|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za tiste, ki ne pričakujemo M v 1/2 oktobra
22.9.2004 9:13:30   
špelin@
Hja, si nisem mogla kaj, da ne bi odprla te teme ;)

Sem na višku z energijo in upanjem, da nam bo tokrat uspela pikica. Odločila sem se, da si ne bom dovolila negativnih misli.

Vem, da nas je kar nekaj, ki bomo nekje v prvem oz. drugem tednu oktobra zadrževale sapo...

Kako ste, punce? Vsaki pošiljam malo sončka v srce v temle kislem dnevu :rozica::rozica::rozica:

:angel:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Za tiste, ki ne pričakujemo M v 1/2 oktobra
22.9.2004 9:21:46   
TARA in MAJ
DRŽIM PESTI ZA TEBE :sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:S:sloncek:SR:sloncek:E:sloncek:Č:sloncek:N:sloncek:O:sloncek:.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Za tiste, ki ne pričakujemo M v 1/2 oktobra
22.9.2004 9:23:29   
neža76
:bravo::bravo::bravo: Špelin :bravo::bravo::bravo:

tako je treba razmišljati, pozitivno! ;)

No jaz sem v času O, tako da zm mojim pridno :sloncek::sloncek::sloncek: in sem ena izmed tistih, ki v prvem tednu oktobra NE pričakuje :hudicek:M:hudicek:, tam okoli 10.!!!

No bove skupaj držale pesti, kaj praviš??

Neža76

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Za tiste, ki ne pričakujemo M v 1/2 oktobra
22.9.2004 9:31:20   
špelin@
Uf, Neža, tudi jaz bom na trnih okrog desetega!!! Do takrat pa uživamo ;) :sloncek::sloncek::sloncek:

Če bova dve držali pesti na isti dan, imava toliko več energije, da skupaj odženeva obisk tete :bravo:

Hvala, tara9 :rozica::rozica::rozica:
:angel:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Za tiste, ki ne pričakujemo M v 1/2 oktobra
22.9.2004 9:49:03   
tinkamiška
Špelin@!

Jst sem pa zdej zaostala za vami, ker je moja packa:hudicek: prišla kasneje. Pojma nimam kdaj naj je ne pričakujem, se mi zdi, da je mal zmešana.

Vseeno padržim pesti, da vam vsem rata!!!:metulj::metulj::metulj:

Ja, pa meni tudi, seveda:)

Tinka

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Za tiste, ki ne pričakujemo M v 1/2 oktobra
22.9.2004 9:52:25   
neža76
Ojla Tinkamiška, kje pa ti hodiš??? Sem te že pogrešala!! Super, da si se spet oglasila:bravo::bravo:!

Punce mam pa jaz eno vprašanje?:zmeden:

Zdej naj bi bila v obdobju O, pa nikjer nobenega sledu o kakšnem izcedku?? A mislite, da potem najbrž nimam O sedaj?? :zmeden::((
A ma katera kakšno izkušnjo glede tega??

Neža76

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Za tiste, ki ne pričakujemo M v 1/2 oktobra
22.9.2004 10:31:50   
mozart
Ja, spet imamo polne "roke" dela-:sloncek:.Tudi jaz imam baje ovulacijo-samo, da sem za razliko od vas brez energije:zmeden:. No ampak zakonske dolžnosti:sloncek::sloncek: pa z veseljem opravljamo v pričakovanju:duda:!

Včeraj mi je ena ful pozitivna vedeževalka rekla naj neham razmišljati o tem, pa bo:zmeden:. KAKO NAJ NE RAZMIŠLJAM, ČE NI :grrr:!!!!

Rekla mi je da bom imela par, najprej punčko:bravo:, nato fanta:bravo:, lahko pa celo dvojčka :bravo:.Sedaj pa še to ves čas razmišljam :grrr::bravo:!!!

l.p.
tija:angel:


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Za tiste, ki ne pričakujemo M v 1/2 oktobra
22.9.2004 13:25:36   
pupika
Jaz je ne pričakujem okoli 2 oktobra. Vsem vam želim, da M:hudicek: ne pride.

SREČNO:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Za tiste, ki ne pričakujemo M v 1/2 oktobra
22.9.2004 14:33:11   
Janika
se pridruzuje, da je le ne bi bilo 29-ega.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Za tiste, ki ne pričakujemo M v 1/2 oktobra
22.9.2004 14:37:29   
anadejka
Meni se je danes vse izjalovilo,tako da močnoooo držim:miska::miska::miska::miska::miska:za vse vas!!!

Lepe pozdravčke,pa upam da me bo kera razveselila in rekla da je srečka......:angel::love::duda:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Za tiste, ki ne pričakujemo M v 1/2 oktobra
22.9.2004 15:12:45   
Bety
No, da se še jaz pridružim...

Naslednji teden, od torka, 28.9. do 1.10. pričakujem M, ker vem, da se bo pojavila...

Moram vam povedati, da je zelo čudno,kako ti "PMS znaki" izginejo, ko se oblečem kot medvedek...ja res je...trojni štumpfi, trojne gate, tri kanoterce in neomejeno število majčk in jopic...pa veliko tople pijače, tuširanje pri 95.stopinjah...resnično...to sem delala teh 15 dni in se dobro počutim...za M pa vem, da bo prišla, ker enostavno vem, kdaj in kako prihaja...nobenega dvoma nimam,da je ne bo...
ta mesec bom naredila pavzo s klomifenom, kar na svojo roko, da vidim, kaj bo...
Nekako sem kar prepričana, da je z menoj vse v redu in da verjetno moj partner ima slab "semenski izliv"...opazila sem, da je v spermi veliko želatinoznih kepic...ker je imel poškodbo enega testisa, domnevam, da se seme ne meša s semensko tekočino...tako, da bo treba drugo taktiko ubrati...

toliko in CMOOOOOOOOKA VSEMMM....:sloncek:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Za tiste, ki ne pričakujemo M v 1/2 oktobra
22.9.2004 18:54:47   
IZADORA
OOOOOOOO, da je tudi k meni ne bi bilo :miska::miska:! Sem 1.mes na klomifenu in kaj bi dala, da bi uspelo po 3 letih neuspeha.

Se pravi, nas bo kar nekaj prve tedne oktobra v pricakovanju... Smo na vezi.

Drzim petsi za cimvec :modri:!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Za tiste, ki ne pričakujemo M v 1/2 oktobra
24.9.2004 13:53:54   
pupika
Punce jaz mislim da bom jaz dobila v prvem tednu naslednjega meseca :hudicek:. Ker sem imela včeraj redni ginekološki pregled, pa sem ji povedala za moje težave v prejšnjem mesecu, ker sem imela zelo slabo in kratko menstruacijo(2 dni). Pa me je poslala na krvni test, tak da je bil negativen. Sicer če bi se kaj prijelo v teh dneh, bi se to že pokazalo v krvnih izvidih.


Veliko sreče želim ostalim in da bom lahko čim več čestitk poslala.

Naj vas varuje :angel:

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?