|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Turčija ali Tunizija
13.6.2007 12:14:02   
Anonimen
Olivija - tebi predlagam Dubai


u, pa res. Jaz sem od 10 dni, smo 8 dni nakupovala user posted image . Zato pa gremo v jesen spet. Tokrat, gre en prazen kufer z nami

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Turčija ali Tunizija
13.6.2007 12:21:18   
kofetek2010
Paštetka - saj kufer lahko tam kupiš user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Turčija ali Tunizija
13.6.2007 12:23:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Paštetka - saj kufer lahko tam kupiš user posted image  


Ja, saj ponavadi je tako, zato, pa jih imamo doma za celo omaro. Pa še kakšno stvar morajo za nami prinesti, ker ne gre noter. Kupi kdo kufre?user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetov kruh -- 13.6.2007 12:24:05 >

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Turčija ali Tunizija
13.6.2007 12:32:35   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

Olivija - tebi predlagam Dubai


u, pa res. Jaz sem od 10 dni, smo 8 dni nakupovala user posted image . Zato pa gremo v jesen spet. Tokrat, gre en prazen kufer z nami



tja smo se že mislili preselit, zaradi njegove službe, to se pravi, bi jaz zagotovo uživala user posted image , vmes sem pa mislila kakšen magisterij na daljavo vpisat ... bomo še enkrat premislili.

Ne res mogoče sem čudna, samo meni se zdi greh s potovanja denar prinest domov, to je bilo že vedno tako tudi, ko sem šla pri 10 letih v kolonijo v Avstrijo. user posted image




< Sporočilo je popravil Olivija -- 13.6.2007 12:33:52 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Turčija ali Tunizija
13.6.2007 12:34:51   
Anonimen
Ne res mogoče sem čudna, samo meni se zdi greh s potovanja denar prinest domov


kaj pa če imaš kartice? user posted image   user posted image

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Turčija ali Tunizija
13.6.2007 12:47:45   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetov kruh

Ne res mogoče sem čudna, samo meni se zdi greh s potovanja denar prinest domov


kaj pa če imaš kartice? user posted image   user posted image


kreditno ima iz varnostnih razlogov samo on, kar pa tudi ne pomaga več, ker že skoraj povsod lahko uporabljaš čisto navadno Maestro bančno kartico  user posted image  




< Sporočilo je popravil Olivija -- 13.6.2007 12:48:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Turčija ali Tunizija
13.6.2007 12:48:44   
barcaffe
Kanarski otokiuser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Turčija ali Tunizija
13.6.2007 22:24:28   
vika1
Oj punce,hvala,hvala vsem.Ampak,pri nas je prava katastrofa,glede potovanja,oz. dopusta.Tako je že daleč prišlo,da že dva dni sploh ne govoriva user posted image .
Jaz še vedno proti Turčiji,da nebom užalila druge,samo izražam svoje mnenje,zato ker,kot je napisala jana (ter.napadi,potresi),pa zelo,zelo me motijo rus.turisti.
On pa proti Tuniziji......
Skratka popizuser posted image .Bomo mogli najti kompromis,itak,termin smo zamigali (danes je bil rok user posted image ).

Ah.....čisto sem user posted image .



_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Turčija ali Tunizija
13.6.2007 22:31:41   
Olivija
nevem kaj vas toliko motijo Rusi, veste koliko našega izvoza gre v Rusijo user posted image - se ravno s tem ukvarjam.

Ne res, meni niso moteči. Z nekaterimi lahko prav fino poklepetaš.  V končni fazi ima vsak narod kakšne svoje posebnosti in se zdaj ne msilim zaradi tega izogibat kakšnih krajev.

Ok, potresi in terorizem - priznam to je problem, ampak nekaj let nazaj je tudi na Djerbi počila bomba. Leta 1998 smo šli nekaj mesecev po streljanju v templju Hatčepsut potovati po Egiptu in res je bil malo čuden občutek, ker tudi ni bilo kaj dosti turistov, smo pa imeli stalno spremstvo. Sva pa takrat bila še brezskrbna študenta brez otrok.

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Turčija ali Tunizija
13.6.2007 22:58:57   
vika1
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

nevem kaj vas toliko motijo Rusi



Verjami Olivija,jaz jih dobro,dobro poznam in  vem zakaj ....user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Turčija ali Tunizija
14.6.2007 14:55:32   
Nika v službi
Mah, bedarija, različne vrste turistov najdeš, pa kamor koli že greš. Midva sva obredla praktično cel svet, v Tuniziji 2x, v Turčiji 6x, v Egiptu 2x, če naštejem samo tisti del Sredozemlja, o katerem govorimo. Glasujem za Turčijo, seveda govorim iz lastnih izkušenj. Ogromno je odvisno od namestitve in kraja. Mi smo za hotele višje kategorije (5*) in recimo Belek ali Antalya oz. Kiriš območje. Krasne plaže, odlični hoteli, vse o.k.

Potresi, napadi in ne vem kaj še se ti lahko zgodijo povsod (mimo grede, Ljubljana je na enem najbolj potresnih območij). V Egiptu imaš veliko Italijanov, pa napadejo te lahko, ko si ogleduješ piramide, v Turčiji je več Rusov, pa barantati moraš, v Tuniziji se lahko zastrupiš z vodo ali sadjem, pa letalo lahko dol pade, ko potuješ in ne vem kaj še.

Potrebno je izbrati primeren nivo hotela in se dobro pozanimati o kraju, plaži, oddaljenosti... skratka o vsem, kar je nekomu pomembno. Shopping je dober povsod, spet odvisno od želja. Jaz sem našla dobre stvari povsod.

LP in brez zamere!



(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Turčija ali Tunizija
14.6.2007 16:08:24   
Anonimen
Kolegica se je vrnila iz turčije. Je rekla, da sta bla 2 bombna napada. V istanbulu in ankari.

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Turčija ali Tunizija
14.6.2007 18:36:35   
viv_
Naredte kompromis - Med Turčijo in Tunizijo imaš Grčijo user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Turčija ali Tunizija
12.6.2008 8:29:28   
staši
Tunizija-ni tolko vlage ,suh zrak se lažje prenaša vročino,Turčija je tudi lepa samo meni je bilo grozno ker je v zraku toliko vlage da ne moreš dihat.Tako da jaz bi raje še enkrat šla v TUNIZIJO.SREČNO!

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Družinsko potepanje: Lignano
photo
Lignano je italijansko letoviško mestece, primerno za enodnevni družinski izlet ali za podaljšan konec tedna. Nudi velik...
Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?