|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Umivanje obrazka in koliko čaja
8.9.2004 17:26:16   
mala Zala
Povejte mi prosim, kako dojenčkom umivate obrazke? In kolikokrat dnevno? Kaj pa usteca? Meni je na pediatriji sestra predlagala, da kar z vlažno gobico podrgnem po dlesnih, patronažna pa mi je svetovala, da ji sploh ne čistim ustk. Kaj pa ve mislite:zmeden:

Pa še to: koliko čaja dnevno popijejo vaši trimesečniki, hranjeni s prilagojenim mlekom?

Hvala in pa, pa:zajcek::zajcek:!!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Umivanje obrazka in koliko čaja
8.9.2004 19:17:34   
dory
Obrazek mu umijem zjutraj, pred opoldanskim spanjem in zvecer pred nocnim spanjem, potem pa lepo namazem s kremico, da je koza mehka..

Nas je pri treh mesecih spil priblizno 100-200ml tekocine, tudi sedaj pri stirih ni izjeme :)...pa prav tako popapca svoj obrok...:)

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Umivanje obrazka in koliko čaja
8.9.2004 22:08:17   
ajf
jaz ji nisem nikoli umivala ustne votline
obraz sem ji umivala z mokro vato - zjutraj, mogoče se zvečer, zdaj pa kar pod pipo
čaja je takrat spila 100-200ml, en dan več, drugi manj

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Umivanje obrazka in koliko čaja
9.9.2004 1:28:38   
mala Zala
Hvala vsem za odgovore. Blanka, Trboveljčanka? Morda se poznava:)!

LP:zajcek:!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Umivanje obrazka in koliko čaja
9.9.2004 2:19:10   
Annny
Hoj,

glede čaja...zakaj nekateri pravijo, da naj bi cca. do 6 meseca otroku zadostovalo- kar se tekočine tiče- samo materino oz. adaptirano mleko?
To se mi zdi čudno...jaz bi bila žejna, hm(-:

Pa še to: kateri čaj? Hippov? Domač? Se splača kupiti Hippiov čaj za novorojenčke?
Spomnim se, ko je mene mami kot majhno deklico 'poskusila navaditi', da bi vsak večer spila skodelico navadnega Bebe čaja, brez sladkorja...bljak. Seveda ji nikoli ni uspelo.

Aja, pa še to: Hippovi čaji imajo dodan sladkor- kaj to ne vpliva slabo na rastoče zobke? Otročkom potem očistite usta ali kako?

Mogoče je bilo kakšno vprašanje tudi čudno, ampak res mi ni jasno((-:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Umivanje obrazka in koliko čaja
9.9.2004 8:17:50   
dory
Ne Annny ze dolgo ni vec pravilo, da naj bi dojeni vso potrebno kolicino tekocine pridobili od mamice...otrocku moras ponudit tekocino...ce jo bo rabil bo ze pil...

Mi imamo hippove instant caje..so zelo dobri..no in pri stirih mesecih se nimamo zobkov, zato se ne skodujejo..delam pa malo manj sladke pa je :)


papa,teja

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Umivanje obrazka in koliko čaja
9.9.2004 11:00:36   
Annny
Teja. ,hvala(-:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?