|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čokolada in bonboni
26.1.2007 19:47:46   
Kristjan
Mene pa zanima kdaj so vaši tamali začeli konzumirat sladkarije ala čokoladice, bonbone, tortice, kekse in podobno. Zanima me kdaj ste jim vi dali za probat oziroma pustili, babicam/dedkom in raznim prijaznim tetkam, da jih filajo s tem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: čokolada in bonboni
26.1.2007 19:51:45   
Lunc_a
Sladkarije otroku lahko dajem samo jaz ali pa partner,no da se obrazložim,kar tako brez vprašanja se ne sme dajati mojemu otroku sladkarije in to sem tudi povedala ostalim,kateri se tega niso držali so čutili težke besede z moje strani in so upoštevali moje želje.Čokolado redko dobiva,mogoče na 2 dni kakšen tist sendviček z čokolado ,če veš kaj mislim,navadne piškote pa skoraj vsak dan,če hoče( bolj ne kot da),po jedi pa vedno dobi skuto s podloženim sadjem

(odgovor članu Kristjan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: čokolada in bonboni
26.1.2007 21:20:38   
lelaval
Okog 1. leta.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Kristjan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: čokolada in bonboni
27.1.2007 8:51:40   
vesna.com
Ko so same izrazile željo po čokoladi ali bonbonu.Stem mislim povedale kaj bi rade.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: čokolada in bonboni
27.1.2007 9:11:07   
Anonimen
Uf, se ne spomnim. Po moje skupaj z dugimi otroci kje, najbrž pri mojih starših z mojimi nečaki. Možno. In ja, pustim drugim tetkam, da mu dajo kakšen bonbon. Zakaj pa ne?

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: čokolada in bonboni
27.1.2007 10:46:10   
Špacka
 
Ko je imela 1. RD, je prvič dobila sadno torto, potem  sem ji začela dajat čokolado.
Ponavadi ima sladki dan v nedeljo, ko smo pri mojih starših in ne kompliciram, saj meni tudi pašeuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: čokolada in bonboni
27.1.2007 11:07:35   
tulip
IZVIRNO SPOROČILO: Kristjan

Mene pa zanima kdaj so vaši tamali začeli konzumirat sladkarije ala čokoladice mu jih ne dajemo, bonbone mu jih ne dajemo, tortice na kakšnem rojstnem dnevu, drugače ne, kekse skoraj vsak dan Plazma ali podobne in podobno sladoled bo dobil poleti, poje pa skutke s sadjem ali kakšno mlečno rezino.

Zanima me kdaj ste jim vi dali za probat oziroma pustili, babicam/dedkom in raznim prijaznim tetkam, da jih filajo s tem.
Povsod se najdejo tetke, ki imajo pri roki bonbon, čokoladko ali podobno. Včasih vzamem in rečem hvala, včasih povem, da tega še ne je. Tako da kdaj tudi kaj takega poje. Stari starši ga ne filajo s tem, ker se tudi njim ne zdi smiselno. Bo imel še dovolj časa za razne sladkarije, sicer pa ima raje kisle in slane stvari - olive, kumarice, košček pizze...

(odgovor članu Kristjan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: čokolada in bonboni
27.1.2007 11:12:01   
Marogica
Ta prvi je dobil tam nekje okrog 2. leta. Ta drugi logočno prej, mogoče okrog 1. leta, saj če sem dala ta starejšemu, sem morala tudi ta mlajšemu. Vendar je to pri nas vedno v neki "normali". Torej se zmenimo-kakšna majhna čokolada, 1 Kinder jajčka, če pa je vrečka bombonov, pa npr. 5 bombonov, ostalo pa jutri.

Kako je pri babici, me, odkrito povedano, ne briga. Za tisti dan ali dva na mesec, ni nič narobe, če ju tudi v tem smislu razvaja in dobita več, kot doma. Zaradi tega se doma ni nič spremenilo in tudi ne zahtevata več, kot pa se dogovorimo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: čokolada in bonboni
27.1.2007 15:36:02   
šnucika
Poskusila je pri 10. mesecih - čokolado.Ji pa ne dajemo sladkarij,tako,da bi dobila v roke kos čokolade,včasih dobi za polizat kakšen košček kinder čokoladice(od moje mame sevedauser posted image ),bomboni pa bodo čakali še dolgo...upam,da čim dlje!
Če pa ji daš na izbiro ali kos mortadele,mesa ali čokolado...vedno bo izbrala slano varjanto!
Za RD je dobila vanilijevo torto...malo popacala po njej,pa je šla raje gledat Nodijauser posted image user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: čokolada in bonboni
29.1.2007 9:17:50   
srki
Okrog leta, mlečno rezino Kinderpingui, ki jo ima še sedaj rad. Bonbone pa kasneje, pa vedno pazim, da če mi v trgovini potrudi kakšno vrečko z bonboni, da jo potem "skrijem" in če izrazi željo po bonbonu, mu dam največ dva, ker bi drugače pojedel celo vrečko!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: čokolada in bonboni
29.1.2007 9:30:45   
April
Piškote je dobil že pred enim letom. Čokolado tam nekje po enem letu.Bonbonov se pa zaenkrat še uspešno izogibamo. Jaz mu jih ne kupujem, pa tudi, če mu jih da kdo drug, pravim, da jih še ne je. Razen tistih čokoladnih.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: čokolada in bonboni
29.1.2007 9:33:33   
CUKRČEK
Uf , najbrž že pred enim letom. In jih še kar pridno konzumira. Zakaj bi ji branila...prepovedan sadež je najslajši in če bi ji branila, se bi pa kasneje do amena basala z njimi.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: čokolada in bonboni
29.1.2007 11:58:44   
Felicity
Okrog 1 leta.
Sladoled še kakšen mesec prej.
Otroške piškote (plasmon/plazma/pavezini) okrog 6/7 m.
Bonbonov do sedaj še ne.
Čokolado pa skoraj vsak dan (zelo minimalne količine -niti eno rebrce).
Kinder čokoladice 2/3 rebra. (če je na zalogi)user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: čokolada in bonboni
29.1.2007 12:30:04   
Minka Pobalinka



Od kar je star 1 leto dobi včasih košček čokolade.. Ampak res mini košček.. Bombonov mu ne dajem, dobi pa pecivo (sadno ali čokoladno), pa tiste nestleejeve mini tortice mu dam.



(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: čokolada in bonboni
9.2.2007 7:17:37   
Lana_s
Do enega leta sma ful pazila na prehrano. Nobenih E-jev, sladkorja, glutena, skoraj nič soli in sma jih velikokrat poslušala od raznih babic in dedkov pa "pametnih" tetk. Po letu dni pa sma ji začela dajati počasi vse. Bombonov ji še zdaj ne dajema, razen izjemoma v moji prisotnosti, stara pa je 20 mesecev. Poje pa 1-2 Kinder čokoladici, se mi čokolada vseeno zdi bolj zdrava kot kakšni keksi (razen otroški). Ve pa da če si zvečer ne bo hotela zobkov umit, naslednji dan ne bo dobila čokolade ali drugih sladkarij.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?