|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Dr. Desingerjeva Debeli Rtič 18.2.2007 7:23:48
|
|
|
|
anajmad
|
Mi še nismo bili. Bila je pa mamica od aida. Mogoče se bo oglasila in bo povedala,kako je. Dr. Deisengerjevo poznam kot otroško pediatrinjo in je res v redu. Škoda,da je šla iz izolske pediatrične bolnišnice.
_____________________________
* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*
|
|
|
|
|
RE: Dr. Desingerjeva Debeli Rtič 18.2.2007 10:03:41
|
|
|
|
Anonimen
|
Ambulanta se na haja v zdravilišču Debeli rtič.Parkiraš na parkirišču zunaj zdravilišča in greš do rampe,tako nato na levo do zgradbe kjer je njena ambulanta.Problema najti jo ni,saj se lahko pozanimaš tudi na vhodu. Kakšen urnik ima ne vem točno,saj tako in tako naročajo. Mi smo redni pacijenti.Je natančna in ne skopari z testi.Zavzame se za vsakega posameznika.Prijazna je tudi.
|
|
|
|
|
RE: Dr. Desingerjeva Debeli Rtič 18.2.2007 10:54:11
|
|
|
|
Anonimen
|
Z napotnico.Saj je prav tako kot je bilo,ko je še bila v Izoli,samo svojo ambulanto je odprla in vsi prejšni pacijenti so še vedno pri njej,le,da namesto v Izolo pridejo na Debeli Rtič.Ja testiranje pa še vedno dela,vsaj ored tremi meseci je še na klasičen način.Tisto pa sploh ni hudo zbadabje,našemu triletniku je bilo zelo zanimivo niti trznil ni.Kapne alergen na kožo in samo malo pikne,nič hujšega.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček in poletje: 5 nasvetovVročina lahko "zdela" tudi dojenčka, zaradi česar se mu lahko podre njegov ritem. V poletnih mesecih zato bodite čim b...
Zadnje s foruma
Ena "vzgojna po zadnji plati" je opravičljiva...agneskadar me otrok pripelje do tega (
15%)

ker včasih nič druga ne zaleže (
24%)

ker občasno nikomur ne škodi (
8%)

le v izredih okoliščinah (
35%)

ni nikoli opravičljiva (
19%)
Število vseh glasov: 540Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!