|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bimbi apetito
10.1.2007 15:27:15   
kepa*
Ali kdo uporablja ta sirup? Res pomaga pri izboljševanju apetita? Po kolkšnem času pa je viden učinek?
Naš malček me bo namreč spravil na psihiatrijo. Nekaj časa je kar zadovoljivo jedel, zadnje čase pa spet ne je čisto nič. Včeraj je recimo pojedel le par žlic čokolinota. Tako sem zaskrbljena, trudim se na vse načine, a nič mu ne diši, ničesar noče. Pri dveh letih ima celih 10,3 kg.
Zdaj sem kupila ta sirup v upanju, da bo kaj pomagal, ker ne vem več, kaj naj storim.

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bimbi apetito
10.1.2007 15:37:13   
eya
Oprosti, kepa*, ne bo odgovor na tvoje vprašanje... Zanima me namreč, koliko staremu otroku se ga lahko daje? Jaz imam namreč doma neješčega 9 mesečnika in me zanima, če je ta sirup primeren zanj? Pa še to-kje se ga da kupiti?

Hvala!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bimbi apetito
10.1.2007 16:51:10   
kepa*
Eya, na škatli piše, da od 6 mesecev, tako da ga komot lahko daš tvojemu sinčku.
Kupiš ga v lekarni.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bimbi apetito
10.1.2007 22:23:17   
NIN@
Pa to je res hudič če otrok ne je!!!Moj BOr je star 2 leti in šele mesec dni dokoj normalno je. Prej smo pa salte delali za vsako žlico. tak da so men čist živci pošliiiii.... Pa vsi so kr govorili ne se sekirat bo že jedel , ko bo lačem......ja ja nihče pa ni videl kako jaz trpim. Mi smo samo juhe in čokolino jedli, šele zdaj poskuša kropir, meso rdečo pešo in kruhuser posted image . Jz vem kako sranje je to , zato sem nabavla sirup od bimbija apetito in ni bilo takega buma, je pa nekako bolj odpiral usta. Potem mi je neka ženska svetovala naj kupim b kompleks v granulih in mu jih dam 2xdnevno pol čajne žličke kar v vodo ali v usta. In evo učinka že po tednu dni! zdaj pa jeva 5x na dan po malo anpak fant je...jogurt, sadje, skutke, puding, čokolado .....bombone, kar prej tud želje po tem ni imel!!!!

Punce probite jz vam želim velik apetita in slastnih obrokov, pa nič več kuhanja za v koš!!!

lp
nin@


drugače pa se dobijo homeopatske granule v avstiji za pospešitev apetita tudi zelo učinkovite

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?