|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odločila sem se
9.2.2007 13:12:00   
zorica
 


Moram napisati, da sem se kljub določenim prebliskom odločila, da ne bom več čakala.

Danes se je user posted image  vlila in sem poklicala v MB za UZ, tako da bom od srede naprej na klomofenu, potem sledijo UZ na vsake toliko, stop inekcija in inseminacija.

Nisem se mogla odločiti, ker vem da bom morala potem hoditi skoraj vsak drugi dan na UZ, pa potem izostanek iz službe in kaj reči itd.
Po nasvetu Mojce9000 sem se odločila vzeti takrat bolniško, pa da vidimo, če se bo prijelo.

Super se počutim, če odmislim da me muči tam spodaj zaradi user posted image  ker sem spet korak bliže user posted image .

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odločila sem se
9.2.2007 13:19:34   
Sulfinija
Zorica,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,da si se vseeno odločila.Sem mislila vseeno da me ne boš ubogala in vidim,da si me.Hura,jupi z tem korakom boš vsak dan bližje vajinemu željenemu user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odločila sem se
9.2.2007 16:33:40   
citrončica
user posted image  Zorica,
enkrat se je treba odločit in začet,
pa še prej se, bolje je.....user posted image user posted image oooo, smeški spet delajo, kako lepo!!!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odločila sem se
9.2.2007 18:40:37   
andreja2000
zorica user posted image user posted image user posted image  bravo,tako se dela,le naprej tako pogumno  in velko sreče ti želim.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odločila sem se
9.2.2007 20:58:58   
stunfek
Se pridružujem ostalim in ti čestitam za odločitev. user posted image  Brez nič ni nič, pravijo.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odločila sem se
9.2.2007 21:11:55   
zorica



Čeprav vem da je le malo možnosti da nama v prvo uspe, sem ful optimistična.Moj mi je danes rekel, kak lepo bi bilo, če bi za božič bili že trije.

Nekako imam občutek, da nama bo kar v prvo ratalouser posted image user posted image user posted image (sanjamuser posted image )



(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odločila sem se
9.2.2007 21:47:08   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: zorica
Nekako imam občutek, da nama bo kar v prvo ratalouser posted image user posted image user posted image (sanjamuser posted image )



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Zorica, naj se  tvoje sanje uresničijo!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?