|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšne copatke
24.2.2007 11:32:33   
Zamima
imajo vaši user posted image  obuti doma, moja mala si vse sezuje (zbrca) z zokenčki vred user posted image user posted image .

Ne vem več kaj ji naj obujem, da jih ne sezuje user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
24.2.2007 11:40:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšne copatke
24.2.2007 11:41:27   
*alja*
Jas ji ubujem na zadrgo ( z ortopetskim vložkom in oporo zadaj ), ker mi drugo tudi vse sezuje!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšne copatke
24.2.2007 11:44:06   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: bambina

Moja ima nogavičke pod pajackom pa si ne more zbrcat user posted image


Aja,...hm jaz nimam skorah nobenga pajacka vse ima bolj hlačke user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšne copatke
24.2.2007 11:47:46   
krfjolca
Jaz dam Anžetu spodaj tanke dokolenkice (iz HMa), čez pa debelejše zoknčke namesto copatkov. Ima pa nekaj takih copatk, ki se zavežejo s trakci, pa ne padejo dol (tako hitro user posted image ).

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšne copatke
24.2.2007 12:18:55   
Zamima
user posted image  sem ji obula pletene s trakci, ni bilo 5 minut, z zokni vred jih je sezula user posted image  user posted image

hmm pa za v stanovanju ji lih ne bi rada dala štramlov gor user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšne copatke
24.2.2007 12:22:16   
dskubin
shooshoos user posted image

http://cgi.ebay.co.uk/shooshoos-pink-daisy-girls-pram-shoes-0-6_W0QQitemZ230093773757QQihZ013QQcategoryZ77098QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšne copatke
24.2.2007 12:33:45   
Sandra*
Jaz mu jih sama naštrikam, pa kar ostanejo na nogah. Razen če seveda ne potegne štrikcov ven.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšne copatke
24.2.2007 19:20:33   
štorkljica
Doma jo mam tako oblečeno da ne rabi zoknčkov sploh pa čeveljcev ne, če pa že pa ji dam zoknčke, pa ji pol vedno gor vlačim.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšne copatke
24.2.2007 22:51:10   
eya
Ko jebil še manjši, je imel kar kakšne debelejše nogavičke gor, copatke bolj redko. Zdaj ima copatke od H&Ma, tiste z nedrsečim podplatom.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšne copatke
24.2.2007 23:21:47   
cofek
http://www.superge.si/html/svn/2006546-AA.shtml

v bistvu sem jih kupila, ker imamo bolj ali manj le laminat po stanovanju in sem mislila, da je guma spodaj in mu bo manj drčalo - pa so vseeno ful uporabne..user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšne copatke
4.5.2007 14:54:25   
martinuška
Tudi pri nas smo imeli stalne težave s tem, da je naša vse dol potegnila - ali z brcanjem ali kako drugače. Nato sva po nasvetu ene prijateljice kupila Robeez usnjene copatke, ki so sicer precej dragi, ampak so super. So taki mehki copatki, sploh je ne motijo, da jih ima gor, pa tudi dol si jih ne bi mogla kar tako spravit.

Doma ima sicer oblečene samo nogavičke, te copatke pa ji dam gor, ko greva ven.

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšne copatke
4.5.2007 22:54:02   
poliloni
Pri nas je imel v začetku pajacke in čez štrikane copatke, kasneje debelejše nogavičke s tistimi nedrsečimi pikicami, sedaj pri 20h m pa nosi copatke, ki  so kot nogavičke z usnjenim podplatom in nimamo nobenih problemov.

(odgovor članu martinuška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?