|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dopust Lefkas-Grčija
4.3.2007 15:47:55   
rokavecv
Zanimajo me vaše izkušnje z dopustovanja na otoku Lefkas. Imava dveletno punčko, pa z njo še nisva šla drugam kot na Hrvaško. Kdaj ste šli tja? Je julij primeren ali je prevroče? Kaj pa hrana?

_____________________________

Sončnica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dopust Lefkas-Grčija
4.3.2007 15:50:57   
rija
Hrana pač grška, otok lep, lepe plaže, primerne za dvoletnico, julija zna biti že kar vroče, idealen bi bil po moje začetek septembra....junija je pa še voda malce hladna. In blizu.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rokavecv)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dopust Lefkas-Grčija
4.3.2007 16:38:27   
nora
Super je, samo julij ni primeren, razen če lahko zdrzite na 45 stopinj:) Midva sva bila julija in sva se pol dneva skrivala not na klimi.Drugac je bilo super. Hrana je odlicna. Kot je rekla rija, konec avgusta do konca septembra je najboljse, pa se ni velik guzve, pa boste lahko v miru uzivali.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dopust Lefkas-Grčija
5.3.2007 8:06:09   
viv_
No, no... ne strašit! Mi smo bili lani avgusta, pa temperatura ni presegla 30 stopinj. Čist odvisno od leta...

Luštkan otok, lepe plažice, za jest so girosi user posted image

Mi smo bili v kampu poros beach. Če greste julija, je še OK, če pa avgusta, je pa skorej fajn kaj rezervirat.

Mal sličic je v mojem albumu, poglej ...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dopust Lefkas-Grčija
5.3.2007 8:25:44   
Marogica
Viv, kakšne so pa kaj cene za kamp? Npr. na dan?
Imajo v kampu hladilnike ali imate svojega zraven?
Koliko stane ladja do Grčije?

Hvala za info....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dopust Lefkas-Grčija
5.3.2007 18:20:02   
Mala_princeska
Lefkas je gotovo primeren julija meseca, moja izkušnja junij je bila še premrzla da bi v morju čofala takrat eno-letno princesko.

Če želite živahnost je to jug otoka - Nidri.....

Če želite mirno okolje brez posebnega dogajanja z nekaj malega tavernami potem je to kraj Agios Nikitas.

Svetujem da si vsaj 1 dan rentate avto in greste po čudovitem otoku - otok nima posebne zgodovine, ima pa prečudovite plaže - primerne za otroke, kristalno čisto morje, hiter polet (ne traja več kot 1h 30 min).

Priporočam za mirne počitnice.
Meni osebno bolj všeč kot Krf in Zakintos.

Če koga še kaj zanima naj mi piše na zs.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dopust Lefkas-Grčija
5.3.2007 19:35:58   
viv_
Viv, kakšne so pa kaj cene za kamp? Npr. na dan?
V povprečju smo za avto, šotor, 2 osebi in elektriko dajali 18 Eur/dan.

Imajo v kampu hladilnike ali imate svojega zraven?
Mi smo imeli hladilno skrinjo ki dela na 12 in na 220V, pa smo imeli priključeno v kampu na elektriko.

Koliko stane ladja do Grčije?
Ladja Benetke-Krf, Patras-Benetke, avto, 2 osebi, notranja kabina je bilo 165.000 Sit. S tamalo se nismo upali na palubo, kabina pa nanese, pa še udobno je. Za Lefkas rabiš karto do Igoumenitse, potem je pa most na otok, tako da ni treba plačevat še enega trajekta. Bili smo pa v kampu Poros Beach, ful lepo, lepa plaža, pa še bazen so imeli.

Hvala za info....
Ni kaj... Kar se tiče Lefkasa "ni nam žal" user posted image
[/quote]

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dopust Lefkas-Grčija
5.3.2007 21:11:51   
Marogica
Hvala za info.user posted image

SEm pogledala slikice v albumu in je res rajsko. Verjamem, da vam ni žal, meni tudi ne bi bilouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dopust Lefkas-Grčija
13.3.2007 9:57:30   
muška
Lefkas ima po mojih izkušnjah čisto neko svojo klimo, tam večinoma skoz piha, pa tudi tako grozno vroče tam ni. Plaž imaš ogromno, sam otok nudi ogromno možnosti izletov, raziskovanja, potepanja, zakotnih smešno poceni vasic je na milijone,.... in na vsakem ovinku ti ponujajo sobo s kopalnico user posted image

Mi je pa nabolj zanimivo tole, na Lefkasu imava dva prijatelja in tako sva se tam vedno ustavila, ko sva potovala v Grčijo. Tam smo ponavadi prebili par dni, potem pa naprej na peleponez in ne moreš verjet kako je klima na peleponezu 100% drugačna. Na lefkasu me je recimo v maju zeblo, že drug dan na peleponezu pa sem bila s kratkimi rokavi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?