|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Miljontič: Strije
1.3.2007 10:37:50   
Zamima
user posted image  Jaz jih imam še vedno in to še vedno vijolične zdaj sem jih začela bolj intenzivno mazat, pa telovadim - aerobika - je kaj možnosti, da jih do poletja vsaj umilim, da ne bojo takoj padle vsem v oči ko se bom pojavila v kopalkah? user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
1.3.2007 10:51:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Miljontič: Strije
1.3.2007 11:38:50   
krfjolca
Probaj Mustelino kremo za strije. Je sicer malo dražja, ampak jo zelo hvalijo.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Miljontič: Strije
1.3.2007 11:46:26   
dskubin
do poletja bodo sigurno zbledele. Zginle nikoli user posted image , ratajo samo take bele in jih niti ni tko videt no (vsaj jaz se tolažim s tem). Mah ja, ene pač nimamo elastične kože in se mi zdi, da nobeno mazanje ne pomaga kaj prida. Če si nagnjena k temu, jih dobiš. V prejšnji nosečnosti sem se mazala z vsem živim, pa sem jih pokasirala, sedaj pa nobene nove, pa se namažem samo s kakšnim mlekom, da si kožo malo ovlažim. Najbrž je že od prejšnjič tako raztegnjena, da se bolj ne more. user posted image

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Miljontič: Strije
1.3.2007 12:49:09   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

do poletja bodo sigurno zbledele. Zginle nikoli user posted image , ratajo samo take bele in jih niti ni tko videt no (vsaj jaz se tolažim s tem). Mah ja, ene pač nimamo elastične kože in se mi zdi, da nobeno mazanje ne pomaga kaj prida. Če si nagnjena k temu, jih dobiš. V prejšnji nosečnosti sem se mazala z vsem živim, pa sem jih pokasirala, sedaj pa nobene nove, pa se namažem samo s kakšnim mlekom, da si kožo malo ovlažim. Najbrž je že od prejšnjič tako raztegnjena, da se bolj ne more. user posted image


Za mene tud vse tole velja!

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Miljontič: Strije
1.3.2007 12:51:19   
solatja
se posvetlijo, definitivno. če pa do poletja, pa ne vem,ker ne vem, kok časa je od poroda. moje so zdaj že skoraj nevidne user posted image user posted image user posted image , pa je že skor 8m. ne vem pa kdaj so se posvtlile. me je pa že na prvem pregledu v nosečnosti G postavla na realna tla, ko sem jo vprašala, kk je z njimi. je rekla: če ste nagnjeni k temu, vam nobena krema ne bo pomagala! in me je minlo mazanje za skor 5m. user posted image user posted image in sem mela prečudovit gromozanski trebuh, zadnje 14 dni pred porodom mi je pa čist popokal. ne glede na mazanje. sem obupala popolnoma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Miljontič: Strije
1.3.2007 14:54:43   
yaris
Ja strije so velik problem.
Jaz pa sem jih po porodu dobila tudi okoli popka, po riti in stegnihuser posted image user posted image .
Vse so se že posvetlile le tiste okoli popka so grozneuser posted image .  
Tolažim pa se le s tem, da če še enkrat rodim več kot jih imam jih najbrž ne bom imela.user posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Miljontič: Strije
1.3.2007 20:09:37   
Angellina
Jst sem bla že dogovorjena za lepotno operacijo tok sem se obremenjevala.
Zdej se pa delam, da jih ni, pa je. Ko se slečem mižim, ko pa se umivam, pa v zrak bulim. Vam rečem, niti ene ni nikjer! Pomaga user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Miljontič: Strije
1.3.2007 20:16:19   
Marogica
Miljontič: nič ne pomaga tako, da bi izginile. S časom "pobledijo", izginejo pa ne. Vsaj tako sem brala v revijah.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Miljontič: Strije
1.3.2007 21:39:38   
moci
jaz sploh nisem vedla, da so se pojavile. sem jih vidla šele en mesec po poroduuser posted image zdej pa ne vem, al so se res šele potem - mogoče med porodom, ko so porodničarke pritiskale na trebuh, al pa nisem vidla čezuser posted image
v glavnem, nočejo nikamor, tudi svetljio še prav nič. grozno grde so in vsak dan so tam.  čeprav vsako noč upam, da jih zjutraj ne bo večuser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Miljontič: Strije
1.3.2007 22:52:25   
eya
Strije nastanejo tudi, če se koža prehitro krči, baje.

Sicer pa res sčasoma pobledijo, ko si pa malo zagorel, se jih pa še manj opaziuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Miljontič: Strije
2.3.2007 20:15:20   
issa
uff ja,komaj čakam da se postavim malo na sonce,...da se malo pobledijo,..saj vem da nič ne moreš proti njim nardit,samo ko se pogledaš na trebuh te pa vsega mine!!user posted image user posted image user posted image

no ja,..vsaj lepe sončke imamo,..user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Miljontič: Strije
2.3.2007 21:34:58   
Naja30
Pri meni so se tudi pojavile šele PO porodu in to slab mesec kasneje. Nisem mogla verjet, ko sem zagledala na vsaki strani trebuha po eni, ko dva stražarja taka grda rdeča user posted image  In sem se začela ful mazat, potem sem pa nehala, saj nima smisla. Zginle ne bodo, če pobledijo fajn, drugače pa kaj, je pa to le še en spomin več na mojega zlatega user posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Miljontič: Strije
2.3.2007 21:49:32   
MALINČICA
Jaz pa po trebuhu nisem dobila niti ene, po porodu pa sem ob navalu mleka dobila totalno razcvetene prsi, strij imam polno po prsih, ampak sej že bledijo, tako da ni tak problem.
Po prsih se pa res nisem mazala, ker sem dojila, razen na bradavice sem si tajala multimam lanolin.
Pa bo že...

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Miljontič: Strije
11.3.2007 8:21:56   
s.
No, naj še jaz pristavim svoj piskrček. jaz se mažem z eno  švicarsko kremo oz. gelom za vitkost boka in trebuha, ki ga še ni v prodaji ( je za izgorevanje maščob- celulit) in vam moram povedat, da je moj opazil, da nimam več takih strij. Prej sem mela prave brazde. In res se grem pogledat- pa se mi je kar nasmejalo. user posted image  Učinek enkraten, strije so dosti manj vidne, ne žarijo in po mm so manjše. Nisem in nisem mogla verjet.
Nisem mogla verjet- mažeš celulit, zginjajo strije! user posted image

Upam,da ta krema pride v prodajo ( zaenkrat smo jo svetovalke dobile samo v dar) in forsirale bomo, da jo začnemo prodajat. Zanimivo je, da te koža po tem gelu žge, pojavi se rdečica...

Skratka deluje.  user posted image  In vesela sem.
Ko pride v prodajo vam javim, ker si jo tud sama takoj nabavim. Zaenkrat bom šparala s to, ki jo imam.




(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Miljontič: Strije
29.3.2007 8:49:48   
s.
Živjo.
Enkratna novička!!!!
GEL JE V PRODAJI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  V MESECU APRILU, AMPAK SAMO V APRILU. Je 200 ml in stane 26 eur.
Če ga katera želi, naj mi javi, pošljem po pošti.
Stvar je res super!!! Povpraševanje pa veliko-sem ga dala testirat prijateljicam in so navdušene.

Lep dan vam želim.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Miljontič: Strije
29.3.2007 9:09:59   
ta.nja
jaz lahko samo rečem jeuser posted image   strije

_____________________________

Anejko bejko

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Miljontič: Strije
19.4.2007 21:27:10   
katkaF
Meni je babica trikrat na dan po telefonu poklicala med nosečnostjo če se TRIKRAT NA DAN MAŽEM Z OLJEM PO TREBUHUuser posted image , in sem jo ubogala. Nisem dobila niti ene, mi je pa včasih tako trebuh zategovalo, da sem na obisku kar jedilno olje gor mazala... Najprej pa mal ovlažila z vodo, za elastičnost. Probajte touser posted image  Meni je res pomagalo.user posted image
Med dojenjem sem jih pa tudi jaz malo po joškah fasala, ker nisem bila dosti disciplinirana in se nisem več redno mazalauser posted image . Ampak so posvetlile čez kakšen mesec ali dva...

_____________________________

Spet se je tamal zbudu.

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?