|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Deklica umrla pri porodu
4.6.2007 13:09:51   
Anonimen
sožalje vsem. sem pa kr vesela da sem za to življenje dla vse porode skozi! k bolj ko berem vse tele zgodbe bolj me mineva!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Deklica umrla pri porodu
13.6.2007 14:41:37   
Mojca20
Tudi jaz tega preprosto ne morem razumeti. Šparajo tam kjer ni treba. Jaz sem imela zelo podobno situacijo. Pri porodu je utrip malemu že tako padel, da se je oglasil ZARES poredkoma. Pa še niso verjeli, najprej so mu dali na direktno na glavico (v maternico) direktno meriti utrip, saj so mislili da je s CTG-jem kaj narobeuser posted image

Ko so tam še s tem izgubili dragocene minute, so končno ugotovili, da pa gre zares in nastala je taka panika, da so vsi leteli na kup.

Po urgentnem CR-ju so ugotovili da je imel mali 3x ovito popkovino okrog vratu in k sreči je bilo s pikcem vse v redu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Deklica umrla pri porodu
19.7.2007 12:28:49   
sassa
Meni se je pri mojem porodu zdela Ljubljanska porodnišnica zelo v redu. Ker sem rodila teden dni čez rok, sem pred porodom hodila vsak drugi dan na pregled h ginekologinji oz. na polurno spremljanje bitja srčka. V porodnišnico so me sprejeli brez popadkov, odprta sem bila 1 cm, odtekla pa mi je voda. Po sprejemu so me dali v porodno sobo in me priklopili na CTG, da vidijo itenziteto bitja srčka in ga poslušali vseh 16 ur, kolikor je trajal porod. Osebje je bilo prijazno, sploh obe  babici.
 
Sočustvujem s starši, ki zaradi banalnih napak osebja izgubijo otroke.

lep sončen dan,
mamica 2 letne punčke


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Deklica umrla pri porodu
24.7.2007 11:20:43   
florecita
Groza groza. Sploh ko pomislim, da bi se to lahko zgodilo tudi meni...

Tudi pri meni je šlo za las. Se je pa pri meni vlekla 1. porodna doba. (tudi kao razlog za CR). Prve popadke na 5 minut sem dobila ob 23.uri, v porodno šla ob 7.30, ker baje tistih par ur bolečin ni blo še nč, čeprav sem tulila od bolečin v sobi v NM porodnišnici.Ko so vidli da res več ne morem, so me odpeljali v porodno ( sem po besedah dr. ''mogla'' počakat da se zamenja ekipa, pa še nedelja je bila...) za skozlat.
Rodila sem od 15.uri crknjena kot konj, s tem da me je ekipa v zelenem 2 uri čakala zraven v isti porodni sobi za vsak slučaj če bi res treba CR. Še sreča da so imeli tulk cajta.

Mali je imel tudi 3x ovito popkovino in še oživljat so ga mogli, pol mi pa reče babica na koncu; JA STE IMELI PA RES SREČO!

Mislim stvarno za skozlatuser posted image user posted image user posted image   pol pa naj veselo rojevamo? 
NE RAZUMEM ZAKAJ SE TAKO BOJIJO TEGA CARSKEGA REZA?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Deklica umrla pri porodu
24.7.2007 11:48:23   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: florecita

Groza groza. Sploh ko pomislim, da bi se to lahko zgodilo tudi meni...

Tudi pri meni je šlo za las. Se je pa pri meni vlekla 1. porodna doba. (tudi kao razlog za CR). Prve popadke na 5 minut sem dobila ob 23.uri, v porodno šla ob 7.30, ker baje tistih par ur bolečin ni blo še nč, čeprav sem tulila od bolečin v sobi v NM porodnišnici.Ko so vidli da res več ne morem, so me odpeljali v porodno ( sem po besedah dr. ''mogla'' počakat da se zamenja ekipa, pa še nedelja je bila...) za skozlat.
Rodila sem od 15.uri crknjena kot konj, s tem da me je ekipa v zelenem 2 uri čakala zraven v isti porodni sobi za vsak slučaj če bi res treba CR. Še sreča da so imeli tulk cajta.

Mali je imel tudi 3x ovito popkovino in še oživljat so ga mogli, pol mi pa reče babica na koncu; JA STE IMELI PA RES SREČO!

Mislim stvarno za skozlatuser posted image user posted image user posted image   pol pa naj veselo rojevamo? 
NE RAZUMEM ZAKAJ SE TAKO BOJIJO TEGA CARSKEGA REZA?

za zdravstvo je to "predrag" poseg. ne vem kaj potem vsi vsak mesec plačujemo za zdravstvo. za njihove plače, ne pa za delo, ki ga naredijo oz. NE naredijo.
sem imela pa tako zakompliciran 2.porod, da rajši ne povem še enkrat. je pa že bilo enkrat omenjeno. in sedaj upam, da ne grem več rodit.
Sej veste ane "nikoli ne reci nikoli"user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?