|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny freestyle 3xl-kvaliteta
18.3.2007 14:53:23   
2 Sraki
Pozdrav

Saj vem, da je bilo že toliko napisanega, pa vseeno.
Kupila sva freestyla ampak se je že takoj pojavilo neko škripanje pri vožnji naprej. Smo reklamirali, pa so ga poslali nazaj, da ni nič narobe.
Nekaj dni res, potem pa zopet. Še več, tudi pri vožnji nazaj se je pojavilo škrtljanje, kot da nekaj tolče ob kolo.
Pri uporabi fiksiranega kolesa za rolanje pa je žena ugotovila, da se ne da rolat, ker sprednje kolo preveč opleta pri višji hitrosti.
Torej, kaj svetujete? Je vse našteto "normalno" ali vzrok za reklamacijo?
Kakšne so vaše iskušnje pri rolanju?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny freestyle 3xl-kvaliteta
18.3.2007 15:08:05   
Strawberrie Cherrie
nam nič ne škripljeuser posted image user posted image user posted image

rolam se pa s fiksirano kolo nazaj...se mi zdi bolj logično.

poizkusi malo na wdjat.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny freestyle 3xl-kvaliteta
18.3.2007 19:28:42   
Anonimen
Škripa nam nič ne, res pa sprednje kolo vibrira, če greš prehitro. Samo jaz ne rolam z njim.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny freestyle 3xl-kvaliteta
18.3.2007 20:21:34   
makica
Nam tudi nič ne škripa. Rolamo se pa tudi z lahkoto. Je mož kar hitro rolal pa ni bilo nobenega opletanja sprednjega kolesa.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?