|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tudi jaz...žalostna
22.9.2004 8:17:34   
Tina31
ker sem delala v soboto test CB, pa je bil grd -
Še nikoli ni zamujala, raje je bila kak dan prej in sem se že veselila...
M pa še kar ni in ni
Najbrž ni bilo ovulacije, ali pa prvič po enem letu zamuja, zarad živcev
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tudi jaz...žalostna
22.9.2004 8:27:08   
neža76
Tina ne bodi žalostna! Lej pošiljam ti eno :rozica:!

Za vse nas bo enega lepega dne posijal sonček in bomo 9nebesa! Boše videla, da bo tako!! :):):)

Hudičevka M:hudicek::hudicek: bo odšla in me bomo dobile :duda:!
Juhuhu, to bo veselje :bravo::bravo::bravo:!

Neža76

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tudi jaz...žalostna
22.9.2004 8:30:52   
anadejka
TUDI JAZ TI POŠILJAM:rozica::rozica::rozica::rozica:IN TE POBOŽAM.NE JOKAT TINČI,SEJ BO PA MOGOČE DRUGI MESEC.DEJ NO MAL SE NASMEJ:),SEJ NE BO KONEC SVETA.

LEPE POZDRAVČKE.:rozica:

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tudi jaz...žalostna
22.9.2004 8:38:48   
Tina31
Hvala za tolažilne besede.Saj veste, ko že vse zgleda tako, kot da je, potem pa...
Kaj naj zdaj, če še vedno ne bo M? A moram potem poklicat G ali ne?

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tudi jaz...žalostna
22.9.2004 9:41:29   
tinkamiška
Draga Tina(moja soimenjakinja, pa še isti letnik...:))

Veš, pri meni je bilo isto, kot pri tebi. Packe:hudicek: od nikoder, pa nobenih:modri:. Pa sem šla k G in je rekla, da naj počakam. Moja M nikoli ne zaostaja, tokrat pa je zamudila kar 5 dni. Potem je rekla G, da je to verjetno zaradi klomifena in mi znižala dozo:zmeden:.
Te pa čisto razumem kako je, če zgleda kot, da je in potem ni! Naslednji ciklus bom poskusila odmisliti vse mogoče "znake", ker sem imelaskoraj vse ta ciklus. In me je topošteno zavedlo.

Moja G je rekla, takrat, ko sem bila pri njej zaradi zaostale M, da če je čez 14 dni ne dobim, naj se oglasim. Pa je prišla.

Tina, poskusi zdej gledati naprej,vem, da rabiš kak dan zase, ampak sej veš, da nam ne preostane nič drugega, kot, da gremo naprej...polni upanja, ker enkrat nam bo ratalo!!:angel:

Tinka - me vsi tako kličejo, sem bolj med tamičkenimi;)

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tudi jaz...žalostna
22.9.2004 10:24:58   
Sisy
OJ Tina!Pa sva res na istem...tud jst ne jem Klomifena pa mi packa zamuja....že ene par dni me spodnji tel trebuha tooook boli kot da bo vsak čas tu pa nič....drugač pa nobenih znakov.....


men se zdi če bi bila 9nebesa bi mi CB vseeno to pokazal, kljub temu da še nimam uradne zamude (beri-neredna M)...tko da si ne delam lažnih utvar...

pa naslednji mesec! bomo Andreja,ti in jaz skupaj trepetale! speeeet:grrr:

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tudi jaz...žalostna
22.9.2004 10:46:27   
tinkamiška
Veš, sej ti nisem hotela vzeti upanja, ampak tudi jaz sem bila prepričana, da nama je tokrat ratalo in potem, ko je bila M tu sem po malem še kr upala, ker ni bila močna, nič me ni bolelo...pa si je bilo potem tako hudo priznati, da se ni nič prijelo.

Prav je, da upaš, ampak, če tokrat nebo nič, se potrudi, da te nebi prehudo zadelo. Veš, hotela, sem ti samo povedati, da moraš biti močna.:)

Midva se trudiva zdaj deveti mesec, vem, da jih je veliko, ki imajo za sabo zelooo dolgo obdobje, ampak konec koncev smo tukaj vse z isto željo...po naših sončkih:duda:.

Drži se!

Tinka

(odgovor članu Tina31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?