|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 17:55:08   
andreja2000
florita ,če želiš,se nam lahk pridružiš v klubu klomifenk na upamo skupaj. Tam se sproti pogovarjamo o vsem kar nas zanima ob jemanju klomifena.Veliko stvari se tam izve,saj so stranski učinki zelo različni.Ene jih skoraj nimajo,druge pa se spopadamo z vročinskimi vali,glavoboli,bolečinah v jajčnikih.......
Pokukaj v naš klub,tam je še marsikaj napisanega o klomifenu in tudi samo jemanje klomiena je različno.Jaz jemjem eno tabletko od 5-9 dne.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 18:31:41   
Fargesia
Živjijo vsem skupaj! Sem malo prej domov prišla- smo meli govorilne in delavnice pred novim letom...je blo tko fajn mamice in očke gledat k so delali s svojimi otroki...

Hvala za vse spodbudne besede in želje! Lažje mi je!

mimogrede...user posted image še vedno ni!user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 18:34:00   
florita
Ja maša82 pomoje se pripravi na user posted image  in user posted image . Držim pesti zate in ti pošiljam  user posted image .

_____________________________

Na svetu ni popolnih ljudi, popolni so samo nameni.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 18:53:38   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: florita

Ja maša82 pomoje se pripravi na user posted image  in user posted image . Držim pesti zate in ti pošiljam  user posted image .

Si spremljala celo zgodbo? Če ne, si jo preberi, pa upam da boš pol še zmer imela tako mnenje! mislim gledeuser posted image . Tudi jaz tebi pošiljamuser posted image




_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu florita)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 19:06:24   
Anonimen
Pozdravljena Maša!
Berem tvojo zgodbo in v njej iščem povezavo z mano. Žal. Tudi jaz si želim user posted image  in srčno upam, da mi bo kmalu uspelo. Tako nama kot vama. Meni menstruacija zamuja 4 dni. Test First Sign je pokazal negativno user posted image user posted image user posted image . In zdaj ne vem kaj naj. Ali naj počakam, da pride menstruacija, ali se je test zmotil, pa kupim novega. Joj saj ne vem. Tako si želim, da se je zmotil. Tudi ti a?
Srečno Maša, ne smeva obupati.

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 19:14:07   
Fargesia
Joj ko bi ti vedla kako si želim da bi se test zmotil.user posted image

tole sem prašala dr. Pušenjaka:
Pozdravljeni! Danes mineva 14 dni od mojega pregleda pri ginekologu. Žal je test (baby check mini) pokazal samo eno črtico. Nekaj se je dogajalo z menoj zadnje dni (danes trenutno ne več) - nenehna bolečina-špikanje v spodnjem delu trebuha. Kot pred menstruacije, le da bolj intenzivno. Ker imam zelo neredne menstruacije, niti ne vem natančno kdaj naj bi jo dobila. Ali obstaja možnost, da sem test naredila še prezgodaj? Papir namreč ni niti pikice obarvan.
Najlepša hvala za odgovor.

In njegov odgovor:dokler ni M vedno obstaja možnsot kasnejše ovulacije in s tem tudi prezgodnjega testiranja, zato ob dalj časas odsotni M priporočamo testiranje vsaj 1x mesečno.

Kako si to razlagaš?
user posted image

< Sporočilo je popravil maša82 -- 12.12.2006 19:18:35 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 19:18:04   
Anonimen
Joj ne vem, verjemi, da nisem več pametna. Sploh ne vem kaj naj. Tudi mene ščipa v spodnjem delu trebuha in vse to, toda.. Test je žal negativen. Jutri bom naredila novega, pa bomo videli.
In ti? Kaj boš? Čakala, ali kupila še en test??

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 19:20:55   
Anonimen
Verjemi, da si tudi jaz zeloooo želim, da se je test zmotil. Tako moj kot tvoj. Vem, kako se počutiš. Še kako te razumem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 19:25:20   
Fargesia
user posted image jaz imam 1x clear blue in 2x baby check že doma!user posted image

rabiš?!in kdaj naj bi ti dobila menstruacijo?


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 19:29:16   
Anonimen
Rabim ja, ga bova delali skupaj user posted image . Jaz bom šla jutri v lekarno po First Sign. 08.12. bi morala dobiti. In vedno imam redne user posted image . Če mi je kdaj zamujala, mi je le za 1 dan. Tako da.. Ne vem.
Kdaj bi jo pa ti morala dobiti?

< Sporočilo je popravil tianna -- 12.12.2006 19:36:17 >

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 19:34:44   
Fargesia
ne vem. imam neredne user posted image . bila sem 28.11. pri ginekologu in mi je rekel da imam-sem imela ovulacijo. in naj čez 14 dni naredim test. in teh 14 dni je minilo danes....rezultat pa veš. ne vem kaj naj nardim...saj pravim, user posted image pa od nikoder...čeprav me 4 dni nenehno špika...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 19:53:01   
Anonimen
Vem, da je težko, toda potrpi in počakaj še kakšen dan; potem pa naredi test. Jaz ga bom tudi.
Pa bova videli.
Ostaniva v kontaku. Sporoči kaj in kako.
Srečno, Maša!

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: vprašanje za kogarkoli
12.12.2006 22:53:13   
Anonimen
Zelo mi je žal za vas punce, vendar ne obupajte. Ste še mlade.
Držim pesti za vas punce, ki se trudite. Vem, da vam je težko kadar ugledate eno črtico, vendar še ni konec sveta. Boste prej ko slej ugledale user posted image Verjamem v to!!!


In njegov odgovor:dokler ni M vedno obstaja možnsot kasnejše ovulacije in s tem tudi prezgodnjega testiranja, zato ob dalj časas odsotni M priporočamo testiranje vsaj 1x mesečno.

Se pravi Maša, možnost še OBSTAJA!! Ne obupaj, počakaj nekaj dni, če do takrat user posted image še ne bo, poglej.. Morda pa le si noseča!

Želim vam vsem prijeten večer, prijeten jutrišnji dan in ne obupajte punce, imate nas, ki vam stojimo ob strani..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil *Malena* -- 12.12.2006 22:58:11 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: "sveža" uporabnica
13.12.2006 1:45:04   
pot
Pozdravljena med nami, user posted image user posted image user posted image seveda, te sprejmemo odprtih rok. Upam, da boš tukaj našla dobro družbo za klepet in odgovore na vsa tvoja vprašanja. Pa čimkrajšo pot do željenega cilja.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: vprašanje za kogarkoli
13.12.2006 16:39:28   
Fargesia
"Malena"!
Verjetno to slišiš vsak dan, pa naj ti še jaz povem: ZLATA SI!

user posted image ŠE KAR NI! Počakam še kak dan, potem pa step "trpet" v kopalnico. Če user posted image do torka ne bo, kličem ginekologa, če lahko začnem jest tablete za sprožitev user posted image in potem 5-9 dan 2 tableti Klomifena.

Mi je user posted image včeraj večerjo naredil! Lepo a ne?


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: vprašanje za kogarkoli
13.12.2006 17:41:53   
Anonimen
Živjo!

Aha, aha fajn pol... user posted image
Opala, priden tvoj user posted image Ko bi vsaj moj še bil tako priden user posted image
No saj mi je danes jajčka pripravo, se nimam kej pritoževat user posted image
In kako si kaj Maša?

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: vprašanje za kogarkoli
13.12.2006 20:59:39   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Vem, da je težko, toda potrpi in počakaj še kakšen dan; potem pa naredi test. Jaz ga bom tudi.
Pa bova videli.
Ostaniva v kontaku. Sporoči kaj in kako.
Srečno, Maša!

Živijo Tianna!
Mojeuser posted image še kar ni in ni od nikoder. Testa še nisem šla delat-se mi zdi brez veze-  je še prekmalu...itak pa nimam za ta mesec nič več upanja, čeprav mi je čudna, da ni menstruacije...to že, da imam neredne, ampak kolikor se jaz spomnim iz srednje šole je tako:
če jeuser posted image , ni nujno da je tudi ovulacija;
če pa je ovulacija, pa za njo VEDNO slediuser posted image .

KAJ PRAVITE?!KDORKOLI!??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: vprašanje za kogarkoli
13.12.2006 23:31:50   
Anonimen
Ufff... Ko bi le jaz vedela, sem malce pobrskala na netu, nič ne piše user posted image

(odgovor članu Fargesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: vprašanje za kogarkoli
15.12.2006 18:48:54   
Anonimen
Čau Maša!
Včeraj sem naredila še en test (tokrat Clearblue) in je bil žal negativen. user posted image user posted image
A user posted image  še vedno ni. In jaz res ne vem kaj naj. Ali naj čakam ali kaj. Sem odprla forum "Se je test zmotil??", kar poglej; v upanju, da mi/nam bo kdo svetoval. Pravijo, da je mogoče stres in prevelika želja. Mogoče. Pa saj ne vem, toda.. Upanje ne umre.
Ti, si naradila test? In?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: vprašanje za kogarkoli
15.12.2006 19:45:33   
upica
Maša82
Dr. Pušenjak je mislil s tem kar je napisal, da je pri nerednih menstruacijah luateralna faza (faza od ovulacije do menstruacije) vedno dolga cca. 14 dni, kar pomeni, če imaš menstruacijo na npr. 40 dni, je ovulacija nastopila  26. dan ciklusa in iz tega sledi, da čim daljše cikluse imaš, tem bolj pozno bo test pokazal pozitivno, saj je reaktiven na nosečnostni hormon, ki se začne sprožat v zaznavnih količinah 14 dni po ovulaciji (oziroma oploditvi). Zato je lahko pri tebi test negativen tudi če si noseča, saj ne veš, kdaj je prišlo do ovulacije in posledično tudi ne, ali je preteklo od tega 14 dni ali manj. Upam, da sem razložila tako, da lahko razumeš, če ne, pa še kar povprašaj. Držim pesti da si vseenouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: vprašanje za kogarkoli
16.12.2006 15:01:17   
Fargesia
Kolibri! Najlepša hvala za odgovor! zdej pa res bolj razumem! Ne vem zakaj vsi ne moremo uporabljati "človeškega" jezika in bi  bile stvari takoj jasnejše.user posted image
Jaz sem bil pri ginekologu 28.11. in mi je rekel da imam ovulacijo...tako da naj bi vedla, kdaj sem imela O, pa vendar še vedno ni mestruacije. Včerj me je v trgovini tako grozno bolelo tam spodaj, da tud hodit nisem mogla...sva z mojimuser posted image predčasno zaključila prednovoletno nakupovanje in ko sem prišla domov, se vsedla, je bolečina izvenela. Danes me spet malo "šraufa", ampak še daleč ne tako kot včeraj. KAJ SEDAJ NAREDITI?ČAKATI?

Tianna! Še enkrat sem naredila test-v četrtek popoldne in je bil negativen.user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu upica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?