|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brisače...
8.1.2007 8:00:35   
AKŠ
tolk sm jezna......

vse po vrsti od A do Ž imajo nek čuden vonj.....samo enkrat se z njo obrišeš, pol pa že smrdi....

a ma še katera takšne probleme...in kako se tega rešit.....

(vedno jih perem na 90stopinj in kopalnica kjer so zložene je vsak dan prezračena in to ne le enkrat.....)

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brisače...
8.1.2007 8:35:31   
Marogica
Možno je, da se niso čisto posušile, ko si jih pospravila. TO se je meni že tudi zgodilo, pa čeprav sem imela občutek, da so suhe.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brisače...
8.1.2007 8:35:58   
srki
Ja, to mi je pa znano, sicer brisače nimajo vedno takega vonja, včasih pa kakšna tako nagravžno smrdi. Pojma nimam, zakaj.

Mogoče je dobro, da brisačo, ko se z njo obrišeš, obesiš in ne zložiš. Vsaj jaz to tako praktiricram.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brisače...
8.1.2007 9:01:42   
ribica.

JOj, ne govori! Men se je dogajalo, da sem jih oprala, pa so smrdele. Potem sem ugotovila, da je to od pralnega stroja oz. da je bil umazan filter. Na drugih oblačilih se ni nič poznalo, sam brisače so nagravžno smrdele. Sedaj filter redno čistim, ampak se mi zdi, da nekatere brisače še kr smrdijo, čeprav je minilo že leto kar sem pogruntala v čem je problem. Preveri svoj filter tudi ti, mogoče ima kako vezo.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brisače...
8.1.2007 9:19:08   
*maja
No, ko so meni cunje tako začele smrdeti, se mi je v pralnem stroju in posodici za prašek in mehčalec nabrala ena vrsta plesni, ki sem jo odpravla z varekino in je od takrat mir.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brisače...
8.1.2007 20:48:52   
Anonimen
Jaz sem ugotovila, da se to dogaja, če jih sušim na stojalu v stanovanju, namesto zunaj. Če so zunaj vsaj čez noč, da se prezračijo, je mnogo bolje. Najboljš pa je da se res do suhega zunaj posušijo.

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: brisače...
9.1.2007 7:37:03   
AKŠ
no bom poskusila sušit zunaj (si bom sposodla del mamine terase...hihihi), ker:

-filter pri pralnem stroju se mi "baje" čisti sam
-posodice za prašek in mehčalec so vedno očiščene....
-ko se obrišemo, se brisače obesijo da se posušijo - jih nikoli ne zložimo


tko da....bomo poskusla res še z zunanjim sušenjem, pol bomo pa vidl kaj bo,,,,


hvala vam punce...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: brisače...
9.1.2007 9:54:35   
filipinka
Meni se je to dogajalo, ko pralni stroj ni več grel vode! Skratka bil je star in zanič! Smo morali kupiti novega in zdaj brisače le še dišijo!user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: brisače...
9.1.2007 20:53:16   
facka
MEni pa se zdi, da se pozimi osmrdijo brisače, ker je v prostoru (kopalnici) veliko vlage. tudi meni se zgodi, ker imam za tuširanje veliko kopalno brisačo in če je ne dam sušit v kurilnico, ta osmrdi. Tudi s pranjem včasih ne preženeš vonja. Zato dajem sušiš v kurilnico.

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: brisače...
12.1.2007 20:14:06   
Anonimen
Hmmm...meni brisače niso nikoli smrdele, včasih pa smrdijo puloverji in jopice iz velurjauser posted image

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: brisače...
18.1.2007 1:30:18   
pearl
Belo perilo še nekak diši, katastrofa pa je črno perilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: brisače...
7.3.2007 17:11:11   
študentka Mici
uporabljaš mehčalec. Men se je dogajalo, da so smrdele volnene cote. Pa sem ugotovila, da tudi zaradi tega, ker sem pozimi sušila notri in na radiatorju. Ali pa nisem takoj, ko se je opralo obesil - zaprt pralni stroj, ta uničuje prijeten vonj.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: brisače...
11.3.2007 22:57:55   
Nattka
Možno je tudi, da perilo smrdi, če se predolgo suši, oziroma, če je  predolgo mokro.

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: brisače...
12.3.2007 7:28:46   
Linča
Probaj še zamenjat prašek...meni je nekaj časa perilo smrdelo iz neznanega razloga, na koncu prišla do meni edino takšne razlage, da nekatere vode v kombinaciji z nekaterimi praški dajo čudne vonjave!

_____________________________

24. aprila je sijal sonček in rodila se je princesa Sara

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: brisače...
12.3.2007 19:07:51   
KOZLEK
*maja a si varekino sam našpricala v un predalček za prašek. jaz mam tut plesen, nam pa majce smrdijo na kartek rokavuser posted image , če nalijem varekino not morem pol enkrat prazen stroj zalaufat ane.user posted image  

(odgovor članu Linča)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: brisače...
12.3.2007 19:53:36   
robinzon
Vzrok je lahko mehčalec, ta zadržuje vlago v perilu, zato je tudi mehkejše.

(odgovor članu KOZLEK)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?