|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
13.10.2004 15:09:15   
BARBARA R.
Ojla!
Kako so vaši sončki sprejeli prve žlice kašic,sadja,...?
Je šlo po žlicah ali kar naenkrat celi obrok?

:muca:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
13.10.2004 16:31:27   
dory
Jaz sem najprej poskusla par zlic cezane...ker ni bilo nobene reakcije sem poskusla cez par dni s celim obrokom...potem pa kar v akcijo..pa ni bilo nic :)

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
13.10.2004 18:48:51   
BARBARA R.
Pa ne reakcija.Mene zanima kako hudo radi so začeli jesti še kaj drugege kot mamico.
Kristina je riževo kašo s mlekom jedla pogojno,jabolčna čežana ali pa riževa kaša v kompotni vodi ji je pa "bljek".:(

:muca:

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
13.10.2004 19:09:00   
dory
Aha...ja pr nas je bil dober jedec samo na zacetku,ker je bil zahirancek in je jedel za stiri...to je trajal do tretjega meseca,ko je pridobil tudi najvec kg...zdej pa ni vazno kaj je, ob jedi mora biti se animacija...edino malo bolj usta odpira pri banani in jabolku...drugje pa je pogojeno od animacije :)

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
13.10.2004 21:20:55   
malika
pri nas katastrofa. star je 9 mesecev pa še vedno je kot miška.

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
14.10.2004 9:50:08   
Ro-La

Joj, tudi naš je bolj tako tako. Ko poje cel obrok, norim od veselja, potem pa se spet kak teden mučiva, da kaj poje, ko skoraj obupam pa me spet preseneti...

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
14.10.2004 10:05:24   
Maš
Živjo!
Tudi Klara ni preveč navdušena nad hranjenjem po žlički, sva pa začeli pred dvema tednoma - najprej z riževimi kosmiči z mlekom, zdaj pa še z jabolčno čežano. Včasih poje par žličk, včasih pa sploh nič. Pa saj ima še čas, enkrat bo že jedla. Sicer pa najbrž niti ni preveč pametno, da bi dojenček že prvič pojedel kar cel obrok goste hrane - bolje je lepo počasi, vsak dan malo več.
Lp in uspešno hranjenje!

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
14.10.2004 16:03:40   
mehurčica
Pri 4 mesecih je dobil sokec iz korenčka, jabolka in bučke. Nič ni maral, obračal se je stran, potiskal z jezičkom ven. Več je bilo na slinčku kot v želodčku. Pri 5 mesecih sem mu dala rižolino in je takoj pojedel vse! Takrat sem mu tudi sadje začela dajat po malem. Z jezičkom je še vedno malo odrival hrano ven do dobrih 5,5 mesecev, potem je pa začel jest vse. Pri 6.mesecu je začel jesti zelenjavno-mesne kašice. Do 7.meseca je na obrok pojedel tudi 300g zelenjavno-mesne kašice!!! Potem pa se je malo umiril.:)-
Že po 6 mesecih je dostikrat dobil 3 obroke goste hrane na dan. Pojedel je vsaj 100ml na obrok. Vmes pa še moje mleko. Sedaj pri 9 mesecih je na 3-4 ure, najmanj 100g, ponavadi med 150-200g. Pa še doji se vmes.:)- Tak se sliši, kot da bi bil pravi bajsek pa sploh ni. Ima tako prebavo, da ga ne folgam previjat. Pokaka se tudi 6x na dan včasih!!!:zmeden: Zdaj en dan je do 14h bil 5x pokakan!

Joj, sem spet roman napisala:ups:

Pa-pa:miska:

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
15.10.2004 0:07:39   
frutka_
Jaz sem poskusila z riževo kašico...poglej si slike...vse je šlo mimo...ni še pripravljen! Ali pa ne bo "kitajček".

Nasl. poskusim s sokom iz korenčka iz domačega vrta. Mrkvica...hahaha!:bravo:

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
16.10.2004 1:02:34   
nejcko
Mi lahko poveste, katere riževe kašice uporabljate?
Jaz bom počasi tudi pričela s privajanjem na nove okuse, pa se kar malo bojim, ker jo še po čajčku zvija.
LP

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
16.10.2004 11:01:54   
BARBARA R.
Milupa

:muca:

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
17.10.2004 20:25:22   
kimi
Jaz sem mu kar takoj vse dala, ko mu je bilo pa tako všeč

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
18.10.2004 10:39:44   
Seven*
Alnatura rizeva kasica (imajo jo v DM)

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   reakcije vaših sončkov na gosto hrano
18.10.2004 22:12:11   
Sonka
Tudi mi kupujemo Milupino riževo kašico oz. riževe kosmiče. Naša Pia že od vsega začetka (okrog 5,5 mesecev - počasi) je zelo rada na žlico. Poje vsako novo hrano, ki ji jo dam. Najraje ima špinačo. Zdaj celo zvečer, ko pije mleko z nekaj žličkami riževih kosmičev, spije polovico potem pa z ostanka naredim kašico na žlico in še to pridno popapca:)-:bravo:.

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?