|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
11.5.2007 15:18:24   
dalin
Bebauser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
12.5.2007 11:48:50   
beba76
A se držite jedilnika??user posted image

Ne moram vam nič pametnega povedat kot to, da sem zadnji dan imela 5 kil manj. Je pa res, da sa pa vmes nisem vagala, ker sem taka reva, da nimam vage doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa bolje je tako, ker bi pol itak zmerom tam gor stala...

Kaj ko bi se ve vsakodnevno nehale ubadat s kilcami in bo mogoče pol kaj bolje?user posted image

Pri meni ni sprememb, še vedno boli in vse bliže sem operaciji, ker se mi skoraj ziher to ne bo zacelilo, ker mi piha skoz tudi, ko govorim, tak daje očitno ogromna luknjauser posted image

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
12.5.2007 20:17:32   
Tanyka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



                        začetek 07.05.2007
 
 
    user posted image    Morrak(70 kg----željena teža55 kg)
    user posted image   Tiasha77 (----željen cilj -8 kg)
    user posted image   Beba76  (55 kg----željena teža 50 kg)     
    user posted image   Lampica (---- željen cilj -8 kg)
    user posted image   Tanyka  (93 kg----željena teža 80 kg)
  user posted image   Todi     (75kg----željena teža 63kg) 
  user posted image   Dalija (----Željen cilj -8-10kg)
  user posted image   Dalin  (69kg----željena teža 55 kg)
  user posted image   Kenya  (željen cilj - 5 kg)
  user posted image   Čipka (----željen cilj - 8 kg)




_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
12.5.2007 20:19:41   
Tanyka
oj
 
Se na brzake javim, da vam sporočim, da imam  -3kg od začetka dieteuser posted image user posted image user posted image
Seveda z vsemi pregrehamiuser posted image , tako, da sem jaz kar zadovoljna, in grem še v naslednji tedenuser posted image user posted image user posted image
 
Kako pa gre ostalim?

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
12.5.2007 23:18:32   
HuAnita
Bom šla v dieto teden za vami, upam, da izgubim 7 kg!!!!!user posted image

Mi pa nekaj ni jasno, recimo:
v ponedeljek pojem tite slive + kar piše spodaj, potem pa piše 1. danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Skrtaka, to mi ni jasno... In kako se držite?

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
13.5.2007 10:34:02   
TODI
Huanita, tiste slive so priprava na hujšanje oz čiščenje telesa!! Potem pa začneš s 1. dnem!!

Trenutno se počutim OK. verjetno se je želodec že kar pošteno skrčil, saj skorajda nič več ne jem spolh nisem lačna!!


Beba prosim če že ne hujšaš da držiš podporo, saj smo zaradi tebe sploh štartale!!

Jutrišnja večerja bo pa pasala aneuser posted image  user posted image  user posted image , sploh nevem kaj naj si privoščim user posted image  user posted image

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
13.5.2007 12:09:11   
tiasha77
Helou!

Da se vam še jst na hitro javim, se kar držim diete, tu pa tam mi zaide v usta kak priboljšekuser posted image  ne vem od koduser posted image user posted image user posted image , ampak je tud meni vaga že pokazala včeraj -4kg, danes zjutraj pa -3kg, tak da sem ful zadovoljna z rezultatom in se bom probala držat še en teden, čeprav ful pogrešam ogljikove hidrate, to je kruhuser posted image . Vričeraj sem jedla pečeno ribo, mmmmmmm, danes bo pa piščanček, tudi mmmmmmmm.

Huanita -  tak je kot je napisala Todi, pripravljalni dan je najprej, naslednji dan sledi 1.dan

Todi - tud jst mam že kar nekaj opcij za večerjo po izbiri, mislim da bo zmagal kak košček kruhauser posted image

Lepe pozdravčke vsem, T

PS: Beba, kaj so boleči zobje nalezljivi preko foruma?user posted image user posted image user posted image  Tudi mene je začelo boleti levo spodaj, pa otečeno mam, tak da moram nujno k zobarjuuser posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
14.5.2007 9:06:16   
beba76
TODI, a zaradi mene??user posted image Jaz sem pa mislila, da hujšaš zaradi sebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

HUANITA, a danes je pol tvoj pripravljalni dan? Dobrodošla!user posted image

TIASHA, upam, da jo boš bolje odnesla, kot jaz... Sicer je danes prvi dan od posegov, ko še nisem vzela tablete proti bolečinam in je še kar znosno, te dni je bla pa kriza. Mi je pomagal samo Nalgesin 550 ali pa še kaj močnejšegauser posted image Ko sem kaj pojedla in je seveda tisto malo itak prišlo do rane, sem pa mislila, da me pobere. Tak da sem te jedla čokolado na levi strani - ta se ni "razlila" po ustih in dosegla desnega kota.user posted image Kak mi je le to uspelo?user posted image user posted image user posted image

Veselo vztrajajte naprej! A je vam, ki ni đlo nič dol, že kaj -?

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
14.5.2007 9:25:17   
TODI
Ti beba si pošiljala dietouser posted image  user posted image  user posted image

Drugače pa ima jaz danes ----------- 3kg user posted image  user posted image  user posted image  upam, da bo vsaj še enkrat toliko do drugega tedna.

Kaj bo pa danes za večerjo pa še nevem, mam tolk enih želj da....user posted image

Lp

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
14.5.2007 13:35:55   
beba76
Ej, pupike, ne se preveč veselit večerje, ker lahko jeste le stvari, ki so vam bile oz. so vam najljubše NA JEDILNIKU!!!user posted image


(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
14.5.2007 23:37:00   
trixi
A sem lahko z vami?
Joj, punce, jaz bi tudi poskusila. Pa da bi vas vsaj en dan prej prebrala, bi se vsaj s HuAnito časovno ujela, tako pa... Ma uni prvi pripravljalni dan ni pametno izpustituser posted image  Pa še slive so mi ušeč, ne vem sicer, kako bom preživela brez OH, saj brez kruha bi še šlo, samo kava brez sladkorjauser posted image  . Drugače se mi zdi kar fajn, pa da bi se dalo zdržat.
Ma nič, jutri grem še jaz v boj pa vam zvečer poročam kaki heroj sem. 

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
16.5.2007 7:42:34   
Tanyka
jutro
 
trixi-welcome
 
Kako punce?Vam gre?
Meni ta teden ne gre najboljše.Se je začel teden  s samimi pregrehamiuser posted image user posted image
Danes pa začnem čisto zares ..........user posted image
 
Se mi zdi res učinkovita dieta, če se seveda res držišuser posted image
 
Ajd punce držite se, in tipkajte kako vam gre
 
 

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
16.5.2007 7:47:17   
TODI
Haloo!!

Tudi drugi teden brez problema!!

Lakote skoraj da ni, včasih celo pozabim na posamezne obroke in jih potem kar spustim.
Edino, kar sem opazila je da full malo pijem, vem da bi mogla več,in si full želim določenih stvari, kar je posledica psihe user posted image  user posted image .


Pa ostale??

Dobrodošla trixiuser posted image  user posted image



_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
16.5.2007 9:12:48   
beba76
   Sem že mislila, da vas več ni, ko se včeraj ni nobena oglasila. No, zdaj pa vidim, da ste pridne in še kar vztrajate. Kar tako naprej user posted image user posted image

TANYKA, ti, ti, ti, porednica, ko grešišuser posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
16.5.2007 10:27:48   
tiasha77
Se vidi, da beba ne hujša več, je kar zatišje na tej temiuser posted image

Trixi - dobrodošlauser posted image

Pri men je pa takole, sem imela hud PMS, tak da sem morala malo grešituser posted image user posted image user posted image , pa ta kuhana jajca mi grejo počasi na živce, ampak do konca tedna bom pa menda zdržalauser posted image user posted image user posted image . Vaga še zmeraj kaže -4kg, pa v pasu se mi tud že malo pozna, samo bedra mam pa še kar konkretnauser posted image , pa sej ne more bit drugač, če pa tolk grešimuser posted image . V nasprotju s tabo Todi, me lakota tu pa tam kar ornk zagrabi, pa se probam zamotit, pa včasih rata, včasih pa neuser posted image . Telovadim pa trenutno ne, me ful boli križ, čeprav kak trebušnjak ne bi škodiluser posted image .

Držte se punce, jst že sanjam o pečeni postrvi v sobotouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   [Brisano sporočilo]
16.5.2007 11:11:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tiasha77)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
16.5.2007 21:09:17   
beba76
TIASHA, zdaj bom pa še tu izpadla največja čveka?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PMS - res dober izgovor...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Si pa faca!

MORRAK, koliko si pa mela preveč kg? Aha, sem šla pokukat seznam. Čudno, da je šlo tak malo doluser posted image A si fejst grešila? Za sezname je pa Tanyka zadolžena oz. se sama zadolži ali javi ali kakorkoli žeuser posted image



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
16.5.2007 21:59:46   
stuhica
Ojla babnice!

A ste pol začele!?  Jaz bi pa rabila kako bejbo da se mi pridruži kaj kmalu z drugim krogom te diete? A je ktera za ?

Huantria kdaj imaš namen probat? A je ša kak junak!
Ma jaz morma še zmeri shujšat vsaj 5-9 kg!! bi bilo fajn če bi mi uspelo!



_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
16.5.2007 22:19:36   
trixi
Čao punce,
najprej hvala za dobrodošlicouser posted image , zlate steuser posted image

ojej, sem šla malo bolj natančno brat za nazaj, pa sem ugotovila: kaj ste same avgustovke tukiuser posted image  jst sem junijka 2003user posted image . No, OK, sam kile morjo it pa vseeno dol in basta, tako, da upam da z malo vzpodbude bo kaj napredka - v minus seveda.
Prvi dan- se pravi včeraj- sem se tja do popoldneva še kar držala, potem pauser posted image ja, kruh je pri meni problem. Ob 11 zvečer sem mela tolko slabo vest, da sem šla za pol ure na steper, kao oprat grehe.
Danes je malo bolj disciplina, ampak itak ima moja prebava neko svojo "dieto" tako da mislim, da ni krize z viškom kalorij. Pa zdej bom šla še malo telovadit, da grem z boljšim občutkom spat.
Se mi zdi, da mi je pa jedilnik iz dneva v dan bolj všeč- beri je več za jest.

Aja, še za seznam:jaz bi rada, da mi pride spet na prvo mesto 5, torej iz 61 bi jih imela rada vsaj 58. Madonca, je težko tele tri kilce dol spravituser posted image

Čau, čau

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
17.5.2007 6:37:56   
lampica
Oj hujšarice!

ja jz ne bom kaj dost pisala.Kot vedno sem zabluzila. Mislim, da bom poslkusila še enkrat. Torej Stuhica lahk grem akar od tu naprej. Dopoldne še nekako gre, pol je pa konc. Pa vsaj sladkega in kruh ase izogibam. Na tehtnico sploh stopim ne več.
user posted image user posted image user posted image user posted image  za tiste, ki vam uspeva.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
17.5.2007 14:05:47   
beba76
Ja, LAMPICA!!! Ti porednica, ti!!!user posted image

(odgovor članu lampica)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   [Brisano sporočilo]
17.5.2007 16:12:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beba76)
  Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
17.5.2007 21:15:59   
beba76
MORRAK, eh, menda ni panike zaradi teh malenkosti. Edino, če jih je blo več in pogosteje, pa jih niti opazila nisiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

TRIXI, po vsakem porodu kaj ostane (meni edino po 3. ni, ker sem pridelala le dobrih 9 kil, ker sem bila na žolčni dieti) in pol jih je treba nekak dol spravit. Tak da ko boš naslednjič noseča, boš spet rabila kako dieto. To si zdaj kar sprintaj in shrani user posted image user posted image

No, sem se zdaj, ko sem Trixi odgovarjala, fajn spomnila....mislite si, da mate žolčne kamne in se držite žolčne diete, pa boste prekle.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
18.5.2007 0:00:19   
trixi
Beba 76 zdaj si me pa spravila v dobro voljouser posted image , ne bo mi več ostajalo kilogramov, ker...jaz ne bom več noseča, kvečjemu bom samo še nona lahko, pa še to upam, da ne prekmalu. Lej, je čisto res, da po vsakem porodu ostanejo kile. Jaz sem prvič štartala s 46 kg- davnih 19 let nazaj, potem sem se med nosečnostjo zredila okroglih 20. Dol mi je uspelo spravit 16 kg. Potem so leta tekla in kile tudi, gor seveda. V drugo nosečnost sem štartala že s 55 kg, jih dobila gor še enkrat 20, je itak reku mož, da prej ko bom imela 75 kil sploh ne bom šla rodit. No, zdaj pa sem, kjer sem in kile so tu in me majo preveč rade, da bi šle dol, samo jaz jih ne maaaaaraaaaamuser posted image . Sam sem trmasta in hočem mojo petko nazaj, vsaj petko hočem spredi, a nisem skromnauser posted image
In kakšna je ta žolčna dieta?

čau, čau

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
18.5.2007 7:33:07   
Julija08
Hojla,

mene pa zanima po kateri dieti vi tukaj hujšate? Se mi zdi da kar malo mešano.
Jaz bom v ponedeljek začela z 90 dnevno dieto.


(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 7 [8] 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?