|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalost!!!!
13.10.2004 20:20:45   
Jessy 1
TIA!
Zelo mi je hudo zate.:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Pošiljam pa ti:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel:,ki te bodo čuvali.

Jessy1

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Žalost!!!!
13.10.2004 21:04:41   
Janeja
:((:((:((:((:((:((
Zakaj se to dogaja tako dobrim puncam kot si ti? :( Tega enostavno ne morem razumeti.
Iskreno ti želim, da se bosta čim prej pobrala iz te žalosti in razočaranja in šla pogumno naprej.

Verjemi, da :duda: čaka tudi nate.
Naj ti :angel::angel::angel: pomagajo, da se čim prej najdeta!

Janeja


(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Žalost!!!!
13.10.2004 21:57:16   
špelin@
Draga tia, meni je tako zelo žal... :((
Iz vsega srca sem se razveselila tvoje pikice in močno držala pesti, da bo vse ok... :(

Kadarkoli boš pogledala v nebo, boš videla posebno zvezdico, ki bo vedno sijala le zate in ti lajšala bolečino :angel:

Pošiljam ti veliko poguma in mislim nate :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Žalost!!!!
13.10.2004 22:04:33   
tia



VSEM HVALA,HVALA,HVALA.!!!

Res ste prave punce,sedaj mi vsaka beseda pomeni zlato.Pa tudi vas naj čuvajo :angel::angel::angel::angel::angel:.
V zahvalo vsaki en velik šopek :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:.

TIA
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Žalost!!!!
13.10.2004 22:07:45   
puncica
Ja uboga revica, ne vem kaj naj rečem, upam da bo jok čim prej minil,, res da nisem doživela take izkušnje a vidim kako je z mamicam ki se jim je to dogodilo.

Vlivam ti pozitivne moči, pa da boš čim prej spet to kar si bila, pa seveda pošiljam ti objemčke zate in za tvojga angelčka, ki pazi nate.

G. pa je sam za v cajtnge, ne vem kako so lahko nekateri tako smotani, ti kar zamenjaj G, pa upam da boš imela pri izbiri zdaj več sreče.

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Žalost!!!!
13.10.2004 22:54:29   
bada
Tia, res mi je hudo. Zjokaj se, vzemi si čas, potem pa na nove zmage. Vem da je hudo, tudi sama sem že bila na tem. g. pa le zamenjaj.
lp

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Žalost!!!!
14.10.2004 9:20:12   
Gea1
Draga Tia, sem ti odgovorila že po SMS. Tako sem se veselila, da bova skupaj, pa se mi ni uresničila želja. Te popolnoma razumem, kako ti je. Zjoči se, nato pa s pogumom naprej. Pa čim prej zamenjaj G. Čeprav se mi zdi, da vsi nekaj mečkajo. Ker tudi mene mučijo temno rjavi izcedki, se bojim, da se še meni kaj takega ne pripeti. Tako me skrbi, da v nosečnosti sploh ne uživam. Še 1000x huje je, kakor če ne moreš zanositi. Ko bi le prenehali ti izcedki in bi spet normalno zaživela.

Aja, v katerem tednu pa si bila Tia, ko so se krvavitve začele.

Pozdravček in :angel:, da te čuva.

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




OTROŠKA SPLETNA TRGOVINA Z OBLAČILI


ali kupujete otroška oblačila preko spletnih trgovin, in ali zakaj ne?

ne, ker so številke različne in je nakup lahko neuspešen (18%)

ni dobro založenih slovenskih spletnih trgovin (4%)

ja (26%)

rok dobave je predolg (2%)

raje kupim v trgovini, si material ogledam (34%)

cene so previsoke (16%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!