|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolnišnica Slovenj Gradec
30.5.2007 12:32:32   
SM10
Ali katera ve, kako je glede spermiograma v SG bolnišnici in kakšna je čakalna doba za lapro in histero.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolnišnica Slovenj Gradec
30.5.2007 19:48:34   
enia
No, sem ravno tud sama hotla odpret podobno temo. Namreč dobila sem napotnico za endokrinologa. Kličem v LJ in zvem, da bom na vrsti oktobra! Uf .. to se mi zdi zlo, zlo daleč in se odločam za pregled v SG. Zanima me, če kera ve, kakšna je kej čakalna doba in vaše izkušnje s to bolnišnico?

_____________________________

Zakaj vztrajava v tem, če nama lomi srca v prah?
Zakaj človek sploh moli, če obstaja od prej še strah?
Zakaj sklonjene glave, če bi lahko vzravnana odšla?
Zakaj so rože na oknih, če ne zaradi upanja?
(Neisha - Zaradi upanja)

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolnišnica Slovenj Gradec
1.6.2007 10:39:24   
SM10
Enia za spermiogram ti lahko povem, ker sma to danes dala skozi.
Delajo vsak dan med 8 in 10 uro.
Najprej je posvet z g. in pregled mod. Nato dobiš kozarček in te odpeljejo v sobico, da ga napolni. Izvidi pridejo po pošti v nekaj dneh.
Jaz moram potem izvid odnesti do svoje g., da vidi, če je vse ok. in da dobim nadaljne napotke.

Če bo spermiogram vredu ti bom mogoče lahko že v naslednjem tednu povedala, kako je s laparo in histero. Mam že napotnico ampak moram počakati na spermiogram in če bo slab potem morama oba na kliniko.


(odgovor članu enia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolnišnica Slovenj Gradec
2.6.2007 12:07:22   
renatka
pozdravljene! Jaz sem že opravila vse preiskave v SG in za spermiogram ni čakalne dobe, le napotnico imoraš imeti od zdravnika za ambulanto za neplodnost, delajo pa vsak dan, najbolje je da pride pred 8 zjutraj in je takoj na vrsti.l.p.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolnišnica Slovenj Gradec
4.6.2007 12:32:30   
bekyca
U, punce..vi ste vse s tega Sg okoliša?

(neumestno, ampak me pač zanima, ker sem tudi sama v bližini user posted image  )



(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolnišnica Slovenj Gradec
4.6.2007 20:52:05   
renatka
jaz sem iz maribora, ampak hodim že pet let k ginekologu v SG.

(odgovor članu bekyca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolnišnica Slovenj Gradec
5.6.2007 13:24:06   
SM10
Jaz sem sicer iz okolice SG.
Danes sem šla po izvide spermiograma in so OK. Sma full vesela.
Jutri dobim pa napotke za naprej od svoje g.

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolnišnica Slovenj Gradec
5.6.2007 22:17:43   
bekyca
user posted image  SM, držim ti pestke.


Jaz sem tudi iz okolice SG.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolnišnica Slovenj Gradec
19.7.2007 12:56:30   
žanina
Mene pa zanima če mi lahko poveš kateri ginekologinji hodiš, da lahko prideš tako hitro na vrsto. Moj je bil namreč 20.6 na spermiogramu, izvide je dobil po pošti prvi teden v juliju zdaj se pa nikakor ne morem naročit pri svoji ginekologinji dr. Golobovi, ker so pač dopusti. In me ful jezi ko gre tak počasi , da ziher pred septembrom ne bom dobla datuma da mi razloži spermiogram, kaj šele da me napoti na nadaljne preiskave.
Če ima katera boljše izkušnje prosim za nasvet, ker sem tudi pripravljena menjati ginekologinjo. Si namreč zelo želim da bi šlo to malo hitreje.

Lep pozdrav vsem na forumu.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolnišnica Slovenj Gradec
24.7.2007 11:22:44   
SM10
Žanina jaz sem šla malo preko vez, ker je g. družinski znanec  in živimo v istem kaju.
Drugače pa imam izbrano drugo  g.
za nujne primera pa skočim prko vez. Mam sarečo ja.

Včeraj sem bila tudi na historo in sem vesela, ker je vse OK.
Laparo pa me čaka septembra.

Res pa je, da so sedaj dopusti ti pa predlagam, da si vstrajna in prideš čim prej na vrsto.

(odgovor članu žanina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolnišnica Slovenj Gradec
24.7.2007 11:25:27   
SM10
Malo sem ti površno odgovorila.
Ginekologinjo imam v Velenju dr. Ksenijo Kardoš. Glede izvidom mi je naročila, da ko jih dobim ji naj prinesem pokazat in res je prišla kar iz ordinacije jih pogledat.
Posege pa mi dela g. v Slovenj Gradcu dr. Pristovnik.

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolnišnica Slovenj Gradec
27.7.2007 10:11:19   
žanina
Ja dandanes je res veliko vredno če koga tako poznaš da lahko prideš prej oz polj pogosto na vrsto, kajti leta tečejo, čakalne dobe pa so povsod predolge.
Jaz sem pa že imela laparo in je bilo vse bp. Upam da me bo čimprej dala na hormonske preizkave, glede na to, da po mojih meritvah bazalne temperature nimam vsak mesec ovulacije.
Upam da nama čim prej uspe.

LP

(odgovor članu SM10)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?