|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pikec panča
7.9.2004 16:37:54   
Teja N
Dragi Timotej.
Gledam te, kako spiš. Tako lep si. Tako čudovit.
Ležiš na boku, v rokah stiskaš mojo majčko, usta imaš napol odprta. Tako prisrčen si. Ne morem te nehati gledati. Ne morem si kaj, da te ne bi čisto narahlo pobožala po laseh in te poljubila na tvoje polno, okroglo lice.
Tako lep si. Tako čudovit.
Potem naenkrat na hitro globoko zajameš zrak, se malo streseš in spet izdihneš. Spet si miren in spokojen. Gledam te in se smehljam. Tako velik si že. Deset mesecev je minilo, odkar si se rodil. Kako si se spremenil od takrat! Kako si zrasel! Tako bister si postal. Zvedav in samosvoj. Pa vendar tako nežen, občutljiv in nebogljen. Tako zelo me porebuješ. In jaz te porebujem še bolj. Tako zelo te imam rada. Obožujem te. Ljubim te. Ne znam ne dihati ne živeti brez tebe.
Gledam te. Spiš. Tako lep si. Tako čudovit.
Moj mali fantek, moj otrok. Ljubezen mojega življenja. Je sploh še kaj bolj milega, lepega in nedolžnega, kot otrok, ki spi? Najbrž ne.
Gotovo si najlepši otrok na svetu. Kaj svetu, celem vesolju! Tako rada te imam.
Gledam te in solze mi polzijo po licu. Solze ganotja, solze sreče. Spremljam vsak tvoj dih. In z vsakim dihom je moje srce še bolj polno ljubezni do tebe. Ne morem verjet, da sem res tvoja mama. Prelepo je, da bi bilo res. Da, tudi težki trenutki pridejo, zelo težki. Vendar, ko te tako gledam, se zdijo tako zelo daleč.
Zavzdihneš v spanju. Tako nežno, tako zadovoljno. Srečen si. Vem, da sanjaš nekaj lepega.
In naenkrat odpreš oči. Vsedeš se in se malo ozreš okoli. Čisto tiho si. Potem me zagledaš. Na obraz se ti zariše velik, sončen nasmeh. Primeš se za ograjico in vstaneš. Gledaš me, se smejiš in poskakuješ. Ne znaš še govoriti, vendar vem, da mi praviš, »Mama, rad te imam!« In jaz imam rada tebe. Bolj, kot se da povedati z besedami, objemi in poljubi. Bolj, kot boš kdajkoli vedel. Materinska ljubezen je nekaj prav posebnega. Tako čista, globoka in močna, da je ne more uničit nihče.
Vzamem te iz posteljice in te stisnem k sebi. Okleneš se me s tvojimi sladkimi ročicami. To je skoraj najlepši občutek na svetu. Le nekaj je lepše.
Nekaj časa se igrava, ko me začneš grabit za majico in odpirat usta. Govoriš »Ha – ha – ha«. Kažeš mi, da bi se rad dojil. Vsedeva se na posteljo, posadim si te v naročje. Komaj dočakaš, da dvignem majico in si odpnem nedrček, kar kriliš z rokami. Ko končno zagledaš svojo preljubo dojko, kar planeš nanjo. Piješ in me gledaš s tvojimi velikimi, hvaležnimi očmi, polnimi čiste ljubezni.
In spet me zalijejo solze. Ne morem jih zardžati. Prenehaš pit in se mi nasmehneš. » Saj vem, mami.« mi praviš. »Tudi jaz te imam najrajši na vsem svetu.«
In spet se poglobiš v dojenje. Popolnoma se predajava drug drugemu.
Potem se nekaj časa igrava in nagajaš mi, ko skušam nekaj napisati za računalnikom.
Ko si lačen, te nahranim in ko se utrudiš, postaneš siten. Ko po dolgem času končno zaspiš, te spet gledam in ne morem vetjeti, da si res moj. Moj pikec panča.
Tako lep si. Tako čudovit.

Tvoja mamica.:)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pikec panča
7.9.2004 16:40:50   
malika
Ostala sem brez besed.:love:

:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
7.9.2004 17:04:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pikec panča
7.9.2004 17:09:07   
SILVA
Tako kot malika brez besed.
Kako lepo:bravo::bravo::bravo:.
lp

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pikec panča
7.9.2004 17:48:20   
Tanya
Čutim enako, kot ti 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa in tako najbrž vsaka mamica...
solze so kar lile ob branju ... 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pikec panča
7.9.2004 21:05:57   
Nataša R.
Resnično brez besed. Res lepo.

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pikec panča
7.9.2004 21:18:59   
Drejči
...to si pa tako lepo napisala, da mi je zastal dih,..zdaj pa sem ostala še brez besed,..pa kr zmrazilo me je...
Res krasno,..to je čista, prava ljubezen!!!!!!!!!! In tvoj sinček ti je za vse to najbolj hvaležen,...:)
lepo nočko obema
:metulj:

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pikec panča
7.9.2004 22:17:17   
Ezi
Teja,
me je ganilo, kot tudi druge ... daj, spravi si to ... natisni in daj Timoteju, ko bo malo večji ... mislim, da bi mu veliko pomenilo ... in tebi ...

Cmok, Ezi

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pikec panča
8.9.2004 7:49:35   
ČITA
Kot da bi napisala vse moje občutke......
Nimam besed!9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pikec panča
8.9.2004 8:26:24   
Anonimen
......sem čist ganjena......res božansko....
:angel::angel::angel::angel::angel::angel:

(odgovor članu Teja N)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pikec panča
8.9.2004 9:30:59   
mehurčica
9nebesa:angel:9nebesa:angel:9nebesa

So mi kr solzice tekle!:love:Lepo, sploh zato, ker se verjetno vsaka mamica tako počuti ob pogledu, dotiku svojega otroka.9nebesa:love:

Lp:miska: in :rozica: zate in tvojga sinčka:)

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?