|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri sesalec je dober?
7.2.2007 11:35:18   
Maja0505
Kupujem sesalec, pa rabim vašo pomoč, saj nimam časa in volje user posted image da bi hodila po trgovinah in iskala en res dober sesalec, močan, cena tja do 400 evrov. sej sem že na netu našla nekaj jih, sam ne vem kater je res dober, tak da je lahek, dobr sesa, lahk je tudi vodni oz. je vodni dober?
Prosim za mnenja in ocene vaših sesalcev.

LP

< Sporočilo je popravil ales25 -- 10.2.2007 23:14:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri sesalec je dober????
7.2.2007 11:44:15   
Anonimen
Vodni so eni no.Od Batagela je baje super.Ga ima moja svakinja pa je zelo zadovoljna z njim.Tašča pa ma tistega iz TV reklame pa sem enkrat probla z njim pa mi je zanič.Brni ko vrag nima moči prave.Kajti,ko sem posesala z njim sem še šla z mojim,ki je dosti močnejši pa je bilo še ful nesnage.Tako da nevem ampak tega sigurno iz tv-ja nebi kupila.Jaz mam Corona extra 2000 pa sem zelo zadovoljna z njim.Sicer je pred 4-mi leti stal 50 tisoč ampak mi je super.Je pa res,da je velik saj ima tudi priključke,da lahko z njim perem tepihe itisone in tla....Sem pa kasneje kupila tistega,ki je brez vrečke in mi zdaj stoji v kleti.Kajti,če po vsakem sesanju ne spihaš z kompresorjem filtra ti ne dela.Nikoli več takega sesalnika.



(odgovor članu Maja0505)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri sesalec je dober????
7.2.2007 13:33:11   
Ivi33
Mi imamo Hylo - vodni sesalec, pa še enga za na hitro - navaden z vrečkami).
Če ju primerjam sta kot noč in dan, Hylauser posted image je (vsaj zame) zakon, saj res temeljito potegne,
tudi zrak prefiltrira, za razliko od drugega, ki pobere res ta velike smeti, prah pa na drugi strani ven leti ;-(.

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri sesalec je dober????
7.2.2007 15:57:21   
hanita
Hyla je zakon, ga imajo moji doma, jaz pa sem zaradi ugodnejše cene kupla od batagela in mi je žal. Zraven pa mamo enga navadnega na vrečke , za na hitro kaj posesat.

Jaz prisegam samo na vodne sesalce.

(odgovor članu Ivi33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri sesalec je dober????
7.2.2007 16:43:23   
dulcinea
Kolk pa stane tale Hyla in kje se jo dobi?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri sesalec je dober????
12.2.2007 21:25:27   
Maja0505
Tudi mene zanima, kje se ga dobi in kolk stane.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri sesalec je dober????
16.2.2007 13:23:46   
hruša
Hyla sesalce lahko kupiš samo pri njih. So na Brnčičevi. Lahko si pa naročiš tudi zastopnika.
Cena je pa nekje med 500 in 600 eur, če se ne motim.

Več info najdete tukaj... http://www.hyla.net/si/contact.php. Samo cen pa nimajo gor:(

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?