|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zvezda poletja 15.3.2007- 15.dan - OH + dan D
15.3.2007 7:05:56   
Teni_
Dobro jutro. Da danes jaz odprem temo.

Jaz bom danes:

Z: jabolke
K: zelenjavna pizza
V: tortica

Pa še poročanje o kg: - 2,6 kg. Sem pa vesela, ker tudi cm izginjajo: prsi: - 2,5 cm; pas: - 5 cm; boki: - 4 cm.user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
15.3.2007 7:15:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
15.3.2007 7:18:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zvezda poletja 15.3.2007- 15.dan - OH + d...
15.3.2007 7:36:44   
nina166
Jutro punce!

Meni pa je šla vsa teža, ki sem jo izgubila prejšnji teden nazaj gor user posted image  user posted image  user posted image . Sva bila z sinčekom v bolnici in nisem pazla kaj sem jedla. Sicer nisem kaj veliko, samo sem bila bolj nervozna in nisem nič ločevala, pa še čokolado sem jedla, pa tudi kdaj bolj pozno zvečer. V glavnem ves trud prejšnjega tedna je šel v nič. Glavno je, da je moj sonček zdaj zdrav. Drugače pa hujšam naprej z vami.

user posted image  user posted image  user posted image  za vse, ki pridno izgubljate kilogramčke

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zvezda poletja 15.3.2007- 15.dan - OH + d...
15.3.2007 7:51:45   
tinkav
dobro jutro dekleta.jaz sem se vagala u pon.in mi je kazalo 2,2kg manj.se bom vagala naslednji cetrtek ok?danes pa pica,super.kako ste????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zvezda poletja 15.3.2007- 15.dan - OH + d...
15.3.2007 8:17:17   
cincin
Dobro jutro! Meni je šlo pa ta teden bolj malo dol user posted image no počasi se daleč pride, - 2 kg.
Za zajtrk in malico bom sadje, za ostale obroke pa še nimam pojmauser posted image , ker ne grem do večera nič domov. Se bo treba nekak znajdtuser posted image .

Pa user posted image  vsem za minus kg. Lep dan vam želim.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zvezda poletja 15.3.2007- 15.dan - OH + d...
15.3.2007 8:51:05   
ELENCA
Ojla,

evo še mene, jst mam pa danes Š dan, ker sem včeri jedla za koslilo pico, zato pa za kazen za večerjo ničuser posted image , ni blo nič sladkanja...no in bom danes imela kar Š dan, upam da ne bo preveč narobe...

moja vaga je pokazala -1,8 kg, stem da sem ravno včeraj dobila teto na obiskuser posted image in se to tudi mal pozna...

no le vztrajno naprej pa se nam bo obrestovalouser posted image

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zvezda poletja 15.3.2007- 15.dan - OH + d...
15.3.2007 9:13:49   
mojca75
vaganje (-3kg vse skupaj, ajde dobre 3kg) user posted image  v 25 dneh, no ja nekej je, kej dost se pa ne pozna, mam občutek da bo treba še več migat, sicer pa cilj (-10) še ni ogrožen.

Z: 2 jabolki + pol žemlje (od tamale - vem grešilauser posted image )
M: banana
K: zelenjavni sendvič (se mi ne da kuhat, pa kruh mi je zadišal - pa sej je isto k pica)
V: solata + čokolada user posted image

se beremo

(odgovor članu ELENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
15.3.2007 10:26:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zvezda poletja 15.3.2007- 15.dan - OH + d...
15.3.2007 13:29:59   
TAMČI
Živj vsem!
Končno sem našla čas da se spet javim . Tehtnica je danes zjutraj pokazala -6kguser posted image . Sem bla takoj boljše voljeuser posted image !!!! Drugače pa sem že lahko oblekla hlače ki sem jih kupila po prvem porodu 2 leti nazajuser posted image !! Bravo vsem ki vstrajateuser posted image user posted image user posted image !!
Moj današnji jedilnik:
Z: nič, ni bilo časa
K: zelenjavna pica (zdajle gre iz pečice)
V: čokoladna tortica (pariška)

Lep dan vsemuser posted image !!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zvezda poletja 15.3.2007- 15.dan - OH + d...
15.3.2007 15:39:14   
bonika
Z: 2 banani
K: zdrobov cmok+solata
V: še ne vem, nekaj bom že našla, al bom pa en košček kruha z evrokremom, če ne bo nobene druge slaščice pri roki, pa čokolada, čeprav je meni temna čokolada bolj fuj kot njam

danes mi kaže tehtnica -1kg (auroraa, tako da me lahko popraviš na seznamu od prejšnega tedna, ko ni šlo še nič dol)


< Sporočilo je popravil bonika -- 15.3.2007 15:42:22 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
15.3.2007 17:51:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zvezda poletja 15.3.2007- 15.dan - OH + d...
15.3.2007 18:07:26   
Anonimen
Jaz jutri začnem z vami tako, da se prvič tehtam v četrtek.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zvezda poletja 15.3.2007- 15.dan - OH + d...
15.3.2007 18:40:20   
simanej
Lep pozdrav, ta teden minus 1 kg, se poznajo moji grehi med vikendom,ampak je vseeno uspeh. Vsem čestitke za izgubljene kilograme, in bodimo vztrajne še naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zvezda poletja 15.3.2007- 15.dan - OH + d...
15.3.2007 20:28:51   
Tejči
Pozdravček, jaz sem danes po treh dneh spravla vase malenkost več hrane in sicer kos ocvrtega piščančka, pečen krompir in solato. Kile pa so šle vsega skupaj dol -4,5 (živci naredijo svojeuser posted image ).

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
16.3.2007 6:54:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?