|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gin. Gašperlin Dovnik Darja
26.2.2007 19:05:18   
*A*l*y*a*
Zanima me vaše mnenje o njej če jo poznate. Slišala sem da je full v redu ginekologinja od nekaterih pa tud da ni, da je včasih zelo neprijazna.
Kaj pa druge/i gin. v Celjski bolnišnici oz. zdravstvem domu?


Lp
*A*l*y*a*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gin. Gašperlin Dovnik Darja
26.2.2007 19:20:48   
Anonimen
Od nje sem odšla. Sicer je že kar nekaj let od tega.
Po moje bolje, da si najdeš eno v bolnici so zelo uredu, jas hodim dr. Brusovi. Malo vprašaj če te katera še lahko uzame, ker imajo preveč pacientk.

(odgovor članu *A*l*y*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gin. Gašperlin Dovnik Darja
26.2.2007 19:35:59   
tinkamiška
Tudi jst sem šla od nje in sem zdej pri Uršuliuser posted image ta hip mi je šlo iz glave, tudi v bolnišnici.

K Gašperlinovi sem hodila samoplačniško, pa se ni zavzela zame...

Bom napisala še priimek od zdejšnje G, ko se spomnimuser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gin. Gašperlin Dovnik Darja
26.2.2007 19:42:44   
*A*l*y*a*
Ubistvo je tako, da že neki časa hodim k njej, in sem glede svojega menja in mnenja drugih zelo v dvomih ali še naj osten pri njej ali se prestavim. Včasih je full v redu pa zelo prijazna včasih pa taka da nisem vedla al se naj obrnem k sem stopla čez varte.
Lani 27 novembra sem imela sp pri 4 mesecih, seveda mi je ob tej novici pri pregledu bilo zelo hudo in nobene tolažbe iz strani g. Sedaj nama je z mojim dragim spet uspelo narediti "majhno pikico" pa ne vem ali se naj naročim za prvi pregled pri njej ali naj poskusim kje drugje.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gin. Gašperlin Dovnik Darja
26.2.2007 19:44:52   
Pingvinčica
Jaz sem hodila k Peternelj Marinšek, zdravnica zelo vredu, samo sestre so pa user posted image user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gin. Gašperlin Dovnik Darja
26.2.2007 19:52:51   
zoya99
Jaz sem pred par leti tudi bila pri njej in me je motil njen odnos do vsega skupaj, nobene topline ni v njen samo neka številka si.Zato sem zdej pri dr.Simonitiju, ki dela v bolnicu in v Šentjurju in sem ful zadovoljna z njim res takega ginekologa še nisem srečala.Če pridem tja slabe volje te sigurno spravi v dobro ker je tako poziteven in ne vem no, samo dobro lahko povem o njem, ker sem novembra rodila in hodila vsak mesec tja in ti povem da je bilo super.

(odgovor članu *A*l*y*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: gin. Gašperlin Dovnik Darja
26.2.2007 19:55:21   
*A*l*y*a*
Ka pa g. Benčič Torbica Tatjana?

(odgovor članu zoya99)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: gin. Gašperlin Dovnik Darja
26.2.2007 23:17:24   
DOLAR
Bog nedaj,ta je šeleuser posted image .Sej ne,samo slabe izkušnje imam z njo.Drugače pa hodim k Peterneljevi.

Mimogrede,jilic1,tebe pa poznam.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil DOLAR -- 26.2.2007 23:23:18 >


_____________________________

Razumen človek je tu in tam prisiljen napiti se,da lahko preživi z norci

(odgovor članu *A*l*y*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: gin. Gašperlin Dovnik Darja
27.2.2007 0:10:57   
casandra
IZVIRNO SPOROČILO: *A*l*y*a*

Ka pa g. Benčič Torbica Tatjana?


SAMO K NJEJ NE

(odgovor članu *A*l*y*a*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: gin. Gašperlin Dovnik Darja
27.2.2007 7:48:06   
Anonimen
Dolar pol pa napiš kdo si, če ne drugač na zasebno.

(odgovor članu casandra)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: gin. Gašperlin Dovnik Darja
27.2.2007 8:59:42   
tinkamiška
Evo Salobir se piše, se nisem mogla spomnit. Zelo dobra G...

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: gin. Gašperlin Dovnik Darja
27.2.2007 21:25:08   
Bonnie_RR
Moja ginekologinja je dr. Peternelj Marinšek in je user posted image . Moja mami hodi pa k dr. Dovnikovi in je tud zadovoljna. Je pa res, da je ona mama mojega bivšega sošolca iz OŠ in se od prej poznata in večkrat kej počvekata. Drugače pa je js kot ginekologinje ne poznam.

Za dr. Torbico sem pa slišala samo slabe stvari. Jo je simela tud sestra mojega user posted image in se je kasneje prestavila k Dovnikovi, ki ji je po pregledu začudeno povedala, da je lahko, glede na njeno maternico, več kot srečna, da ima doma 2 zdrava otroka. Torbica ji pa nikoli ni omenila nič posebnega.user posted image

Če mene vprašaš, je Peterneljeva res fajn. Jo imajo tud vse moje kolegice in so zelo zadovoljne, ne vem pa kako je kaj s sprejemanjem novih pacientk.




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: gin. Gašperlin Dovnik Darja
3.4.2007 9:33:11   
Anonimen
A ve mogoče kera telefonsko od Salobirjeve?

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?