|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čišča po CR
28.10.2004 16:07:16   
Natas@
Zanima me koliko časa po Cr naj bi krvaveli? SEm 16 dni poporodu in zadnje 2 dni kar močno krvavim. Boli m sicer nič razen v predelu šiva, če me ravno tja po nesreči brcne.
Ali je to normalno ali naj se pozanimam pri ginekologu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   čišča po CR
28.10.2004 16:44:34   
ZARA
ah ja cisca...jst sem jo imela celih 8 tednov pol sm pa se takoj M fasala,tko da pomoje ni panike...:zmeden:

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   čišča po CR
28.10.2004 17:53:11   
dix
Jaz sem jo po CR imela manj kot 3 tedne. Pokliči ginekologa in ga vprašaj.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   čišča po CR
28.10.2004 18:17:38   
jagoda
Če si začela bolj krvavet, mogoče na počivaš dovolj. Praviloma bi morala biti krvavitev vse bolj šibka.

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   čišča po CR
28.10.2004 23:39:15   
kimi
jaz sem jo imela tudi nkje do 3 tedne

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   čišča po CR
2.11.2004 20:40:54   
taes
tudi jaz sem po cr krvavela 6 tednov. po kakšnih 3tednih ali še več je enkrat ponoči bilo spet tako močno, kar koščki so šli od mene. Bila sem čisto obupana in prepričana, da je ostala še posteljica noter in da bom mogla nazaj, pod narkozo, kaj bo s punčko...Poklicala sem ginekologinjo in me je potolažila, da verjetno gre le za čisto normalno čiščo. Da sicer gre vedno na bolje, iz rdeče barve na rumenkasto, vmes pa lahko tudi spet čisto rdeče, tudi zelo močno je lahko, pa bo spet bolje. Nevarno pa je, če imaš vročino. Potem pa moraš na pregled. Sicer pa brez panike. Danes je gotovo že bolje. A si imela CR z narkozo?

(odgovor članu Natas@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?