|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Javnost
7.4.2007 23:10:11   
MALINČICA
Načeloma se ne dojiva v javnosti, ker sem pač zelo sramežljive sorte, pa mi ni ugodno, če me nekdo preveč gleda, ampak sva pa zadnjič z mami šli nea en sprehod in je mali bil siten in sem mislila, da je najbrž lačen, zato sva se v parku vsedli in sem mulčka podojila, pa še pokrila sem se s pleničko, pa res sva poiskali bolj odmaknjen del, pa mimo pride ena ženska, ŽENSKA!!! in me zaprepadeno gleda in reče to je pa višek, da ne morete tega opravit doma?
Ma sem jo gledala, pa sploh nisem najprej dojela kaj govori, opica!!! Tako sem bila presenečena, da ji nisem nič mogla reči!!! Joj sem bila potem žalostna!Grozno mi je bilo!
Še potem sem se na mami jezila, ker me je prepričala, da sem tam dojila, da nisem šla domov! Ma prav hudo mi je bilo! Krtetenizem, da sem se počutila slabo ker sem dojila SVOJEGA otroka pokrita s plenico! Ljudje so tako primitivni! 

< Sporočilo je popravil MALINČICA -- 7.4.2007 23:11:36 >


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Javnost
9.4.2007 23:29:50   
Naja30
Se strinjam s Huanito, ravno mi je magari do bagdada kaj si kdo misli, ko svojo hčerko hranim v javnosti. Niti nisem pomislila nikoli, da ji ne bi dala joške, ali da bi čakala do doma in letela hitro se skrivat, da bo mala lahko jedla user posted image  Midve sma se res dojile že na 1000 mestih, tudi v duetu s prijateljicami, nas je bilo vsaj 3-4 in smo se usedle v parku ali ob obali in nahranile lačna usteca. Mislim, da je to nekaj najlepšega v življenju ženske, da svojemu otroku da hrano in niti pod razno me ne zanimajo mnjenja drugih ljudi. Naj povem še to, da sem tudi jaz ne samo proti dojenju v zakajenih prostorih, ampak na splošno, da se mamica z user posted image  zadržuje v takem prostoru, in da tudi mene včasih zmoti kakšen stari dec, ki pusti oke na plenici, s katero prekrijem vso zadevo. No ja, verjetno je že dolgo, odkar je videl kakšno mlado joško user posted image

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Javnost
11.4.2007 13:27:06   
tatam
Moram priznat,da tudi sama rada pogledam žensko,ki doji,saj se mi zdi to eden najlepših prizorov kar jih je,tako naravno in spontano...
Sama sem vedno dojila kjerkoli je pač prišlo,tudi sedaj...Sem opazla,da smo deležni precej pogledov,ja,a dokler ni kakih komentarjev me niti ne moti!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
11.4.2007 13:31:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tatam)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Javnost
11.4.2007 19:37:44   
Strawberrie Cherrie
malinčica user posted image user posted image user posted image , tale je bila pa huda...
Ti kar malo vzame pogum.
Ampak jaz se ne dam -> takšen sonček, mi bi pa not čepeli, er mali sanjari o zizi skoz user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Javnost
13.4.2007 21:57:32   
fuzzy
Jaz sem že od samega začetka dojila povsod. Nikoli ni bilo nobene negativne pripombe ali situacije, se mi je pa precej ljudi nasmehnilo, ena gospa (starejša) mi je pa celo rekla, da sem pridna user posted image , ker dojim.
Tudi jaz vedno pogledam, če vidim kakega dojenčka, ki se doji, ker mi je to nekaj izredno lepega. In kar vidim, da bom nekoč tudi jaz kaki mamici, ki se mi bo zdela malce negotova zaradi dojenja v javnosti, rekla, da je pridna. user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Javnost
13.4.2007 22:07:24   
zungi
ne boste verjele kaj smo tudi me s prijateljicami, ki imamo stare otroke od 4 mes. do 1 leta  doživele.
Smo bile na kavici zunaj na sončku v eni luštni slaščičarni pa smo slučajno glih vse naenkrat hranle svoje otročke.
Ampak hranle po žlički (jogurt, kruh, skutke...) razen najmlajši, ki ga je mami dojila. Pa sta šli mimo dve "dami" in sta bili ogorčeni nad našimi dejanji češ "to je pa višek da ne morjo otroke doma nahrant".

Ne moreš verjeti, da v današnjih dneh slišiš kaj takega user posted image .
Jah očitno ima i ludih posle rata user posted image

(odgovor članu fuzzy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Javnost
13.4.2007 23:45:08   
malecka
ja vedno se najde nekdo, ki te bo komentiral. sicer pa  zakaj imamo dva ušesa. na enega slišiš na druzga pa hitiš ven in pozabiš na komentare. user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz jo podojim tam kjer ona to hoče. komentarov še nisem slišala, če pa bi bi jih napela tistemu ki bi kaj zinil user posted image

uživajte v dojenju, neglede kje!

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Javnost
14.4.2007 13:27:12   
TONČI.
mogoče bi morala vprašat: a bi ti tud? .


Ravno to sem hotela napisat. Pa normalno, da je tud otrok žejen v te vročini. Zakaj pa gredo ljudje na pivo? Naj se grejo raje domov skrit pod mizo in pit.user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Javnost
16.4.2007 8:32:50   
Anonimen
Moja hči je tudi doživela dva primera glede odobravnja in neodobravnja,dojenja v javnosti.Prvič na tajektu,Tamali je pač zahteval in se drl,pa se je usedla v najbolj neobljuden kot palube in začela dojiti.Kot nalačš se prikaže grupa turistov.Eni ne porajtajo,nekaj mlajših žensk z nasmehom in občudovanjem pospremljenim z vzdihiuser posted image (oh šene(nemško))za njimi pa par.moški inžensla srednjih let,baba grdo gleda in nekaj godrnja,italijani pozabljajo,da jih veliko ljudi razume,o pohujšanju in da je ogabno to gledat.
In ker midve ne znamo biti tiho,ji hči postavi vprašanje,koliko otrok ima.
Babnica zardi in odideta brez besed stran v splošnem negodovanju oseb,ki so bile prisotne na palubi.Starejša gospa moji hčeri:Ne se ozirat na take osebe,ki na njihovo žalost ne vedo,kaj je biti mama,najbrž so tako zavidni,da ne vedo kako bi sproščali frustriranost.
Nato pa vseh deset dni na plaži v spolšno odobravanje vseh bližnih kopalcev je naš mulc izkoriščal samopostrežbo kadar se mu je zahotelo.
Vsem je bilo zelo lep pogled na doječo mamo in celo čestitali so ji,da pri enem letu in pol še doji.
Najhuje je,da se ob tak naraven pojav spotakne prav ženska.

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Javnost
18.4.2007 16:07:49   
draganav
Tudi sama še vedno dojim pa je moja user posted image  stara 1.5. Res da se zunaj nisva nikoli dojili, pa ne da jaz ne bi hotela ampak ona ni pokazala zanimanja. Ampak zdaj jo ne bi dojila zunaj pa ne zaradi sebe ampak okolice. Ker, če se zgražajo nad ubogim lačnim dojenčkom, kaj bi šele nad mojo punčaro. Kar seveda ni prav tudi ona je še vedno otrok in se hoče pocrklati in jo ne zanima koliko je stara. Važno, da hodijo po cesti napol gole z dekoltejem do popka to je pa vreduuser posted image  ,da si pa otrok privošči svoj posladek pa nezaslišno. Ta svet je res nor, saj je to najbolj naravna stvar. Dojilje ZIZE VEN!!!

_____________________________

TAKO LEPO JE BITI MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?