|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jupi
10.9.2004 12:30:32   
GoYa
Billa, Bambi, prejela sem vajino pošiljko :darilo:
Hvala, to je bilo po hitro. No, ja Slo je majhna, iz enega konca v drugega pe že pride v enem dnevu a ne :)-:)-:)-:)-

Si mislite, da sem vesela, da sem dobila :hudicek: Sem jo že nestrpno čakala
Ampak jo hočem imet samo par mesecev, da ne bo pomote. ;)

Pa-pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jupi
10.9.2004 12:31:32   
GoYa
Hm, naslov sem dala pa tak, da bo katera mislila: spet ena nosečka al kaj :ups::ups:

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jupi
10.9.2004 12:37:30   
anadejka
Jooooooj Goya,mene si že ........pretentala:)-:)-:)-
Sm že mislila,da bom spet lahko keri čestitala.No ja pa čestitam tebi,ker si po moje edina ki si vesela:hudicek:....:).Ampak ,ja želim ti da bi jo res mela samo par mesecev pol pa:duda:,ane.
Lepe pozdravčke.......andrejka:rozica:

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jupi
10.9.2004 12:40:42   
GoYa
He, he, kakšna zlobica sem. :)-:)-:)-:)- Sem vedela, da bo kakšna nasedla.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jupi
10.9.2004 12:49:07   
pika74
GoYa jaz sem ti tud hotla čestita za :modri::love::duda::roza:.

Samo da si zadovoljna.

Želim ti lep viiiiiiiikkkkkkkkkkeeeeeeeeeennnnnnnnnd.

:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jupi
10.9.2004 13:01:26   
bambi
Ej, GoYA zdi se mi, da vsem prinašam srečo..... Vesela sem da si dobila moje darilo ;) ampak ga po par uporabah kar vrži vstran. Ti bom čez 3 mesece poslala drugo darilo :)-:bravo: v drugačni obliki....

Bambi

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jupi
10.9.2004 13:43:45   
billa
Goya:bravo: hitra pošta pa lepo deluje, še sploh če je prejemnik tako priden kot ti:bravo:
Zdaj, ko jo imamo to :hudicek: tako zdresirano, da pride ko jo želimo sploh ne bo problem jo poslat čez kakšen mesec na :morje:

Lep vikend,

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?