|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobre izkušnje s turističnimi agencijami
19.6.2007 17:08:08   
Strawberrie Cherrie
Mene pa zanima s katero agencijo najpogosteje potujete, kje ste bili najbolj zadovoljni - sorazmerno cena-udobje-bivanje; in s katero ste bili najmanj zadovoljni.

Ker mi2 z mojim sva do zdaj še vedno potovala s Kompasom, le 1x na Djerbo s Sončkom pa mi je bil user posted image .. me pa zanima, kje vi ponavadi rezervirate počitnice user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 19.6.2007 22:43:27 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Turistične agencije
19.6.2007 17:09:30   
Anonimen
Do sedaj vse v lastni režiji. Sedaj pa prvič gremo s posredovanjem Sončka. Ne straši me.

Ne, enkrat smo na smučanju bili v režiji KOmpasa. V Crevigni. Pa sem jaz bilauser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
19.6.2007 17:14:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Turistične agencije
19.6.2007 17:14:51   
2.2.
najpogosteje sva z relaxom (super), globtur- je pred dvemi leti malo zaj....preko bobotoursa- zelo zadovolni (čez novo leto) colegium (zanič- se ne držijo tistega kaj napišejo); drugače se pa najbolj splača privat brez posrednikov in je najbolj ziher

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Turistične agencije
19.6.2007 17:54:51   
LARIKA
Mi2 sva šla s Sunholiday'som- so bili samo posredniki v Egipt oz z Globtourjem, pa sva bila FULL zadovoljna. Zdej sta šla pa moja2 v Turčijo z njimi, pa sta totalno razočarana. Naj bi šla v Grčijo pa so ju tok nategnili, da je bila mami zelo zelo razpizdena in razočarana. Z ostalimi nismo nikoli potovali, tako da ne morem reči.

_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Turistične agencije
19.6.2007 18:08:25   
ajja
Tudi mi2 imava z Globtourom slabo izkušnjo. Pred tremi-štirimi leti sva šla na prvomajske počitnice in naj bi naju avtobus pobral v CE. Čakala sva in čakala, avtobusa pa od nikoder. Seveda sem klicala na agencijo in me je "prijazna" uslužbenka nadrla, da avtobusa iz CE ni, ker je bilo premalo prijav. O tem naju ni nihče obvestil, potem pa se je zakompliciralo še glede vračila denarja, čeprav je bila napaka njihova. user posted image
Sem pa letos že tretjič rezervirala apartma preko www.hrvaska.net in je vedno vse štimalouser posted image , zelo zadovoljni pa smo vsi pri naši hiši tudi z agencijo Dober dan.

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Turistične agencije
19.6.2007 18:32:13   
paris
Običajno potujemo s Sončkom in smo zelo zadovoljni!

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Turistične agencije
19.6.2007 20:05:42   
viv_
V lastni režiji.

Enkrat sem se pa zaradi nekih letalskih kart zapela z exotic toursom.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Turistične agencije
19.6.2007 20:32:35   
frka
Preko KOMPASA super -smučanje v Italiji BONUS tudi ok SONČEK in njihovi klubi zelo dobro organizirani

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Turistične agencije
19.6.2007 20:54:46   
bilbo
če ste bili v slabem hotelu oz kakšen last minute aranžmaju je skoraj logično da ste bili nezadovoljni oz razočarani. Posebej v Tuniziji oz djerbi. V teh državah ne smeš nikoli vzeti manj kot 4*.

Sicer pa če veš kaj naj za svoj denar pričakuješ  ni problmea.
npr. hotel na djerbi za 300 ali 400 EURO ni enako kvaliteten kot tisti za 550 ali 600.user posted image

Jaz osebno vedno dal raje malo več pa imam na dopustu mir, saj za tisti edini teden dni na letu nočem imeti problemov

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Turistične agencije
19.6.2007 21:07:13   
Strawberrie Cherrie
Bilbo - v 4* + All inclusive ne SMEŠ bit razočaran...

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Turistične agencije
20.6.2007 8:27:47   
puncica
Z Atlasem same dobre izkušnje (tunizija, dubrovnik), sicer ne vem katera agencija je bila posrednik.  

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Turistične agencije
20.6.2007 13:05:43   
Strawberrie Cherrie
Viv, mene pa zanima, kako izpeljete lastno režijo + otroka.

Mi2 sva recimo šla v lastni režiji po Egiptu, Grčiji, črnogorski obali in celotna Hrvaška. Kako bi se pa lotila tega z otrokom pa ne vem..mika me Portugalska, španija in Francija.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Turistične agencije
12.8.2007 14:33:31   
alpeli
Največkrat smo potovali z agencijama Relax ter Sonček in z obema smo bili zelo zadovoljni(dobili smo tisto kar smo iskali)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dobre izkušnje s turističnimi agencijami
12.8.2007 17:03:42   
Balonchy
Relax, Imperial Travel, Globtour, Kompas

Z vsemi enkratno zadovoljni!!!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dobre izkušnje s turističnimi agencijami
13.8.2007 14:44:49   
sisi80
Sonček, zelo zadovoljni.

Relax, vedno bilo vse OK, ko so enkrat nekaj res zašuštrali, niso hoteli priznati reklamacije, pokvarili vse prejšnje vtise.

Zdaj večkrat lastna režija, zelo zadovoljni.


_____________________________

Moja fanta sta smisel mojega življenja.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dobre izkušnje s turističnimi agencijami
14.8.2007 12:54:17   
orhideja75
Turistična agencija ENZ.ZO v Ljubljani je bila za nas zelo zanesliva. Smo pa potovali v Indonezijo, Tajsko, Kubo,..
Vedno smo bili zadovoljni. Tudi naši prijatelji zdaj potujejo preko te agencije. Mi imamo sedaj svojo prikolico in ne potujemo več tako pogosto. Le za 1.maja si privoščimo kaj eksotičnega.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Turistične agencije
21.8.2007 20:51:17   
bilbo
ja bi pa rad videl 4 ali 5 zvezdic ni garancija za dober hotel  - posebej v tuniziji ali Egiptu

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Turistične agencije
31.8.2007 16:48:21   
Martinčka
jst pa tako pravim: ni vedno agencija kriva da gre kaj narobe - velikokrat so zato krivi tisti s katerimi agencije delajo.
res pa kdaj kdo naredi kakšno napako, in takrat se je seveda potrebno ustrezno opravičit.
Sicer pa meni osebno kot turistični delavki, mi je zelo všeč enzzo za daljša potovanja. Za krajša potovanja, pa načeloma ni problemov če si izbereš 4 zvezdice hotel in si malo siten v agenciji z malo več vprašanji - kaj vsebuje all ali kakšna je ponudba hotelov ipd...
žal je tako, da si lahko enkrat v eni agenciji full zadovoljen, enkrat pa full razočaran.. upamo pa vedno na najboljše.

Lep pozdravček



(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dobre izkušnje s turističnimi agencijami
29.12.2008 19:47:05   
ludvik
 pozdravljeni vsi skupaj,

Mi pa smo bili prejšnja leta na dopustu na otoku Karpatos in Mikonos v Grčiji in na Djerbi v TUniziji v organizaciji turistične agencije Intelekta in smo se imeli lepo. Dobra organizacija, vodenje izletov, vodiči se res potrudijo, če jih pokličeš, kaj rabiš. Pa tudi zvečer, če se nisi znašel, kje se kaj dogaja, kam ljudje hodijo ob večerih, se nas je včasih kaka grupa zbrala, pa smo šli skupaj z vodiči ven in to  mi je blo všeč, da jih še lahko vidiš, ne pa samo na izletu in potem do konca počitnic, razen info ur nič. So nas prišli v hotel obiskat in vprašat kako smo, če kaj potrebujemo, tako da res pohvale vodičkam in turistični agenciji Intelekta. Lep pozdrav vsem čitalcem


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dobre izkušnje s turističnimi agencijami
29.12.2008 19:53:31   
ludvik
se opravičujem za prejšnji dopis kot odgovor za strawberrie, mišljeno je bilo podajanje mnenja na splošno, očitno sem se nakaj zatipkal.

brez zamere,

lp


(odgovor članu ludvik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dobre izkušnje s turističnimi agencijami
29.12.2008 21:47:55   
mala zirafa
Kompas (let. karte) ok, palma so zaj. letalo, v Španijo bi morali z busom nazaj pa z letalom, blo pa je obratno (izvedeli tik pred odhodom).Ful so se mi zamerili.
S collegiumom smo večx smučali blo ok, Gaudeamus v MB je tudi štimal.Sicer pa mi je najbolj všeč lastna režija.

(odgovor članu ludvik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?