|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA NAS (106. nadaljevanje)
17.9.2004 7:01:47   
meeryana
Dobro jutroo v PEEEEEEEETKOVOOOOOO jutro :) :bravo::bravo: Petek jeeeeee!!!!!!
Kako ste kaj punce? Vidim, da imamo srečko ŠTAJERKO! ;) Čestitke ŠTAJERKA, pa lepo, mirno nosečnost ti želim.9nebesa:bravo:9nebesa:bravo:9nebesa

Tak punce, čakamo naslednje ;) 9nebesa

Mene že od včeraj popoldne fuuuul nekaj štiha v glavi. Moz mi pravi naj grem k zdravniku, ampak mene to vedno vsake toliko časa. Pa saj bom šla vprašat kaj bi to lahko bilo. Ima katera tudi take bolečine? Za trenutek PUNE zaboli, pa spusti. In to tak tu pa tam.

Tak, pišite pod že 106. nadaljevanje, pa kako nosečko prikličimo :)

LEP VIKEND VAM ŽELIM, PA DOSTI :sloncek::sloncek::sloncek:

M:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ZA NAS (106. nadaljevanje)
17.9.2004 9:41:33   
biba77
Dobro jutro (dan!), Meeryana!

Ja, danes pa je pravi dan. Se delat je lazje, ko ves, da bo pol dva dni mir. :)

Ves, jaz tudi imam obcasno take glavobole. Cist na razlicnih delih glave. Meni obicajno pomaga ce grem na svez zrak al pa ce spijem kozarec vode. Pravijo da je vec kot 60 % glavobolov zaradi dehidriranosti. Saj ves, ko postanes zejn, je ze prepozno: pili bi naj preden cutimo zejo.
V najslabsem primeru pa se vlezem v temno sobo za pol ure, pa je.

No, mogoce bo tebi tudi kaj takega pomagalo.

:miska:

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ZA NAS (106. nadaljevanje)
17.9.2004 12:22:22   
bambi
Tako drage moje, konec je dvomov, M:hudicek: je definitivno pri meni.... začeli so se tudi tipični znaki, zvijanje, pa malo močnejša krvavitev, tako da je priletela res z rekordno hitrostjo ;)
Tolažim se s tem, dače je že morala prit, hvala bogu da tako hitro, je hitreje ciklus okoli...

Danes sem kljub vsemu dobre volje, ker čez 3 ure odpotujem in me ni do srede.... ::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:sloncek:
se bom vozila z vrtiljaki in nakupovala cunjice, pa jedla in pila, uživala.... v nedeljo ali ponedeljek bova tudi že lahko :sloncek::sloncek::sloncek:, skratka oddahnila si bom malo od vsega :bravo::bravo:
potem pa v nove boje za naslednji mesec...

Anitka,če bo kaj novega mi prosim pošlji SMS... zate pa držim pesti :angel:

Bambi

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ZA NAS (106. nadaljevanje)
17.9.2004 13:00:45   
manja11
ej Bambi,

jaz sem še v hujšem zosu, sedaj, ko bi morala:sloncek::sloncek::sloncek:, sem fuuuuulllll prehlajena in totalno sesuta in bom morala šele naslednji mesec v nove boje..... ampak bo že, ne!?;)

:miska:

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ZA NAS (106. nadaljevanje)
17.9.2004 13:14:20   
pika74
o manja11;),

a ti si pa prehlajena:zmeden:. Jest pa mam v pon. najinega G:love::love: - punce, a ste nam kej fouš 8)8).

Pa ne poveva hihi.

punčke, lep vikend in poiščte štunfe, ker se obeta ohladitev, da ne bo še več prehlajenih :zmeden:.

Čauči,

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ZA NAS (106. nadaljevanje)
17.9.2004 16:23:20   
Anitka
Hojla!

Pa je spet teden pri koncu in dočakale smo vikend, ki bo po napovedih obsijan s soncem :):bravo::):bravo: Vsaj nekaj lepega v tem tednu (mislim zase seveda). Danes je izcedek še zmeraj pri meni tako, da definitivno tudi ta mesec še ne grem v 9nebesa Je pač tako. Ne pomaga mi :(( počakati bo treba še na M, potem pa bomo zavihali rokave, slekli hlačke :)-:)-:)-:)- in :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: Malce heca ne škodi, a ne?:)-:)-:)-:)-:)- Sicer pa pravijo, a je v vsakem hecu kanček resnice :)-:)-

BAMBI o vsem dogajanju in o novih srečkah nosečkah te bom seznanila preko GSM-a. Ti le uživaj in ko prideš z Oktoberfesta greš pa že v akcijo :sloncek::sloncek::sloncek:

Punce upam, da vas prehlad čimprej zapusti, pijte veliko vitaminčkov, kak Lekadolček pa veliko se stiskajte in muckajte.

KLARISA vedi, da so moje misli tudi pri tebi z željo, da se "prime" vsaj ena :duda: če že ne vse tri :duda::duda::duda:

Mene pa čaka danes še joga. To se bom spet sprostila;)

Uživajte, uživajte, uživajte in na :modri::duda::roza:

Se beremo,

Anitka:metulj:

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ZA NAS (106. nadaljevanje)
17.9.2004 17:03:53   
mela
no :rozica: moje drage jst pa mislm da je moja :hudicek: danes odsla-končnoooo!!!!!!!!!tam med 25 in 30 naj bi imela O tako da moramo spet :sloncek::sloncek::sloncek: ampak meni ni hujšega kukr ti dnevi minejo(sej midva vseglih vsak dan :sloncek:) in pol to čakanje...al pride al ne :hudicek: in pol na zalost pride ampak smo optimistke in jaz upam da mi tokrat rata 9nebesa!!!no tako da grem malo mozeku tezit da naj se pripravi na :sloncek::sloncek:,kr zdej bom pa dosadna in vztrajna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ZA NAS (106. nadaljevanje)
17.9.2004 18:00:45   
tinkamiška
Pozdravljene!

Se bom še jst mal oglasla. Moja M:hudicek: je tukaj in se moram pač družit z njo, čeprav mi ne paše. Je pa tokrat veliko bolj uvidevna, me namreč nič ne boli in tudi glava me nič ne boli.
Zamenjala sem gnekologinjo in tokrat bom jemala Klomifen pod nadzorom, oziroma bom šla na UZ, ga imam 27.9. in upam, da bova takrat lahko določili mojo O.
Nisem ravno bleščeče volje, se pa trudim bit čim bolj pozitivna.

Sem pa vesela, da bom tokrat vedla kdaj:sloncek::sloncek::sloncek:, čeprav to ne pomeni, da prej in pol ne bom nič;).

Lepo se imejte in lep vikend, upam, da bo sonček!!!
Pa čim več srečk nosečk!

Tinka

(odgovor članu meeryana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?