|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
5.4.2007 15:02:59   
ANIME
midva 5 mesecev ampak moram reči, da je do sedaj bilo to bolj igra na srečo (če rata, pač rata). ta mesec bova pa na "polno" - kot punce predlagajo, vsak drugi dan!

In upam, da bo uspešno!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Tinča1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
5.4.2007 15:06:57   
tejkooo
Ko je prvič malo bolj zapihal veter čisto nenačrtovanouser posted image

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
5.4.2007 17:28:32   
Anonimen
Nama je uspelo prvič. Jaz stara 22, moj 23. Ampak me je kar malo strah, da nama drugič ne bo uspelo tako hitro in da bom potem kar obupala. Upam, da ne. Želim ti user posted image  čimprej.

LP

(odgovor članu Tinča1)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
5.4.2007 18:38:57   
mama06
Pozdravljena,

prvič nama je ratalo v prvo, vendar se je končalo s spontanim splavom. Potem sva po mesecu dni pavze poskušala ponovno in ratalo je v tretjem poskusu, tako, da smo sedaj 3 mesece user posted image user posted image .

Iz lastnih izkušenj:
merila sem si bazalno temperaturo, pazila na sluz,....skratka moj je rekel, da se mi bo še zmešalo od vseh kontrol lastnega telesa. Ko je prišlo novo leto in user posted image z njim, sem pospravila termometer, vse odmislila, samo na sluz sem čisto malo pazila, da sem vedela približno za O, sicer sva pa pridno opravljala domačo nalogo in je ratalouser posted image

Sprosti se in uživajta, samo na folno kislino ne pozabi!

ČIMVEČ UŽITKOV in VSO SREČO!

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
6.4.2007 21:05:17   
oresteja
Vidim, da ste se vsi zelo razpisali, fajn to. No naj vam sporočim, da nama tudi tokrat še ni uspelo. Rana danes je prišla ta neljuba M in to v tako močno obliki, da že cel dan bolj ali manj samo poležavam zaradi močnih krčev.
Mogoče je pa res, da sm si malo preveč želela in razmišljala, da bi bilo tokrat. Mogoče sm se res malce preveč obremenjevala in je to vplivalo na vse. No, upanje še vseeno imam - mogoče bo pa naslednjič.Vsekakor se pa ne bom več tako obremenjevala, pa naj bo kar bo. Ko bo vam pa zagotovo sporočim.

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
6.4.2007 21:10:44   
oresteja
Btw: Lahko tudi napišete, kakšno hrano ste tiste, ki ste že mamice uživale med nosečnostjo?


< Sporočilo je popravil oresteja -- 6.4.2007 21:15:09 >

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
7.4.2007 17:37:28   
Zamima
v bistvu nama je takoj ratalo ko sem nehala jemat KT sva počakal do 1. redne M in prvi mesec ni bilo nič ( ampak sva tako ali tako bolj pazila še user posted image ), drugi mesec sem bila pa že nosečka user posted image .

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu oresteja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
9.4.2007 14:56:18   
Anonimen
Obakrat v prvo (prvič ss).

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako dolgo ste poskušale,ko ste prvič zan...
9.4.2007 20:41:33   
majci23
sem ze to na drugem forumu vprašala ampak bom še tukaj (so me napotile semuser posted image ). Kaj je katera zanosila z metodo pazi? midva uporabiva kondom preden fant ejakulira pred tem pa sva brez. otrocka si zeliva samo da še ne delava 100 % na tem (čeprav jaz že biuser posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?