|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OGRAJA za francoski balkon
7.3.2007 21:04:06   
tajtaja
Ste razmišljale, da mi dale prozorno plastično z vzorcem, ali kaljeno steklo.
Meni zgleda full dobro, samo ne vem, kakšne cene so?
Mogoče kater že ma?
Sem zadnjič vidla na hotelu Livada v M. Toplicah nekaj podobnega.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OGRAJA za francoski balkon
8.3.2007 9:10:31   
rija
mi smo dali kar pocinkano ker ne maram rostfraja, tako čisto navadno in zgleda ok. steklo mi na francoskem balkonu ne zgleda ravno fajnuser posted image  ker sta mi preveč dve stekli skupaj... na navadnem balkonu pa bi ga imela takoj.....samo nimamo navadnih balkonov

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OGRAJA za francoski balkon
8.3.2007 11:20:30   
mika
rija, a veš koliko je cena metra pocinkane ograje? midva bi imela iz inoxa, cena pa je baje 40.000 za meter? predvidevam, da je pocinkana cenejuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: OGRAJA za francoski balkon
8.3.2007 13:53:58   
rija
veš da je bila pocinkana vsaj ene 5x ceneje....ne vem pa točno.....meni inox ne sede, je preveč kičast za moje pojme.....tudi če bi bil zastonj....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: OGRAJA za francoski balkon
8.3.2007 19:31:50   
Anonimen
matr rija a sva midve setri :)

meter pocinkane ograje bo nas prišlo 16 jurjov, inox bi bla 40 jurjov meter.
steklena ograja pred oknom pa tut men ne sede. kr nekam čudn bi mi izgledal!user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: OGRAJA za francoski balkon
8.3.2007 19:40:22   
mika
kako pa zgleda pocinkana, verjetno ni tak šajnasta kot iz inoxa? kaj pa rja, ali se poznajo  madeži   gor?  baje se pri inoxu  ne pozna nič, zato sva razmišlala o tem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: OGRAJA za francoski balkon
8.3.2007 19:42:48   
Anonimen
počinkana ograja je v osnovi železna potem jo vroče cinkajo. to pomeni da ne rjavi in je kao večna kot inox. barva pride siva in se ne šajna. v moj spletnik bolj spodaj (link je v podpisu) lahko pogledaš kašne je to barve - mi imamo že tak nadstrešek, bojo pa še ograje da bo pasalo skupaj.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: OGRAJA za francoski balkon
8.3.2007 19:43:31   
rija
pocinkana je mat, rje ni, zato je pocinkana, sicer bi lahko dal navadno železno. na njej se ne vidi ama nič.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: OGRAJA za francoski balkon
8.3.2007 19:44:45   
Anonimen
 
NO TUKI FOTKA DA NE BOŠ ISKALA :)



user posted image  

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: OGRAJA za francoski balkon
8.3.2007 19:49:34   
mika
lara in rija hvala- se mi je kamen odvalil od srca. sem pogledala slikice in takšna ograja bolj paše k našemu zim. vrtu ker je barve RAL 9007. vsi nas sprašujejo, če je iz aluminija, je pa plastičenuser posted image . a vesta mogoče kako je z aluminijem, al je tud ta šajnast?. glede na aluminijasto lestev, ki jo imamo doma se mi zdi da ta tud ne bi pasal.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: OGRAJA za francoski balkon
8.3.2007 19:57:53   
rija
aluminij je po moje premehak....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?