|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po laparo in histero
2.10.2004 10:34:50   
Špelka
Zdravo vse punce!!! :rozica:

Javljam se vam 2 tedna po laparo in histero, ki sem ju imela 20.9.2004. Jajcevodi ne da bi govoril - iz 1% možnosti za naravno zanositev sem zdej prilezla na 50% po besedah dr. Voglerja, ki me je operiral. Pravi da je ostala polovica odvisna od funkcije jajcevodov, za katero mi pa ne more garantirat. :(

Histeroskopija - odstranitev 2 cm velike pregrade, zato moram zdej 1 ciklus počakat.

Vse ki jih operaciji še čakata - pogumno, ker so na Lj, kliniki res doma sami stručkoti!!!

Bye, se beremo :rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   po laparo in histero
2.10.2004 12:13:34   
Anitka
Draga Čakajoča!

Me veseli, da si z 1% "prilezla" do 50%. Držim pesti, da se vama želja kmalu uresniči in da boš tudi ti kmalu v 9nebesa

Anitka:metulj:

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   po laparo in histero
2.10.2004 17:47:01   
Pia73
čakajoča :bravo::bravo::bravo: za tak uspeh!!!
Jaz pa sem 4 dni po histreroskopiji in trenutno zaradi le-te na kontracepciji! Tako, da štartamo naslednji ciklus!

LP Pia73

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   po laparo in histero
4.10.2004 6:53:27   
Špelka
Čao, Pia!!!!

A ti lahko že štartaš naslednji mesec? Ker men je dr. Vogler reku, da bi blo zarad odstranitve pregrade fajn počakat vsaj 2 polna ciklusa. Ampak kaj čmo, če smo pa ful neučakane, ne?

Tko da sem jest tud rekla - tvegat ni greh, pa bo kar bo in grem kr že tale ciklus novim zmagam na proti (eno menstro po operaciji sem že mela). Tud teb velik uspehov

Bye :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?