|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je možnost oploditve?
3.5.2007 17:11:14   
Mbee
Mogoče me že malo grabi nestrpnost da mi gredo po glavi takšne misli ampak zanima me...če je verjetnost za zanositev manjša, če imaš spolni odnos zadnji dan najbolj plodnih dnevov v času ovulacije....a to pomeni, da bo jajčece odmrlo prej predenj bodo semenčeca uspela priti do njega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je možnost oploditve?
3.5.2007 17:21:47   
Fargesia
kaj pa če je bila O kasneje kot misliš da je bila? Mislim da je vse mogoče!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je možnost oploditve?
3.5.2007 17:25:17   
Mbee
no sej to me bega....k sm brala da potencialni dnevi oploditve niso samo štirje ampak ubistvu skoraj dva tedna odvisno od....ne vem česa???? mal me bega tole ampak upam na najboljše....M mam vedno redno tako da bi lahko nekako glede na koledar O predvidevala da so bili plodni dnevi takrat...a ne?

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je možnost oploditve?
3.5.2007 17:38:37   
Fargesia
naj bi bilo tako...ampak ovulacija ni proces ampak trenutek, ko se folikel poči in se jajčece sprosti...potem je pa od 12-24 ur časa da pride do oploditve...zakomplicirano...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je možnost oploditve?
3.5.2007 17:43:27   
Mbee
ampak kdaj potem jajčece odmre...dan po najbolj plodnih dnevih to se pravi tistih 4 dni ali kasneje...nekaj dni pred M? ma zdej bom zih izpladla kot d sm idiot ampak k me res zanimajo podrobnosti pa nikjer nekako to ni zapisano!user posted image

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je možnost oploditve?
3.5.2007 18:21:23   
mateja80
Če prav vem naj bi bili najbolj plodni dnevi trije pred ovulacijo in na dan ovulacije. Jst si to nekako določam z merjenjem bazalne temperature. Potem (po O)naj bi bilo že prepozno. Sicer sem pa ta mesec čist sfuzlana glede O, ker je bila na 9 dan ciklusa, prejšnji pa na 12 dan. Tako, da sva ta mesec  glih na 9 dan zvečer slončkala, ker sem pričakovala O šele čez tri dni in tako ne vem al sva jo zamudila (lahko je bilo zvečer že prepozno) al pa je bila kasneje, ko sva bila pridna in sva na dva dni slončkala. To bom zvedla čez dva dni. Kolk se vleeeeeče!!!!

lp

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je možnost oploditve?
3.5.2007 18:26:16   
Mbee
to se pravi moji najbolj plodni dnevi so bili od 21. do 26. 4. to se pravi če sva slončkala 25. in 26. to ne pomeni, da sva bila dokaj pozna?...joj čist sem zgubljena

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu mateja80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je možnost oploditve?
4.5.2007 8:11:05   
Anonimen
Z mojim sva veselo user posted image vsaka 2 dni, tudi v času ovulacije, čeprav so me res ful boleli jajčniki. Sedaj po ovulaciji pa mi je ful vroče, sem ful žejna, tečna, mam trenutke ko bi se sam brezveze jokala. Čudna sem v glavnem. Zanima me, kdaj se začnejo kazat prvi znaki nosečnosti, al je to 14 dni po ovulaciji ali prej? user posted image  bi mogla dobit okrog 16. maja in upam, da je ne bo. Res pa je, da je to prvi krog, ko se je otrok začel načrtovat. Pa tudi Centramed mami jemljem že od januarja, tako da upam, da bo.

Klara

(odgovor članu Mbee)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je možnost oploditve?
4.5.2007 12:12:04   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: maša82

ovulacija ni proces ampak trenutek, ko se folikel poči in se jajčece sprosti...potem je pa od 12-24 ur časa da pride do oploditve...zakomplicirano...

Tako kot je napisala Maša. Ovulacija je trenutek. Po 12-24 urah od trenutka, ko se folikel razpoči je konec! Definitivno in nepreklicno. Jajčeče se ne oplodi in propade. Če bi točno vedele, kdaj imate ovulacijo, bi lahko direkt na minuto user posted image . Ker pa ne veste (vsaj večina ne), se pa računajo plodni dnevi. Plodni dnevi so pa dnevi, v katerih imaš večjo šanso zanositve - dnevi okrog ovulacije. Pred ovulacijo zato, ker semenčiče počakajo na jajčece (menda tudi do 5 dni), po ovulaciji je pa navadno že prepozno. Dodaš pa tiste dneve po ovulaciji zato, ker nikoli ne veš čisto točno, kdaj je O (razen če si meriš) in lahko, da je še ni bilo.
 
12-16 dni po ovulaciji je pa obvezno menstruacija. Če je ni, to pomeni, da ni bilo ovulacije.
 
Simpl ko pasul. user posted image
 
 

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je možnost oploditve?
5.5.2007 15:29:54   
girly
kot so napisale že moje predhodnice. oploditev je možna pred ovulacijo 3-4 dni in do 24 ur po ovulaciji. potem jajčece odmre...

aja, če user posted image  ni, si lahko tudi noseč user posted image user posted image user posted image .... malce heca user posted image

lep dan

girly

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je možnost oploditve?
5.5.2007 18:59:31   
DaisyE
aja, če ni user posted image , si lahko tudi noseč ....


user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako dolgo se že matram, da sem kar pozabila!

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je možnost oploditve?
6.5.2007 16:59:06   
girly
ja sej, jaz tudi. zato sem pa napisala, da še sebe spomnim na to user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je možnost oploditve?
6.5.2007 21:12:18   
DaisyE
user posted image user posted image user posted image

Go girly!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?