|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam letos na dopust?
9.4.2007 13:44:23   
saraja
Pozdravljeni!

Kam boste šli na dopust?
Na morje, v hribe, ....In če na morje, ali greste v apartma ali v hotel?
NAmreč zanima me zato, ker gremo mi letos prvič kot družinica in sploh ne vem kako se naj odločimo, za apartma ali za hotel. Povejte kake so prednosti in slabosti kot za apartma in hotel.
Lep dan vam želim!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 13:54:24   
rija
Jaz verjetno nikamor user posted image user posted image user posted image  glede na cene....ne, hecam se...user posted image  nekam že, abslutno na morje user posted image

Sicer pa sem za hotel: od četrtega meseca naprej smo bili z malim brez problema v hotelu....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 15:26:17   
BLAŽIKA
Mi hodimo že od prvega leta z otrokom v hotel in na varianto all. incl., da lahko daš malemu res vedno hrano in pijačo.
Nisem zagovornik apartmajev, sem mnenja da si tudi jaz zaslužim, da me en teden strežejo.


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 15:29:03   
jooly
Jaz sem absolutno proti hotelom. V kampu je otrok cel dan na svežem zraku, v senci borovcev je sigurno bolj zdravo in prijetno kot pa hotelska klima... če ti zaspi, ga pač pustiš spati pred prikolico, v hotelu me pa poleg ostalega predvsem moti tut to, da si vezan na uro hranjenja...
odločili se boste pa itak sami!

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 17:11:13   
Blacky30
Jaz pa mislim, da kamp za majhne otroke ni primeren. Moja prijateljica je skoraj izgubila svojo 7-mesečno hčer, ker je v zelo urejenem kampu staknila neko bakterijo. Komaj so jo rešili in še to je verjetno ne bi, če ne bi našla nekega nemškega privatnega zdravnika, ki jih je sprejel in tamalo rešil pred gotovo smrtjo. Imela je ful visoko vročino in je že obračala oči nazaj, ni bila več prav prisebna, v hr. bolnišnici pa so ji dali antibiotik in rekli, da ima vneta ušesa. No, ta jo je imel pod nadzorom, vsake 3 ure jo je pregledal in jih ni pustil v Slovenijo. Prijateljica je rekla, naj jim samo nekaj da, da bo prišla k sebi, potem pa gredo takoj domov, da gredo v našo bolnico. Pa ji je rekel, da če se bo odločila za to, ji on žal ne more garantirat, da bo punčka preživela pot do doma. Skoraj jo je pobralo. No, v Slo so kasneje po preiskavah ugotovili, da je staknila neko bakterijo, ki bi jo lahko ubila, če je ne bi pravočasno začeli zdraviti. Zadržuje pa se največkrat po sanitarijah. In očitno jo je nekdo od odraslih prenesel na malo, ker sama še ni hodila tam okoli. Tako, da je za razmislit.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 17:24:30   
April
Jaz grem v svojo bajto. Če pa ne bi imela te možnosti, bi pa najbrž izbrala hotel, sploh z majhnim otrokom, pa še midva sva rajš bolj komot. Apartma pa meni ni všeč, če že grem drugam se mi vsaj tam ne da kuhat.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 17:39:53   
hanakz
Meni pa je (odkar imam družino) apartma zakon. Jemo, ko nam paše. Zjutraj spimo, dokler nam je, zvečer pa smo na plaži do teme (zvečer, ko je v hotelih čas za večerjo, nam je na plaži najlepše). Sicer pa na dopustu ravno ne pripravljam nekih specialitet. Kake palačinke ali pa makaroni z omako, pa je. Včasih gremo tudi ven jest, ampak bolj za dušo in da si privoščimo nekaj posebnega, ne za lakoto. Pa najbrž bi bila v hotelu nervozna, ker so tamali za mizo taki packi.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 18:48:40   
srki
Na morje, v apartma, verjetno na Pag-mesto.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 19:05:33   
štorkljica
Apartma-Biograd na moru, že 2 leti nisem bla na morju, tak da si ga definitivno zaslužim!user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 19:17:44   
jooly
Moja prijateljica je skoraj izgubila svojo 7-mesečno hčer, ker je v zelo urejenem kampu staknila neko bakterijo


to se na žalost lahko zgodi tudi v hotelu, apartmaju, ... bakterije so povsod.
primer pa je res žalosten in verjamem da pusti slabo izkušnjo.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 19:38:40   
Rok_LM
user posted image Makarska riviera - Tučepi so zakon. user posted image

Gremo v apartmaje.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 19:40:20   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Rok_LM

user posted image Makarska riviera - Tučepi so zakon. user posted image

Gremo v apartmaje.


v katere, cena....slikceuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 19:40:47   
Njuškalo
Mi gremo na Rab, v apartma.Vedno gremo ali v apartma ali pa s šotorom.Hotelov ne maram, ker imam tam samo sobo in kopalnico, v apartmaju pa tudi kuhinjo naprimer.Najraje sama kuham, imam sama svoj red in mir.Tudi cenovno se mi zdi, da je apartma bolj ugoden.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 19:41:46   
Anonimen
Mi smo vsako leto šli raje v apartma. V hotelu sem bila samo enkrat, ko sem imela še samo enega otroka in se mi ni dopadlo. Kave si ne moreš skuhat in vezan si na tiste ure za zajtrk itd...
Apartma se mi zdi veliko bolje in sploh, če je še otrok majhen.
Mi lani nismo šli, user posted image user posted image  najmlajši je še bil premajhen.
Letos pa nam finančno nebo zneslo.
Nas je 5 in tele cene groza.
Verjetno bomo šli pa za nekaj časa v dalmacijo na dom mojega očeta, morje je oddaljeno nekje 40 km, ne bomo spali zraven morja, ga bomo pa zaužili malo in še ceneje bo.

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 21:25:16   
viv_
Tako bom rekla, samo ne komplicirat. Otroci so ultra prilagodljivi. Dopust pa v končni fazi potrebuješ verjetno bolj ti, kot pa malček. Pojdita torej na tak dopust, kot sta ga bila vajena sama, v dvoje, nekoliko ga pa pač prilagodiš malčku.

Če sta bila navajena hodit v hotel AI, pojdi v hotel. Če sta bila navajena hodit v apartma, pojdita v apartma. Če sta bila navajena hodit v kamp, pojdita v kamp.

Midva sva sama vedno taborila. Vsako poletje sva prečesala eno Evropsko državo, kar je pomenilo 3 tedne na poti, cca. 4500 km, zamenjala sva pa okrog 10 kampov. Z malo počneva isto, le da izbirava države, ki so bolj "morske", tako da smo vsak dan tudi na plaži, delamo manj kilometrov, pa kamp zamenjamo vsake 3-5 dni. Pa se imamo vsi super!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam letos na dopust?
9.4.2007 21:33:23   
sayuri
V hotel niti če mi oni plačajo ne grem. DA bi bila tam v eni sobi zaprtauser posted image user posted image user posted image  Niti pod razno user posted image

10 let smo kampirali - najprej samadva s šotorom, nato prikolica v stalnem kampu in je bilo superuser posted image . Samo se po nekaj letih naveličaš istega kraja.

TAko zdaj že tretje leto mahnemo v kakšen drug obmorski kraj - vedno v apartma, ki mora biti velik, zračen, s klimo in vrtom. Letos smo najeli kar celo hišo v Črni Gori - v Dobroti.user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam letos na dopust?
10.4.2007 8:26:21   
Rok_LM

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Rok_LM

user posted image Makarska riviera - Tučepi so zakon. user posted image

Gremo v apartmaje.


v katere, cena....slikceuser posted image


Tule je link za apartmaje v Tučepih:

http://www.tucepi.net/

Mi gremo h Pašaliću:

http://www.tucepi.net/pasalic-bogomir/

preverjeno dobri pa so tudi pri Matićih:

http://www.tucepi.net/matic/
 
Na teh naslovih boš našla slike in cenik. Če rabiš še kakšne informacije se pa oglasi.


_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kam letos na dopust?
11.4.2007 13:27:16   
luka jan
Mi pa gremo letos na otok Pag, v malo mestece Metajna, čisto ob plaži in seveda v apartma. Men osebno je blo fajn tako v hotelu kot v apartmaju, sam moj ma rad kuhinjo zraven ko gre na dopust. Drugače pa je res, pri otroku sploh ni važno kje si, sam da je voda, pa da lahko uživajo, zvečer pa itak zaspijo takoj ko pade mrak. Vsaj pri nas je bilo tako.
Pa lep dopust želim vsem.

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kam letos na dopust?
12.4.2007 14:38:47   
Taula
Apartma-Biograd na moru


Tam je luštno.user posted image

Midva greva v apartma..kam pa, pa še ne vem.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kam letos na dopust?
12.4.2007 14:39:37   
Anonimen
Švica in MALTA user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kam letos na dopust?
12.4.2007 14:54:16   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Apartma-Biograd na moru


Tam je luštno.user posted image

Midva greva v apartma..kam pa, pa še ne vem.user posted image



Mi isto. Ampak definitivno bo Dalmacija user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kam letos na dopust?
12.4.2007 15:38:07   
tina104
Kam gremo letos poleti, še sicer ne vem. Bila sem že v šotoru, apartmaju, hotelu, z otrokom samo v hotelu.

Prej, ko sva bila še s partnerjem sama, mi je bil hotel najboljša izbira, ker mi res ni za kuhat na dopustu. Sedaj ko je še otrok, je pa malo na tesno v hotelu, pa res si samo v tisti sobici, recimo ko otrok spi, ne smeš bit preglasen.
Glede ur obrokov mi nikoli ni bil problem, ker ponavadi so zajtrki vsaj 3 ure in večerje vsaj 2, na kosilo pa smo itak šli kam ven, ko nam je pasalo. Glede čistoče pri mizi zaradi otroka si ne delam preglavic.

Kamp meni ni bil všeč, ker nisem mogla spat, itak že zaradi neudobnega ležišča in še zaradi galame pozno v noč. Pa sanitarije so v večini kampov, kjer smo bili, obup. Čez dan je kamp ful fajn.

Apartma me moti samo v toliko, ker moram sama kuhat. Da pa najameš apartma in hodiš ven jest, je kar drago. No bila sem tudi v privat sobah, ki so bolj poceni kot hotel, ampak tu si ponavadi še bolj na tesnem.

Napisala sem ti pač nekaj slabosti in nekaj prednosti vsakega. Najbolj pa se mi zdi, odkar imam otroka, pomembno, da nastanitev ni daleč od plaže, ker je res težko nosit vse z otrokom vred na plažo kam daleč.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?