|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Adidas sandalčki
14.5.2007 13:57:43   
anitaz
http://www.superge.si/html/svn/2666337-AA.shtml

Je kupila že katera te in kako se obnesejo? So mišljeni samo za v vodo ali so bolj "trpežni"?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Adidas sandalčki
14.5.2007 14:06:08   
Anonimen
Ja, so kar fajn, ker so mehki. Edino so pa kar za bolj močne nogice, kakšna tenka se zna izgubiti v njih.user posted image

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Adidas sandalčki
14.5.2007 14:08:49   
Češnja
Mi imamo že druge. Prve je nosil 2 sezoni, letos so mu pa čisto zares premajhni in smo šli po večje. Naš mali jih enostavno obožuje.

Ima še dvoje usnjene, ampak ti plastični od Adidasa so zanj zakon. Mi smo zadovoljni z njimi.

Lp

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Adidas sandalčki
14.5.2007 14:10:37   
Anonimen
Jaz sem jih lih danes naročila,se mi dopadejo pa še poceni so!user posted image

(odgovor članu Češnja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Adidas sandalčki
14.5.2007 14:11:33   
Češnja
Saj so na ježke in jih lahko bolj ali manj zapneš, ker naš je kar suhec, ima tanke nogice, pa ni problema.

Lp

(odgovor članu Češnja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Adidas sandalčki
14.5.2007 14:11:55   
Majabo
gori na nartu so jezki, se ne odpenjajo med hojo? nas ima zelooo konkretno nogo namreč, zato se jih po spletu ne upam kupit, jih pa ogledujem user posted image

so normalne cifre ali kaj manjse?

lp

< Sporočilo je popravil Majabo -- 14.5.2007 14:13:06 >

(odgovor članu Češnja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Adidas sandalčki
14.5.2007 14:13:56   
Anonimen
¨Jaz sem vzela isto kot od najka-26,ne vem kašne cifre ima adidas,saj greš lahko zamenjat v najbližji tomas sport.

(odgovor članu Majabo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Adidas sandalčki
14.5.2007 14:21:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Češnja

Saj so na ježke in jih lahko bolj ali manj zapneš, ker naš je kar suhec, ima tanke nogice, pa ni problema.

Lp


Pri nas pa je bil problem. Odpenjajo pa se ježki ne.

(odgovor članu Češnja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Adidas sandalčki
15.5.2007 10:31:47   
Anonimen
Evo jaz sem jih danes dobila,men so super!user posted image user posted image Ježki se odpirajo tako da ni problema,tudi če imajo bolj suhcene noge!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Adidas sandalčki
15.5.2007 21:10:05   
frutka_
Jaz sem mu jih kupila v Bati imajo jih za 20% ceneje. Moj ima extra visoko in široko nogo pa so mu prav, ker se ježki fajn razprejo. za vodo so super, smo že probali!

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Adidas sandalčki
15.5.2007 21:26:25   
al1*
Naš ima tudi takšne - so sicer mišljeni za v vodo, ampak jih je nosil tudi sicer. So pa precej široki, tako kot je rekla Splišni.
Kupili smo jih pa v Hervisu.


_____________________________

lp


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Kdo so otroci, ki nimajo alergij in niso b...
Večina se nas z veseljem spominja odraščanja, pri katerem je bilo igranje v blatu in pesku vsakdanja dejavnost in pogost...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?