|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noseča v Tunizijo
5.3.2007 20:32:26   
petrca26
Pozdravljene!
Sem nova na forumu in ne vem če ste že kaj govorile o tem če je pametno iti v Tunizijo noseč, namreč iz fantom sva se odločila za dojenčka,dopust sva pa plačala predno sva se odločila.

< Sporočilo je popravil primoza -- 14.3.2007 6:10:10 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
5.3.2007 20:36:18   
pika74
Kam pa greš v Tunizijo. V Tuniziji je tudi puščava.

Vse je odvisno od tega,
- v katerem mesecu boš takrat, ko boš tam
- v kateri predel Tunizije gresta
- v katerem letnem času gresta tja
- kako gresta tja (z avtom/ladjo/letalom/busom...)
- kako se sicer počutiš
...


_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu petrca26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
5.3.2007 20:39:59   
petrca26
Greva v Monastir z avionom,ta mesec začneva delat na tem in če bo vse po sreči računam da bi se upam prijelo okrog 3 mesecev to pomeni da bi bilo bolj na začetku, seveda če bo sreča na najini strani.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
5.3.2007 20:46:02   
marsovcek
Čist odvisno kako se boš počutila, če ti bo slabo ti bo še do Brnika muka. Velik sreče, čimprej se nam pridruži. 

(odgovor članu petrca26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
5.3.2007 20:48:06   
petrca26
Upam da se bom ker je to moja največja želja.

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
5.3.2007 20:54:44   
triša
Mislim da sama najbolje veš kaj je dobro za tvojega otroka, se ti ne zdi?
Če boš šla pač reskiraš, nalezljive bolezni, še najman kakšno drisko, kontaminirano vodo in še svašta. Odloči se kaj ti je bolj pomembno. Lahko pa da bo vse vredu in ne boš imela nobenih težav.

(odgovor članu petrca26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
5.3.2007 20:59:58   
Blejka26
jaz ti priporočam hotel z 4 ali pet zvezdicami zaradi hrane.Nikjer razen v hotelu ni tko varna.Jaz sem se namreč tam zastrupila z njihovo hrano in ti tega res ne želim.sploh pa v nosečnosti ne.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
5.3.2007 21:01:15   
Sulfinija
Tudi midva imava z možem namen iti letos v Tunizijo.Le pri nama je stvar drugačna v maju naju čaka IVF oploditev in,če nama rata seveda nikamor ne bova šla najmanj pa v tujo državo no,ker sem že tudi s imela.Če bom nosečka adijo Tunizija in boma šla kam le na našo obalo ali pa v kake toplice.Rezervirala ne bom prej čisto nič na koncu maja zvema rezultat in takrat rezervirama junija kako last minute ponudbo v tuji državi.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
5.3.2007 21:03:50   
tinkamiška
Petrica, če boš noseča, boš pač malo bolj pazila, seveda reskiraš, ampak karkoli se lahko zgodi tudi pri nas.

Tudi midva načrtujeva drugega otročka in sva pač plačala riziko odpovedi, če bi bilo karkoli narobe, oziroma se takrat ne bi počutila it na dopust v tujino.

Malo je že treba misliti na to, ampak preveč pa tudi ne komplicirati kaj bo ko bo...user posted image Če bosta dopustovala v hotelu in spoznavala bolj "komercialno" Tunizijo po mojem ni nobenega problema...

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
5.3.2007 21:17:58   
petrca26
Midva načrtujeva prvega in takrat ko sva plačala dopust sva se o tem samo bežno pogovarjala, je pa res da je hotel iz 4* in naj ne bi bila njihova tradicionalna hrana,poleg tega je pa še vprašanje če bom takrat user posted image  ob moji stresni sluzbi.Če pa bom in ne bom mogla it bom pa pač vzela za isto ceno kaki drugi aranžma.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
6.3.2007 7:32:00   
LARIKA
Prijateljica in njen mož sta tudi že vplačala in nista dala za primer odpovedi. In seveda nista denarja vrgla stran. No če ga pogledam zdej z druge strani sta ga. Sta kljub nosečnosti šla, ker je zanosila nepričakovano. In je imela dol same težave. Cel teden je bila skoz v sobi, ker ji vročina ni pasala, skoz ji je bilo slabo, trebuh ji je otrdeval, in imela je non stop drisko, tako da je šla tam k zdravniku ki ji je dal neka zdravila. Je rekla da jima je bilo full žal da sta sploh šla, ker nista imela nič od dopusta user posted image

_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu petrca26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
6.3.2007 7:50:44   
srki
Glede vseh nosečniških začetnih težav, ki jih ženska lahko ima, jaz ne bi šla. Lahko pa da boš srečnica in ti nosečnost ne bo delala nobenih težav. Seveda bi se pazila, kaj pijem in jem. Odločitev pa je tako ali tako vajina.

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
6.3.2007 8:00:37   
Marogica
Moje mnenje je, da se boš morala že sedaj naučiti postavljati prioritete, ker ti to kasneje, ko bosta imela otroka tudi ne uide. Torej kaj bi sedaj rada? Bila noseča ali šla v Tunizijo?. Če še nisi noseča, počakajta in začnita delati na otroku pač v Tuniziji, na dopustu.

Zakaj siliti z glavo skozi zid in imeti kar naenkrat VSE? Teh par mesecev gor ali dol. SE najbrž za vaju ne bo toliko spremenilo. Pa še dopust, ki ga bosta pošteno plačala lahko maximalno izkoristita, brez strahu in bojazni.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
6.3.2007 8:17:49   
viv_
Tako kot je rekla Marogica. user posted image

Pa še zadnji dopust bo, ko bosta sama user posted image



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
6.3.2007 20:56:22   
pika74
Če boš šla v Tunizijo samo pazi, da piješ samo vodo, ki je zares pakirana v ZAPRTIH!!! steklenicah oz. plastenkah. Ne pij izpod pipe! Ne jej sveže zelenjave, ker je najbrž oprana z vodo izpod pipe. Ne jej lubenic, melon. Jaz sem se ponavadi izogibala svežega sadja in zelenjave. Pač poješ malo manj vitaminov ampak na ta način se pa izogneš kakšnim sumljivim stvarem, ki ti utegnejo povzročiti kako drisko ali morebitno zastrupitev. Drugače pa mislim, da je Tunizija tja do maja še kar normalna. Potem pa najbrž rata malo prevroče - vsaj za nosečnice.
U pa še nekaj - če ti bodo postregli s kakšno pijačo - PAZI NA LED!!! Led je ponavadi spet narejen iz vode izpod pipeuser posted image .

Tokle na kratk.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
6.3.2007 21:41:52   
petrca26
Viv se strinjam stabo zato sva se odločila da najino odločitev prestaviva in tam začneva delati na tem,hvala vsem za mnenja.
lp

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
7.3.2007 13:45:56   
corfu
Se strinjam z predhodnicami. Sicer pa je meni bilo v začetku nosečnosti tako slabo, da nisem mogla sama do wc-ja...kakšna tunizija. Brez heca, jaz sem pristala zaradi slabosti v bolnišnici. Niso vse nosečnosti, tako lepe in brezskrbne, kot to beremo v reviji Moj malček...

(odgovor članu petrca26)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
8.3.2007 21:59:31   
skokica01
Iz lastne izkušnje ti povem, da jaz noseča ne bi šla nikamor daleč. Midva sva bila dobesedno v raju, na drugem delu sveta, na idiličnem otočku, vse bi bilo perfect, če mene ne bi hormoni zajuser posted image !!!! Vse mi je bilo bedno, vsi so mi šli na živce, še kar nekaj časa po vrnitvi sem skoraj bruhala, če sem samo slike od tam gledala. Grozno. S tem, da sem tam izvedela, da sem noseča. Komaj sem čakala, da sem šla domov. Prav butasto! Še zdaj ne razumem kaj me je tolk miksal. user posted image  

(odgovor članu petrca26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
13.3.2007 13:32:39   
Antigona
Mi gremo za 1. maja za dva tedna v Tunizijo (noseča bom pribl. 25 tednov) in se že ful veselim. Zaradi varnosti smo izbrali hotel najvišje kategorije (5*) in glede na to da že v Egiptu nisem imela nobenih problemov (čeprav nisem bila noseča) predvidevam da bo tako tudi v Tuniziji.

V prvem trimesečju pa res ne bi šla, predvsem zato, ker sem v obeh nosečnostih prve tri mesece veselo obiskovala in objemala WC školjko user posted image ... 

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
13.3.2007 19:34:31   
viv_
No, tako kot je napisala antigona, ni se pa treba zdaj ulešt in bit celo nosečnost v krogu 5 km okoli porodnišnice...

Jaz sem bila v 5 mesecu v Londonu in v Dublinu, v 7. mesecu sem pa 3 tedne taborila po Grčiji.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: NOSEČA V TUNIZIJO
15.3.2007 13:39:51   
petrca26
Hvala Antiogona zdej mi je že lažje tako da bova videla kaj bo do takrat,lepo se mej v Tuniziji pa sporoči ko prideš nazaj kako je bilo.

lp

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?