|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali se bo samo sčistilo?
29.3.2007 12:04:07   
Motoristka
Najprej morava dobiti menstruacijo user posted image , bohve kdaj bo prišla.No potem pa bova odštevali te "tete", najbrž pa bo malo strahu, da se ne bo ponovilo-mene sigurno bo:).Upam, da bomo kaj na medenih tednih ustvarjali, samo da ne bo menstruacija prišla 7.7.-takrat se poročim, pa potem ko grem na Djerbo-čeprav imam občutek da bo ravno takrat prišla user posted image .
Lovorjeve kapljice-prvič slišim, no če ti kaj pomagajo je superuser posted image , tudi če samo psihično-samo da ti:)

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali se bo samo sčistilo?
29.3.2007 18:06:41   
naja2
hojla,

čestitke za poroko in držim pestke, da vama bo ratalo na medenih user posted image .

Jaz moram v ponedeljek spet na kontrolo - sem poklicala u staro porodnišnico. Verjetno ker mora biti ßhCG pod 10. 

l.p.

(odgovor članu Motoristka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali se bo samo sčistilo?
2.4.2007 22:29:33   
naja2
pa se spet javljam. Danes sem bila na kontroli in ßhcg mam 9,9

Praktično že pod mejo in sem zelo vesela user posted image . Počasi čakam še user posted image .

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali se bo samo sčistilo?
3.4.2007 14:46:29   
Motoristka
No super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

Meni pa se je začel en rjav izcedek in ga je še zelo malo...mogoče pa prihaja user posted image -upam.

Bova skupaj odštevale user posted image

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali se bo samo sčistilo?
3.4.2007 22:26:32   
naja2
Super - verjetno tvoja user posted image  že prihaja - user posted image

Bova skupaj odštevali - tako kot si rekla. 

p.s. Kako pa kaj vajine priprave na poroko - (ali je to mogoče tisti datum, ko se je zeloooo dobro poročiti - sem nekje na TV slišala - ali pa si nisem čist prav zapomnila). 

(odgovor članu Motoristka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali se bo samo sčistilo?
4.4.2007 8:33:33   
naja2
Se takoj javim, ker imam tudi jaz že rdeč izcedek (danes zjutraj) in tudi pri meni zgleda da bo prišla user posted image .

Drživa pestke, da jo dobiva obe.

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali se bo samo sčistilo?
4.4.2007 12:06:47   
Motoristka
Meni pa je izcedek izginil...mogoče pa bo spet prišel čez par dni:)


Poročim se 7.7.......vidim da je ta datum zelo oblegan...midva sva se spomnila prejšne leto na morju enkrat junija..sva se kar odločila da se bova poročila...pa sva potem gledala datume pa vidiva da je 7.7. prišel na soboto...sva se mal nasmejala, pa sva se kar odločila takrat..imava vse že rezerviran, tako da samo še odštevamo...samo upam da ne bo prišla user posted image na tisti dan..potem pa greva za 2 tedna na honey moon na Djerbo.

Če lahko vprašam...iz kje si?user posted image

(odgovor članu naja2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali se bo samo sčistilo?
4.4.2007 13:08:57   
Motoristka
Grem na wc in zagledam počasi se bližajočo user posted image , zgleda da bo res prišla....zato pa sem tako nekam čudna-razpoloženje...user posted image

(odgovor članu Motoristka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali se bo samo sčistilo?
4.4.2007 15:52:21   
naja2
super - zdele se bo pa tudi pri tebi začela user posted image . Pri meni se mi zdi, da je že zares prišla user posted image  z vsemi znaki.

Glede datuma pa se mi je zdelo, da je to najsrečnejši datum in se po celem svetu vsi hočejo na ta datum poročiti. Tako, da imata zelo dobro intuicijo.

Ti bom na zasebno mal več napisala.

(odgovor članu Motoristka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?