|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   punkcija
8.6.2007 17:32:48   
zvezdica26
Živjo punce

Prosim za en hiter odgovor ker imam celo "štalo" doma. Konec meseca naj bi šla na IVF, sedaj pa zvem, da mora moj na nek seminar in ga ne bo v sloveniji.user posted image Zanima me kateri dan ciklusa ste imele punkcijo. Re ne bi rada opovedala postopka, ampak pri njemu je pa tako da če ne bo šel je vprašanje kaj bo z njegovo službo.
hvala
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: punkcija
8.6.2007 17:44:34   
MARTINŠČICA
Hojla,
jaz sem imela punkcijo 12. dan. Ampak kdaj pride do punkcije, je odvisno od vsake posameznice. Ena na stimulacijo odreagira prej, druga kasnej ali sploh ne. Tako da naj se raje tvoj user posted image  nekako zmeni v službi.

LP Martinščica

(odgovor članu zvezdica26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: punkcija
8.6.2007 19:13:18   
sayuri
Tudi jaz sem imela punkcijo 12. dan.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: punkcija
8.6.2007 20:24:59   
GoYa
Jaz 14. dan.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: punkcija
8.6.2007 21:44:24   
Mijavček
Uf, težko boš tole skombinirala, odvisno je kdaj dobiš M, kakšen postopek maš, kdaj začneš jemat zdravila, kok hitro ti folikli zrastejo....
Pri emni nje blo tkole:
prvič, kratek postopek, punkcija 11. dan po M
drugič, dolg postopek, punkcija 19.dan po M ali 15. dan po začetku špikanja z Gonalom

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: punkcija
9.6.2007 6:20:47   
Anonimen
Zvezdica, ne sekiraj se in se ne obremenjuj s temi dnevi, ker ne boš nikoli vedela, kdaj bo pri tebi punkcija. Ko se boš šla naslednjič menit ali na pregled oz UZ, povej, da tvojega ne bo in če lahko seme tvojega zamrznejo.
Moj je v enem postopku tudi bil službeno odsoten in je nekaj tednov prej oddal seme, ki so ga zamrznili. Jaz sem šla sama na punkcijo, seme pa me je tam že čakalo. Če tvoj nima slabega spermiograma, potem to ne more bit problem, če pa ima zelo slab spermiogram, potem pa ti bodo že svetovali. Lahko bodo vseeno zamrznili, vendar te bodo opozorili, da se lahko zgodi, da ne bodo dobre kvalitete. če ne more, ne more, malo zatežita tam, če sta pa pri Rešu, pa ne bo problema.
Probajta se pa čimprej zment, ne zadnje dni!

(odgovor članu Mijavček)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?