|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
18.12.2006 10:25:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vzmetnica
18.12.2006 13:21:08   
zmajči25
Mi imamo na zakonski postelji in tudi za otroško posteljico Dormeo. Smo zelo zadovoljni. Je pa res, da je to malo trša vzmetnica in če imaš rada zelo mehek jogi, potem te bo motilo. Moji starši so najprej imeli en ful mehek jogi, ki se je po letih uporabe kar ugreznil, ko si ležel na njem. Pol pa so kupli Dormeo in prve dni skozi jamrali, da jim je pretrdo. Čez teden ali dva pa so se navadili nanj in sedaj ga ne bi več zamenjali za nič drugega.
Meni pa je itak bolj všeč trše ležišče in ni bilo problemov z "navajanjem".user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vzmetnica
20.12.2006 8:47:36   
Ezi
Tudi mi imamo Dormeo vzmetnice, vsi zadovoljni! 

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vzmetnica
20.12.2006 10:07:23   
Baucka
Mi pa imamo vzmetnice od Meblo  z vzmetnicami, da je fajn zračen in smo tudi vsi zelo zadovoljni. Ceno pa vem samo za dimenzijo 120x60 = cca 14.000 in 160x190 = 90.000,00.

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vzmetnica
20.12.2006 10:11:14   
Anonimen
Jaz sem v trgovini, kjer prodajajo vzmetnice (slučajno Lesnina), pač kupilo eno vzmetnico srednjega cenovnega razreda.

(odgovor članu Baucka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?