|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 13:09:44   
Anonimen
Ta vikend sva imela ovulacijo in tut zelo rada sva se imela :sloncek: se mi zdi, da sem se še za nekaj procentov bolj zaljubila :love: v mojega zaročenca 9nebesa

Pišem vam, da malo odmislim željo po tem, da bi se prijelo. Tale forum se mi zdi super, ker se lahko med sabo vzpodbujamo.
Torej, kaj počnem?
Danes sem doma, imam pospravljalni dan. Je treba cunje oprat, pa malo posesat...
Prejšnji teden sem diplomirala in nimam redne službe. samo honorarno delam na radiu. Denarno nam znese, tako da ni panike. No in sedaj ko sem diplomirala se mi zdi, da imam kar ne enkrat ogromno časa zase :)- :)- 8)
Veselo jem folno kislino in pričakujem prijetno presenečenje. Pa tudi vsem vam, ki se že dolgo trudite želim, da čimprej ugledate :modri: :roza: in da bo vse uredu.
Mojemu ljubemu ni važno katerega spola bo bitje, važno, da bo zdravo :duda: jaz tudi tako mislim, imena sva tako ali tako izbrala že davno ;)

Tako, da zdej čakava kaj bo in se s tem ne obremenjujeva.

Kaj pa ve punce počnete, da se zamotite? Imate kakšen poseben hobi? Internet je super ;)

Vam želim lep dan še naprej :bravo:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 13:23:09   
pika74
Ojla,

A si prebrala moj odgovor pod 4. stranjo (tam okol 10.09.)? A boš odprla vrtec z imenom RingaRaja? Dej povej no.

Drgač se pa jest dons mal učkam tle v službi - kokr mi uspeva pr gooooooori dela. Učeri so mi odščipnili en košček zaradi PAPIII. Mal sm boga ampak sej bo. Gre že na boljš.

hobi... RR 8)8)8).



Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 13:23:52   
pika74
učkam=ujčkam, da me ne bo kera debel gledala, kaj sm misnla;););)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 13:27:14   
Anonimen
Ja sem Pika in sem se prav nasmehnila. A veš da se mi zdi, da vrtec z imenom Ringaraja že obstaja. Drugač je pa za razmislit ;)
A veš, da ne vem kaj je tisti PAP, kaj sploh to je in zakaj so ti vzeli vzorec tkiva (sem pa prebrala tvoj post pod tem naslovom). Dej povej kaj več o tem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 13:47:20   
biba77
Pozdravljena zaljubljena "uzivantka"! :rozica:

Cestitke k diplomi!!
Ja, se se spomnim, kako je bilo, ko sem jaz diplomirala. Naenkrat sem imela toliko casa, da nisem vedla kam s sabo. In sem vzela povodec in sla s psicko ven. Za dve, tri ali celo vec ur. To je bla nasa husky-ca vesela. Pol pa sem zacela z januarjem delat.

Ampak je blo kar prijetnih tistih par mesecev. :) Nama takrat denarno sicer ni slo tako kot tebi, ker je moj se vedno ostal kot student za mano, samo sile pa tud ni blo.

Kak dolgo pa sta ze zarocena?
Midva sva od julija letos. Pa se nisma dolocla datuma poroke. Zdaj nama je to zaenkrat dovolj. Pa leeeepooo je bit zaljubljen! :love:

Lep dan se!

:miska:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 14:02:27   
Anonimen
Jest imam tut psičko (5 let je stara) (pa še ena majčkena (9 let) se čuva pri nas doma), pa tut mačkona (4 leta) imamo. Jest mam full rada živali. :bravo:
Midva sva se zaročila za miklavža ;) eno jutro prej mi je pripravil presenečenje, da sem lahko počakala na miklavževa darila pod smrekico(jest sem full radovedna, kaj je v darilu, tko da full težko počakam ;) ) no in me je eno jutro prej, se pravi 5.12.03 zasnubil na en tako prisrčen način, da sva se oba smejala. 9nebesa
Datum poroke sva v zadnjem času določila in sicer se bova poročila 25.6.2005 (to je državni praznik in tako bova imela lahko vsako leto na ta dan prosto. hihihihihi). Je pa treba veliko stvari mnogo prej rezervirat, tako, da mislim tudi na to.
Zaljubljen biti je nekaj najlepšega na svetu. Sploh sedaj ko vem, kakšne so bile najstniške ljubezni in kakšna je ta prava, ta, ki jo imam sedaj. Popolnoma drug svet 9nebesa
Sanje bi se nama uresničile, ko bi enkrat v prihodnjosti zagledala na CB dve črtici, no na ta novih plusek ;) Če tega ne bova ugledala do novega leta, potem moram k ginegologu na prve preiskave. :ups:

No sej bo.
Temno perilo je že obešeno, pere se svetlo-pisano ;) zdej grem pa v kuhinjo narest kosilce.
Se čujemo deklice.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 14:04:07   
Anonimen
se vidi, da sem zaljubljena. zaročila sva se 2004 in ne 2003. hihihihi

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 14:04:57   
Anonimen
Če jest nisem danes zmedena. je že prav 2003, ker 2004 sploh še ni bilo.
ne zamerit. bu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 14:08:20   
Erdbeere
UnderEja sej letos še ni bilo Miklavža....al sem pa jest tud preveč zaljubljena 9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 14:13:51   
pika74
UnderEja, ti ne bom pokvarla luštnga posta z mojim grdim PAPIII. Enkrat drugič - važi.

Uživej še naprej.

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 14:14:05   
Anonimen
ja sej se sama sebi smejem. ajajajaj. je blo 2003. joj joj. sam smeh me je :)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 14:16:44   
Anonimen
Pika, sem gledala nekaj po netu in našla nekaj podatkov.
Vse bo uredu, boš videla. Rezultati bodo pozitivni zate, nč skrbet. Ti močno želim, da bo tako.
Pa veš kaj mw je ta trenutek prešinilo... kaj če bi ti malo spremenila položaj postelje, kjer spiš. večkrat so že dokazali, da to pomaga spreobrniti način življenja, če malo posteljo premakneš in daš glavo proti severu. je za razmislit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 15:47:57   
pika74
O hvala UnderEja,

ampak mislm, da tole s posteljo ne bo pomagal. Sem v zadnjih 4 letih zamenjala položaj glave vsaj 4x. mogoče bi pomagalo centrifugiranje spermijev. Nekje sem slišala, da tud to pomaga. Si predstavljate, da dam deca za ene pol ure na 1200 obratov v pralni stroj, pol pa hit akcija :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:. Zihr bi nama ratal, kaj praute ;););););).

Lp,
Pika74
:metulj:

Men se že mal kisa dons, ne me resno jemat ;).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Pridi, poglej in kaj napiši
21.9.2004 18:02:44   
Anonimen
Joj Pika, si me nasmejala. Sem tut mojemu prebrala tvoj post o centrifugiranju, pa sva se nasmejala full.

Edin problem mam: kako naj spravim jest mojga notr v stroj? k je velik 191 cm... noge ma še vedno zunaj. Če ne zapreš stroja pa ne centrifugira. Kaj pa, če ga razstavim na kose, pa pol spet sestavim, kot lego kocke? hahahahaha.

:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Pridi, poglej in kaj napiši
22.9.2004 18:09:40   
pika74
hmmm težka bo:ups::ups::ups::ups:.

Probi kar mal porint not, pa magar, če se usedeš na tla, pa opreš na roke in na vso moč z nogami potisneš :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek: pa ni :hudicek:, da ne bi šou not. Če ne pa mal odrež, sej važn je, da ma spermije not, tud če noge mal ven štrlijo 8)8)8)8)8) - mu boš pa pol tiste posebi scentrifugirala;).

Poročaj o rezultatih!!!!

Lp,
Pika74
:metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Pridi, poglej in kaj napiši
23.9.2004 1:25:46   
Anonimen
Torej rezultat: do centrifugiranja ni prišlo, ker nimam praška za "občutljivo perilo". hihihihi
Gre on jutri na gokard...tam se bo močno precentrifugiral.

Sva se pa tako zmenila, da, če se ta mesec ne bo prijelo, potem si bo redno hladil svoje bogastva pod mrzlim tušem, kot je baje priporočal dr. Reš. kot sem to prebrala na enem forumu.(pred vsakim :sloncek: :sloncek: :sloncek: baje ;) )

mogoče bo ta metoda vžgala. hihihihi probali še nismo.

Imejte se lepo deklice 9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?