa naj vemo, kaj bi sploh rada slišala... Svašta!!!

Nimam pojma, zakaj sploh komentiram take provokativne...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Partner ima oviro v glavi!
13.12.2006 22:18:25   
ronja
Hm, ko sem fantu povedala, da naj bi bila za težave pri izlivu v nožnico kriva služba, se je začel smejat in rekel samo: in ona to verjame??? No, recimo, če je res, potem zdaj delata na user posted image ali čakata, da mine stres v službi?

Tak da mogoče je anonimna tako jazna na nas, ki smo dale svoje predloge zato, ker pač nobeden ne sovpada z njuno resnico. Druge razlage ne vem...

Anonimna, nismo vse brezposelne, nimamo vse (še) otrok, nekatere jih pričakujemo, nekatere še ne, ampak to, da ti hočemo pomagat ugotovit zakaj, če to sprašuješ, še ne pomeni, da imamo kaos domauser posted image ... Če nočeš slišat tujih mnenj, rajši ne sprašuj, ker navadno ljudje odgovarjamo zato, ker nekdo nekaj vpraša (vsaj jaz).

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Partner ima oviro v glavi!
13.12.2006 22:22:06   
ronja
Aja, pa meni se ne zdi, da bi kdo tebe ali tvojega partnerja zaničeval... Samo smo se pač strinjale, da je najbolj verjetno, da še ni pripravljen na user posted image ... Nekatere pa so šle še malo naprej, da torej nimata tako odkritega partnerstva, če ti tega ne pove... Mimogrede, če bi bila res tako zelo zelo zelo odkrita, kot si na začetku rekla, bi verjetno  ti sam že prej povedal za sranje v službi in bi ti že prej vedela, da je to zato... Ko je mel moj probleme v službi, sem vedela za vsak šefičin telefon...

Normalno je, da kdaj pa kdaj komunikacija zataji, to se nam vsem dogaja, samo včasih je boljše si priznat, da nekaj ni čisto ok, kot pa nadirat vse, ki ti hočejo pomagat...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Partner ima oviro v glavi!
13.12.2006 23:25:49   
Anonimen
Ronja, se strinjam s teboj!!

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Partner ima oviro v glavi!
13.12.2006 23:39:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Glede na to, kaj vse mogoče pišete, vam lahko mirne duše sporočim, da sva se tekom vikenda še bolj pogovarjala v tej smeri in z zagotovostjo vam lahko povem, da je resnično bila ena ovira v glavi, to je preobremenjenost v službi. Smilite pa se mi vse tiste, ki znate tako ali drugače človeka takoj potunkati oz. ga zaničevati. In še bolj se mi smilite tiste, ki to počnete, same pa imate kaos doma, da ne govorim, koliko vas je takih, ki ste doma, brez zaposlitve, imate otroke, globoko v sebi pa ste toliko ranjene, da na koncu pišete na forumu DOBRODELNOST! Hvala vseeno za odgovore oz. pomoč, nekatere ste lepo napisale in se postavile v mojo kožo, vse ostale pa....želim vam lepo življenje v vaši idili!!!( pa čeprav samo v vaši glavi)


hm...

Jaz sem hotla sam pomagat. Oz. sem podala svoje mnenje.
Kaosa doma nimam, otrok tud ne, službo mam, doma sm bl redkouser posted image , pa v idili tud ne živimuser posted image .

Kolk si pa ti stara če smem vprašat?

K men je tolk otročje da neki vprašuješ, folk ti odgovori, pol pa neumnosti pišeš nazaj kao kakšni smo ipd. Kot so že napisale, ne sprašaj če nočeš odgovora!

Pa veš stres v službi je zelo relavantna zadeva. Midva oba delava od jutra do večera sam zvečer noben od naju nima glih kkšnih problemov z spuščanjem kkšnih "sokov"user posted image .
Odkar sva se odločila za user posted image pač ne mečemo več stran "materiala" ne. Zelo preprosto. Sam odločt se je treba. Pa oba si morta želet.

Aja pa pr nas je blo isto k pr ronji. K sm povedala tipu da ne more not spustit zarad službe je skor s sedežne padu od smeha. Če folk zarad stresa neb mogu not spuščat neb blo več človeštva!user posted image Tipi niso tolk zakomplicirana bitja vešuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Partner ima oviro v glavi!
14.12.2006 1:29:30   
upica
Prosim, če lahko Anonimnica (z originalnim sporočilom) sporoči ali je še ta tema aktualna. V kolikor je, imam pripravljenih še nekaj rešitev (brez bluzenja).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Partner ima oviro v glavi!
14.12.2006 9:45:30   
ronja
Kolibri, mislim, da sta zadevo rešila s stresom v službi...

Fantje pravijo, da bi bilo še nekak možno, da sploh ne bi mogel spat z njo zaradi stresa v službi, če pa že enkrat do tega pride, da pa končat ne bi mogel not, je pa zelo neverjetno - toliko iz moške strani... (ni bil samo eden, ki je to rekel...)

(odgovor članu upica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Partner ima oviro v glavi!
14.12.2006 14:47:37   
Anonimen
Mah, Ronja.. Ne moreš to tak. Hajde,ne morem spustit noter, zarad stresa v službi..U ****, pol tudi seksat ne more zaradi stresa.. Lahko,da ga je strah otroka še, lahko da ga niti še noče.. Da pred spermo (orgazem) da ven, to že ni vzrok neka služba 

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Partner ima oviro v glavi!
14.12.2006 21:45:29   
katipi
Tale zadnji post je bil pa precej neokusen.user posted image  Dekleta, malo več kulture je zaželjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Partner ima oviro v glavi!
14.12.2006 23:23:56   
Anonimen
Tu ni nobene kulture, tu je samo resnica! user posted image

(odgovor članu katipi)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Partner ima oviro v glavi!
14.12.2006 23:31:26   
Anonimen
Sem pač v tem trenutku napisala, kar mi je padlo na glavo... 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Partner ima oviro v glavi!
17.12.2006 22:06:34   
Anonimen
Tale Anonimna si pa res ene velike iluzije v glavi ustvarja... Strinjam se z vsemi tistimi, ki ste ji karkoli KONTRA napisale. Pa nimam nič proti njej - saj imamo vsi takšne ali drugačne probleme... Ampak resnično - da zaradi problemov v službi ne more spustit materiala v tebe????
Da ta problem v službi ni slučajno kakšna tesnejša sodelavka?
Mislim - oprosti, ampak kakše problem v službi je pa lahko tako hud, da (če ga že ima enkrat znotraj tebe) ne more končati v tebe???? Halo?!
Tip očitno še noče imeti otrok...ali pa jih noče s tabo?? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Partner ima oviro v glavi!
17.12.2006 22:50:01   
upica
Anonimna (zadnja), mislim, da ste ti in ostale pred tabo samo potrdile, da naveden razlog (služba) ni bil pravi vzrok njunega problema in da je enostavno samo želela zaključiti to temo, ker je videla, da tu verjetno ne bo našla rešitve svojega problema, saj roko na srce, tudi nismo tukaj takšne (vsaj jaz nisem), ki bi lahko res strokovno nekomu pomagale, ampak, včasih pa lahko lepa beseda in izkušnje pomagajo rešiti marsikateri problem, grda beseda pa kot vidiš na tem primeru, vedno vodi v nekaj negativnega in ljudi ponovno odtujuje. Zatorej, le lepo mislit, pa bo vse v redu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Partner ima oviro v glavi!
28.12.2006 13:33:31   
coolbabe
IZVIRNO SPOROČILO: coolbabe

kaj pa če greš ti na njega pa se ne bo mogel umaknit user posted image
samo predlog ...user posted image


Da se razumemo, tole ni bilo mišljeno kot prevara ali pritisk ampak kot preprosta tehnika, ki ob strinjanju obeh lahko zadrži njegovo reakcijo v zadnjem trenutku. Še enkrat poudarjam: ob strinjanju obeh.

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Partner ima oviro v glavi!
29.12.2006 2:02:03   
PikaNogavicka
Ce je dejansko kaksen psiholoski problem, in si on vendarle zeli otroka, je ena varianta: on spusti v kozarcek, potem pa si z dolgo kapalko ubrizgas v noznico.

V Ameriki se v ta namen uporablja "turkey baster", ki zgleda takole:http://www.amazon.com/OXO-38681-Turkey-Baster-Cleaning/dp/B000079XWC/sr=8-1/qid=1167353823/ref=pd_bbs_sr_1/104-3418463-1998321?ie=UTF8&s=home-garden

To je uporabno tudi v primeru, ce zenska, ki zeli zanositi nima (moskega) partnerja.

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Partner ima oviro v glavi!
29.12.2006 17:01:53   
ronja
Pika Nogavička, hihi, ob temle sem se pa res nasmejala!user posted image Ma, sploh ne rečem, da je slab predlog, samo sebe si ne morem predstavljat s kapalko s spermo v rokah, heheuser posted image user posted image Itak, če je pa klasična varianta tok bolj prijetnauser posted image Bogve, kako bi pa razmišljala, če ta varianta ne bi delala...

Samo dvomim, da bo anonimna za to varianto, če se ji zdi tudi to, da oba skup naluknjala kondome ali da bi bila ona na njem, siljenje partnerja... Kar je meni čudno, če je prepričana, da si tudi partner to res želi - potem ga ne sili, ampak mu pomaga... To je meni podobno kot če bi lubi dvigoval uteži, pa mu pri najtežji, ko jo 20tič dvigne že mal zmanjkuje, pa mu pomagaš z enim prstom - ampak samo, če veš, da si ON RES želi to zadevo še naprej dvigovat...

(odgovor članu PikaNogavicka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Partner ima oviro v glavi!
29.12.2006 18:43:38   
GB
Drage punce . Nisem se hotela vmesavati v to vaso debato , ampak sedaj pa res moram nekaj napisat.
Prvo : vse tiste, ki ste ji odgovorile ste ji probale pomagati in ne zanicevati
Drugic: Vprasala sem mojega fanta glede tega problema "sluzba" in odgovor je bil user posted image .
Tretjic : ne vem kako si to dekle upa ponizevati vse vas ,ki ste ji zelele nekako svetovati.  Po njenih besedah imam obcutek ,da je tezka materialistka user posted image .
Cetrtic : resnica boli kajne
Petic : vsem vam puncam zelim cimprejsno zanositev ( tudi sebi  to zelim user posted image )  in naj vam novo leto prinese vse vse najlepse in najboljse

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Naravna zaščita pred soncem
Nekatera osnovna olja imajo lasten zaščitni UV faktor. Z uporabo izbranih eteričnih olj si lahko pripravite lastno mešan...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?