|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 11:22:55   
Zahi
če bi imela vse razčiščeno optem nebi tukaj pisala na dolgo in široko, kaj naj narediš..

razbere se, da nisi sigurna v to "kavico" torej imaš v podzavesti krivo vest do svojega partnerja..

če imaš krivo vest.. imaš v mislih tudi kaj drugega in ne samo kavice.. je pa normalno da ti bivši tip pričara spomine po sexu iz preteklosti..

in tukaj nastopi "vest" in zato tukaj iščeš potrditev te kavice..

torej.. zakaj ne poveš svojemu da greš na kavico z bivšim? če ti zaupa potem ni nobene panike ne? .. če te je pa strah povedati.. maš pa nekaj za bregom..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 11:24:58   
maruškaŠ
torej.. zakaj ne poveš svojemu da greš na kavico z bivšim? če ti zaupa potem ni nobene panike ne? .. če te je pa strah povedati.. maš pa nekaj za bregom..

podpišem

Jst vem, da tut če bi že hotla it, ne bi šla brez da bi moj vedel za to. Bi mu pa tudi povedala kaj in zakaj me vleče - človeška radovednost včasih pač nima meja user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 11:27:03   
Anonimen
Ja, jaz na tvojem mestu ne bi šla.. Bi pa povedala lubiju, ja on me je pa povabo, pa ..... Sama se odloči, življenje je tvoje, ampak najboljše, da poveš fantu v obeh primerih-al greš, al ne..

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 11:30:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

.. če te je pa strah povedati.. maš pa nekaj za bregom..



Ni to cist 100% nujno.. lahko je tudi strah, da bo partner mislu.. da ma neki za bregom.. punca pa lahko nima nobenih takoh misli..

A ves.. eno ze mislijo, da njihova kej pocne.. ce je guzva na poti domov.. pa pol ure zamudi.. Tud take so ze pisale po forumih.. Sam tko je pol zlo tezko zivet..

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 11:36:12   
puncica
Sama sem bila v isti dilemi, ker mi je bivši ful težil in sem šla, rekla da grem zgol prijateljsko in sva šla, se imela lepo, se zabavala, NIČ imela in sem lepo prišla domov. Svojemu fantu zdaj možu nisem hotela povedat, ker me je pa zelo mučilo sem mu povedala. Sicer je bil užaljen a se je vse uredilo itak je bila samo pijača in mi zdaj v šali skoz meče naprej da ima še v dobrem eno pijačko z bivšouser posted image user posted image

Če veš da ne bo nič, samo gola pijačka in prijateljski pogovori potem pejt. Je pa tud odvisno kaj sta z bivšim imela in kako sta se razšla ali sta bila potem še kej intimno skupaj, no te zadeve, pri sebi pretehtaj kako in kaj.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 11:41:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Ni to cist 100% nujno.. lahko je tudi strah, da bo partner mislu.. da ma neki za bregom.. punca pa lahko nima nobenih takoh misli..

A ves.. eno ze mislijo, da njihova kej pocne.. ce je guzva na poti domov.. pa pol ure zamudi.. Tud take so ze pisale po forumih.. Sam tko je pol zlo tezko zivet..


če si zaupata in povesta stvari.. potem ni takih "bregov" user posted image

če si pa ne.. naj gre pa kr na kavo.. saj nima kaj zgubit user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 12:14:52   
Dejča
Meni tudi ni tako čudno, če greš z bivšim na pijačo, sploh če se slučajno srečaš in si ostal v prijateljskih odnosih - da pa te kar tako pokliče po enem času, prej pa se nisi niti slišal - no, ja, tukaj zadaj so najbrž že neka pričakovanja, razen če bi se rad le kaj resnega user posted image  pogovoril. Da bi tipu zamolčala tole kavico, ti ne priporočam, ker takšne stvari rade pridejo na dan, toda odločitev je tvoja.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 12:58:46   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Dobila sem povabilo od bivšega fanta, da greva na pijačo.

Lahko mu predlagaš, da prideš na pijačo s sedanjim fantom.

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ali naj grem z njim na pijačo?

Ne.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 13:02:59   
maruškaŠ
Drugač če pa še enkrat razmislim - zakaj ga pa že prej nisi vprašala zakaj bi rad šel na pijačo? Jst bi zihr - takoj to vprašala?

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 14:05:23   
Anonimen
Jaz imam vsake tolko stike z bivšim čist tko napol službeno in valda pol klepetava še kakšno uro privat zadeve. Pa sem enkrat mojmu omenla ko me je med porodniško klical, pa ga je ferbc menil s kom jaz uro in pol govorim. Pa sem mu rekla... ga ni nič motil. Res pa je da imava z bivšim prb isto stare otroke, da so vse pri obeh zadeve čist pošlihtane in da ne mene ne njega ne zanima karkoli več kot klepet. Od takrat mojmu sploh ne govorim če kdaj z bivšim klepetam itak je povod druženja služba, o službi se pa načeloma ne pogovarjava doma.

Če je pri tebi in njemu vse pošlihtan pol ne vidim nobene ovire zakaj se ne bi dobila na pijači in zakaj ne bi to svojmu povedala.

Če pa so še kakšne iskrice pol pa bv drezat.

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 14:34:06   
ronja
Če ne misliš povedat sedanjemu fantu, ne pojdi. Če slučajno zve, mu bo veliko hujše in bo mislil, da si res imela kaj za bregom. če nimaš kaj skrivat, rajši ne skrivaj!

Če maš vse razčiščeno s prejšnjim, veš, da hočeš bit s sedanjim in on to ve, mu pa lahko tudi poveš in greš na pijačko z bivšim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 15:30:35   
Anonimen
Jaz ne bi šla.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 21:29:27   
Anonimen
In kaj boš naredila,če ugotoviš,da ti je še vedno všeč,da ti ob njem bije srce sto na uro????

Moj odgovor je NE.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali naj grem?
15.6.2007 8:43:27   
maya_slo1
Jaz bi mojemu povedala za povabilo in bi dobila v odgovor..."Ni problema, kar povabi ga k nama na pijačo!" user posted image
Vse je odvisno od tega kakšen odnos imaš s svojim fantom. Če imaš dobrega, ki temelji na zaupanju mu povej za povabilo in se skupaj odločita kako in kaj, če pa temu ni tako je pa itak brez veze, naredi kar se ti zdi prav. Morda bo pa to šola, ki te bo pripeljala do tega da ugotoviš kako fino in pomembno je da si s fantom zaupata, kajti če po kakšnem slučaju izve za tvojo udejanjeno pijačo z bivšim brez njegove vednosti, se bo pouk začel. Kar ni nujno slaba stvar....jaz sem si iz podobnih situacij ustvarila super odnos z mojim bodočim možem...kar te ne ubije te krepi! user posted image Torej, če imaš fanta rada se z njim pogovori, morda ob tem ugotoviš tudi kako močno te ima on rad in na kakšen način se pri njem odraža ljubosumje, če slučajno še ne veš. Najprej pa se vprašaj ali je sploh vredno, da se obremenjuješ s tem povabilom. Pojdi s fantom na pijačo in pogovor, ki bi ga sicer imela z bivšim, imejta se lepo, svojega bivšega pa izbriši iz spomina. To govorim zaradi tega, ker si rekla, da se imata z bivšim super...razen če temu ni tako. Pa ne pozabi, da se tudi pri najtrših in najboljših odnosih fantje in punce sprašujejo, kako bi bilo če bi bilo......je treba potem samo pogledat kaj JE, pa je stvar takoj jasna.
Sicer pa si nam dala premalo podatkov, da bi ti lahko tukaj modrovali. Na koncu se lahko iz vsega tega izcimi eno prijetno srečanje, ki bo imelo za posledico ta boljš' prijateljstvo med tvojim fantom in tvojim bivšim fantom. user posted image



_____________________________

Sledenje evro bankovcem
http://www.eurobilltracker.eu/?referer=98711





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali naj grem?
15.6.2007 22:07:59   
tulip
Si ga želiš srečat? Pojdi.
Si ga ne želiš srečat oz, ti je vseeno? Ne it.

(odgovor članu maya_slo1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?