|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slamica?
1.3.2007 7:51:46   
nina42
Kako ste navadile otroke, da pijejo na slamico?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slamica?
1.3.2007 8:05:47   
Udb
Slamico namočila v sok, zamašila - tako da je sok ostal v njej, potem pa dala malčku v usta. Po parih poskusih je ratalo in od 11 mesecev naprej pijemo po slamici.

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slamica?
1.3.2007 8:17:04   
nina42
Kako pa jo zamašiš?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slamica?
1.3.2007 8:23:55   
žmož
Kupila ta mali sok v tetrapaku na slamico, stsnila tetrapak, da je sok pognalo po slamici, pol pa so že sami naprej "vlekli".

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slamica?
1.3.2007 8:51:50   
fricka
Mi bomo stari že 2 leti, pa so pitje po slamici samo moje želje. Tudi približno ne ve in si ne da dopovedat kaj naj bi z njo počela. Brez problema pa pije sama iz kozarca in steklenice.

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slamica?
1.3.2007 8:57:30   
Lunca1
Slamico zamašiš tako, ta zgoraj s palcem pokriješ odprtino, kot pri pipeti. Potem pa samo daš v usta in spustiš tekočino v usta, tako da otrok dojame da iz slamice pride tekočina.

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slamica?
1.3.2007 10:02:21   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: žmož

Kupila ta mali sok v tetrapaku na slamico, stsnila tetrapak, da je sok pognalo po slamici, pol pa so že sami naprej "vlekli".






Ja men je tud tko ratal,da sem sok kupila pa stisnla.Iz prvega poskusa mu je ratalo,pa je bil star 8 al 9 mescev,nikol nobenga problem pa slamici pit,pa flaške je tud kmal opustil,hoče bit tak kot mamica in ati,velik.Samo ponoči mu dam po flaški če je žejen,pa to zelo malokrat,zato pa to ker da se ne zbrihta,že tko je bolj ne mirna noč vsak dan.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slamica?
1.3.2007 10:03:37   
Anonimen
Kupila ta mali sok v tetrapaku na slamico, stsnila tetrapak, da je sok pognalo po slamici, pol pa so že sami naprej "vlekli".


Jaz sem tudi tako naredila. Mislim, da je bilo okrog enega leta.

(odgovor članu žmož)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slamica?
1.3.2007 11:09:39   
natalia
jaz sem poskusila isto, je šlo in je nekaj časa rada pila po slamici, dokler se ni pičla na tistem špičastem robu slamice in od takrat noče več slamice.

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slamica?
1.3.2007 22:49:03   
diva 4
Naša Ana tudi ni znala pit na slamico do drugega leta.David pa je stvar obvladal že pri desetih mesecih user posted image ,Sem mu kar  sok - tetrapak dala pa slamico v usta in malo stisnila tetrapak, da je sok potisnilio po slamici .

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slamica?
1.3.2007 23:10:51   
eya
Jaz sem mu pa samo namočila slamico v sok in dala v usta, pa je sam začel vlečt. Čeprav včasih še vedno preveč potegne in potem pljune višek ven iz ustuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slamica?
2.3.2007 9:22:43   
Naja31
Ga nismo nič posebej učili.
Tašča mu je dala vodo na slamco in je kar pil. Mislim, da je to blo okrog enega leta.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: slamica?
2.3.2007 12:57:37   
bobek05
IZVIRNO SPOROČILO: Udb

Slamico namočila v sok, zamašila - tako da je sok ostal v njej, potem pa dala malčku v usta. Po parih poskusih je ratalo in od 11 mesecev naprej pijemo po slamici.


Pri nas je tudi to palilo in se je tudi malo pred 1 letom naučil piti iz slamice.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: slamica?
16.3.2007 22:08:07   
anckabancka
Sploh ne vem, kar znal je - pri 7 mesecih.user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: slamica?
23.3.2007 22:57:18   
Allia
Jaz sem v Mercatorju dobila tako flašo s slamico in je takoj poštekala.Je nismo učili.Enostavno ji je ratalo in to je to.Je pa imela 8,5 mesecev.Zdaj pije le po tej flaši ali po kozarcu. 

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?